• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
my jsme oba snědý hoodně :grinning: :grinning: doufám že to nebude černoušek :grinning: :sunglasses:
1. zář 2009 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, já to pochopila :wink: :grinning:
1. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mury,
sestra je celej táta, brácha naprosto celá máma a já jsem mix, mám tátovu čelist a uši, ale víc jsem podobná bráchovi a mámě... ale ono těžko říct, mámě je 77 a tátovi 71, to už klame....
ale manžel s bráchou jsou úplně celí jejich máma, po tátovi ani trošičku :grinning:
1. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to četla v nějakém časopise, tak, že holky jsou po tátovi a kluci po mámě, protože většinou si máme přeje holčičku a táta kluka, tak aby bylo snadnější to miminko milovat. Možná, že na tom něco bude, necháme se překvapit :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
evi no vidíš :wink: to je to co říkám kluci po mamě a holky po tátovi :slight_smile:
já vám tu kazím tu klučíčí partu co :grinning: :grinning: :grinning: jediná a čekám holku znás z posledních :sweat_smile: :grinning:

jinak jsme porušila i pracovní předpis tam se rodí jen kluci :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já bych snědé dítě moc chtěla, ale to asi proto, že jsem sama tak bílá :grinning:
ale co, já ho budu milovat i se špičatou bradičkou a nosánkem nahoru po mně :grinning:
1. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
evi to je jasný :wink: :wink: :wink:
1. zář 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mury,
no co, ty budeš dcérečeku doma zamykat a my budem doma ty naše holomky litovat, že by se měli ženit mladí :grinning: :grinning: :grinning: a napodruhé si to prohodíme, ty kluka a my holky
1. zář 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, tak, tak :dizzy_face:
Mury, taky že bude o Sofinku boj, když na ní budou tři mužští :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ono když je kluk po mámě, to ještě jde, nejhorší jsou clap jak hora tatínek, drobná maminka modelka a dcera celej tatínek mohutná ženská... to kolikrát člověk kouká, jak může mít nádherná mamina takovou "holčičku"
1. zář 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, teď si mi propomněla manžela :wink: Všem vykládá, jak druhé bude určitě holka, a že když se holčička narodí, tak se pokusíme ještě o jednu, a kdyby náhodou se to vymklo kontrole a nenarodila se holčička, tak se do třetice určitě o ní pokusíme :grinning: :grinning: :grinning: Z toho vyplývá, že budeme mít tři děti (pokud to bude možné), ale on tvrdí, že chce jen dvě :grinning: :grinning: :grinning: Rozumíte někdo jeho logice?
1. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kači,
sofi se s tím popere :grinning:
1. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, taky jsem si toho všimla, že se to občas stává. A teď s prominutím se občas nestačím divit, jak nádherné kloučky mají některé maminky.
1. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
kači ne :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ale to jsou prostě chlapi že :grinning: :grinning:

tak mlj druhý zatím nechce :frowning2: myslím že s ebojí toho že by to byla zase holka :grinning: a převaha :grinning:
1. zář 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
O tom nepochybuji :grinning: :grinning: :grinning: Snad to s nimi nepotáhne najednou :grinning:
1. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kači,
rozumíme, manžel také všude říká, že o druhé se začneme snažit hned... a nemáme koupenej byt a nemá práci :grinning: holt mužští...
1. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kači,
no co, oni budou nabíječi a ona, mury promiň, ale tak to je... hočičky nesmí, chlapečci můžou... žádná spravedlnost
1. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasně přivede domů 3 chlapi jak s ejmenují tvoje maminky :grinning: :grinning: :grinning: evička kačka a kačka :grinning: :grinning: :grinning: mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, tak to máte hodně podobný koukám :wink: :dizzy_face:

Mury, tak to manža by mě viděl nejradši znovu těhotnou jen co odrodím :astonished: A já bych se ráda začala snažit až bude Táďovi 1,5 roku až dva, ale to je teorie, uvidíme co přinese praxe.
1. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hele, přeci budem tety ze srazíků. Dojde jim to dřív :grinning:
1. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ale počkejte až otěhotní a kluci se poperou o to, čí to vlastně je :grinning: :grinning: :grinning:
Sofinko, omlouvám se, že si dělám takovouhle hloupou srandu :zipper_mouth:
1. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě, ty srazíky budou nebezpečné, ale už se na ně moooooc těším :dizzy_face:
1. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
kači :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hele ona kope :grinning: :grinning: asi souhlasí :grinning: :grinning: :grinning:

kači to závidím ale tak brzo já bych nechtěla tak po 3-4 letech ale nevím nevím.....
1. zář 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dělá se vám už ta "těhu čára" na bříše? Já si jí dneska všimla poprvé.
1. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
kači tu čáru má od 14tt ale je hodně světlá ale je tam... :wink:
1. zář 2009 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mury, já to chci i kvůli práci a studiu, neumím si představit, že bych do práce nastoupila a každý hned očekával kdy zase otěhotním. A to víš, když mám zvládnout ty tři děti :wink:
Táďa se taky vrní, ale poslední dobou nekope nějak intenzivně, jen se líně převaluje.
1. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Mury, tak to je vidět, jak se pozoruji :grinning: Je možné, že už jí tam mám taky dýl :sunglasses:
1. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
kači já se jí také nevšimla to manžel přišel do koupelny a říká co to máš za čáru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kači s tím kopáním to je úplně to samé :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: už moc nekope jsme se bála co se děje jen jak říkáš se převaluje to je asi tím že nemají už místo vid???
1. zář 2009 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mury, taky si to tak myslím. Občas dokonce břicho obnažím, abych se podívala jestli se tam vůbec něco děje. A hodně cítím ty vnitřní kopanečky, ale to se mi špatně rozpoznává, protože nevím, zda to píchlo něco uvnitř, nebo to je Táďa.
1. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já ji také nevidím, ale manžel tvrdí, že tam je :wink:
víte co, my jsme "staří" rodiče, my spěcháme
1. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek