Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
1. zář 2009

my jsme oba snědý hoodně 😀 😀 doufám že to nebude černoušek 😀 😎

kackark
1. zář 2009

Evi, já to pochopila 😉 😀

evanek77
autor
1. zář 2009

mury,
sestra je celej táta, brácha naprosto celá máma a já jsem mix, mám tátovu čelist a uši, ale víc jsem podobná bráchovi a mámě... ale ono těžko říct, mámě je 77 a tátovi 71, to už klame....
ale manžel s bráchou jsou úplně celí jejich máma, po tátovi ani trošičku 😀

kackark
1. zář 2009

Já to četla v nějakém časopise, tak, že holky jsou po tátovi a kluci po mámě, protože většinou si máme přeje holčičku a táta kluka, tak aby bylo snadnější to miminko milovat. Možná, že na tom něco bude, necháme se překvapit 🙂

murynka
1. zář 2009

evi no vidíš 😉 to je to co říkám kluci po mamě a holky po tátovi 🙂
já vám tu kazím tu klučíčí partu co 😀 😀 😀 jediná a čekám holku znás z posledních 😅 😀

jinak jsme porušila i pracovní předpis tam se rodí jen kluci 😀 😀 😀

evanek77
autor
1. zář 2009

já bych snědé dítě moc chtěla, ale to asi proto, že jsem sama tak bílá 😀
ale co, já ho budu milovat i se špičatou bradičkou a nosánkem nahoru po mně 😀

murynka
1. zář 2009

evi to je jasný 😉 😉 😉

evanek77
autor
1. zář 2009

mury,
no co, ty budeš dcérečeku doma zamykat a my budem doma ty naše holomky litovat, že by se měli ženit mladí 😀 😀 😀 a napodruhé si to prohodíme, ty kluka a my holky

kackark
1. zář 2009

Evi, tak, tak 😵
Mury, taky že bude o Sofinku boj, když na ní budou tři mužští 😀 😀 😀

evanek77
autor
1. zář 2009

ono když je kluk po mámě, to ještě jde, nejhorší jsou clap jak hora tatínek, drobná maminka modelka a dcera celej tatínek mohutná ženská... to kolikrát člověk kouká, jak může mít nádherná mamina takovou "holčičku"

kackark
1. zář 2009

Evi, teď si mi propomněla manžela 😉 Všem vykládá, jak druhé bude určitě holka, a že když se holčička narodí, tak se pokusíme ještě o jednu, a kdyby náhodou se to vymklo kontrole a nenarodila se holčička, tak se do třetice určitě o ní pokusíme 😀 😀 😀 Z toho vyplývá, že budeme mít tři děti (pokud to bude možné), ale on tvrdí, že chce jen dvě 😀 😀 😀 Rozumíte někdo jeho logice?

evanek77
autor
1. zář 2009

kači,
sofi se s tím popere 😀

kackark
1. zář 2009

Evi, taky jsem si toho všimla, že se to občas stává. A teď s prominutím se občas nestačím divit, jak nádherné kloučky mají některé maminky.

murynka
1. zář 2009

kači ne 😅 😕 😀 😀 😀 ale to jsou prostě chlapi že 😀 😀

tak mlj druhý zatím nechce ☹ myslím že s ebojí toho že by to byla zase holka 😀 a převaha 😀

kackark
1. zář 2009

O tom nepochybuji 😀 😀 😀 Snad to s nimi nepotáhne najednou 😀

evanek77
autor
1. zář 2009

kači,
rozumíme, manžel také všude říká, že o druhé se začneme snažit hned... a nemáme koupenej byt a nemá práci 😀 holt mužští...

evanek77
autor
1. zář 2009

kači,
no co, oni budou nabíječi a ona, mury promiň, ale tak to je... hočičky nesmí, chlapečci můžou... žádná spravedlnost

murynka
1. zář 2009

no jasně přivede domů 3 chlapi jak s ejmenují tvoje maminky 😀 😀 😀 evička kačka a kačka 😀 😀 😀 mazec 😀 😀 😀 😀 😀

kackark
1. zář 2009

Evi, tak to máte hodně podobný koukám 😉 😵

Mury, tak to manža by mě viděl nejradši znovu těhotnou jen co odrodím 😲 A já bych se ráda začala snažit až bude Táďovi 1,5 roku až dva, ale to je teorie, uvidíme co přinese praxe.

evanek77
autor
1. zář 2009

hele, přeci budem tety ze srazíků. Dojde jim to dřív 😀

kackark
1. zář 2009

Holky, ale počkejte až otěhotní a kluci se poperou o to, čí to vlastně je 😀 😀 😀
Sofinko, omlouvám se, že si dělám takovouhle hloupou srandu 🤐

kackark
1. zář 2009

No právě, ty srazíky budou nebezpečné, ale už se na ně moooooc těším 😵

murynka
1. zář 2009

kači 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hele ona kope 😀 😀 asi souhlasí 😀 😀 😀

kači to závidím ale tak brzo já bych nechtěla tak po 3-4 letech ale nevím nevím.....

kackark
1. zář 2009

Holky, dělá se vám už ta "těhu čára" na bříše? Já si jí dneska všimla poprvé.

murynka
1. zář 2009

kači tu čáru má od 14tt ale je hodně světlá ale je tam... 😉

kackark
1. zář 2009

Mury, já to chci i kvůli práci a studiu, neumím si představit, že bych do práce nastoupila a každý hned očekával kdy zase otěhotním. A to víš, když mám zvládnout ty tři děti 😉
Táďa se taky vrní, ale poslední dobou nekope nějak intenzivně, jen se líně převaluje.

kackark
1. zář 2009

Mury, tak to je vidět, jak se pozoruji 😀 Je možné, že už jí tam mám taky dýl 😎

murynka
1. zář 2009

kači já se jí také nevšimla to manžel přišel do koupelny a říká co to máš za čáru 😀 😀 😀 😀

kači s tím kopáním to je úplně to samé 😅 😅 😕 😕 😕 už moc nekope jsme se bála co se děje jen jak říkáš se převaluje to je asi tím že nemají už místo vid???

kackark
1. zář 2009

Mury, taky si to tak myslím. Občas dokonce břicho obnažím, abych se podívala jestli se tam vůbec něco děje. A hodně cítím ty vnitřní kopanečky, ale to se mi špatně rozpoznává, protože nevím, zda to píchlo něco uvnitř, nebo to je Táďa.

evanek77
autor
1. zář 2009

já ji také nevidím, ale manžel tvrdí, že tam je 😉
víte co, my jsme "staří" rodiče, my spěcháme

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru