Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
15. zář 2009

Myslím, že do porodky se kvůli alergii nesmí nosit žádné pugéty🙂) Já dostala až doma 😎

strouzek
15. zář 2009

aha tak já to nikdy neřešila já si říkala jak budu prát normálně v persilu sensitive jak peru k tomu dám méně aviváže než normálně dávám nebo nějakou tu dětskou a hotovo.no uvidím jestli bude mimi po mě tak se spíš osype z nedostatku aviváže 😀 já jsem na aviváže úchyl, jsem schopná stát u nich v drogerce i hodinu a čuchat hlavně když je nějaká nová na trhu, v práci když někdo přijde tak okamžitě vyčmuchám kterou aviváž má 😀 😀

oxan
15. zář 2009

baby cafte neprispievam sem ale pozeram vas casto evaenk a kackar uz ste skoro pri cieli no super ako to ubehlo..uz len nejake 2 mes necele a sup sup kojit prechadzky a kojit tesim sa s vamii...a drzim strasne palce dufam ze aj mimina si nasla vytuzenu 2-ku.... 😀

murynka
15. zář 2009

strouzku pro mimi se pere v lovele nebo v batolátku 😀 😀 😀 😀

papua
15. zář 2009

ahoj moje zlate!!! vy ste uzasne ze na mna myslite a povzbudzujete ma. dnes je to uz lepsie trosku, ale asi som uz dlho doma, lebo som mala 4 dni volna teraz, ttak moc premyslam....
Mimi: ja verim naozaj ze to tentokrat vyslo!! tfuj tfuj tfuj!!!!
Strouzi: dakujem moc za bacilky!!!!
Evinka: 😉 , moje zlatko...dakujem!!!!

murynka
15. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

podívejte jakého mám hlídače 😀 😀 😀

papua
15. zář 2009

Mury: no ako zlaty🙂))))

sarlotta
15. zář 2009

Mury to je hezké🙂

strouži persil sensitive je taky ok🙂 ale tu aviváž bych vynechala.

strouzek
15. zář 2009

mury aha to neznám lovelu jsem viděla v obchodě a to druhé teda ne. no zatím to neřeším, teď se spíš snažím přežívat od utz ke utz bez nervů 😀

ahoj papu to je dobře že je ti lépe, já to dobře znám nálady jak na horský dráze hlavně před mrškou to bývala krize. bude líp neboj, kdy to nevím ale uvidíš že tě život překvapí brzo, já si taky myslela že jsem ztracený případ no a vidíš. přitom možná kdybych změnila doktorku už dřív mohla jsem už být těhu dávno a bez totálně zničené psychiky. ted mi to přijde ńeskutečný že jsem ještě v červnu seděla nad krabicí mimčohadrama a řvala jak tur že jsem prokletá no a teď jen o pár týdnů později sedím nad nima znovu a řeším jestli dát aviváž nebo ne. mazec ale já věřím že se tu ta těhuvlna zase rozjede a budeme tu rodit a těhulit jedna báseň.

papua
15. zář 2009

Struzi: dakuem, si poklad! je to naozaj super, vidiet ta takuto stastnu🙂))), zelam ti to holka, velm!!!!

jaspina
15. zář 2009

Holky já zítra odevzdávám poukazy, tak jsem toho měla moc- ale v rychlosti jsem dočetla. dokonce jsem se dokopala i na ten Pilatess. Ale pořád nevím, co ta Mimi..
Ráno se budu těšit na dobré zprávy 😉

jaspina
15. zář 2009

Mury - dívala jsem se na vaše fotky z Dom. republiky - musí tam být nádherně.. To je můj sen.
Jeli jste přes nějakou cestovku asi že? Nepamatuješ si na kolik to vyšlo? Já bych tam někdy chtělááááá!

mimina321
15. zář 2009

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...
ahoj zlatíčka toť môj graf
test ráno ocikaný bol čistý ako sneh ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 takže som sa zbytočne vytešovala 😔

kristynaw
15. zář 2009

ahoooj holky,co noveho? my jsme momentalne na dovolene u rodicu v Maine, atlantsky ocean atd...tak neni cas na net, tak chci novinky ve zkratce! diky!

murynka
15. zář 2009

mimi to mě mrzí ☹ ☹ ☹ ale třeba ten pokles nic neznamená 😕 a na testu se ještě něco ukáže....

jaspi děkuju 😵 😵 bylo tam nádherně chceme se tam vráti 😎 to víš že si pamatuji 😉 byli jsme tam loni v říjnu a jeli jsme přes německou CK a vyšlo to na 14dní 58 tis.pro oba 🙂 super cena!!!!
přes naší za ten samý hotel a jen na 8 dní chtěli 120 tis. 😲 😲 😲 😲

mimina321
15. zář 2009

mury je to škoda 😔tááák som bola nadšená
budúci týždeň sa objednávame do car,tam možno pomôžu 😵

strouzek
15. zář 2009

ahoj kočky moje jsem tu na skok, manža šel na karty tak jsem doma sama 😝

papu jsem šťastná a moc ale pořád mi to tak nějak nedochází, člověk žije tak dlouho s tím že má smůlu a v depce že pak když je šťastnej tak tomu nemůže uvěřit. uvidíš brzo budeš šťastná taky a budeš na tohle období jen vzpomínat. prostě to zvládneš, když je těžko tak se vyplač, vydepkuj a druhý den bude líp 😉

ahoj kristy no teda já to kašlu já chci být taky u oceánu na dovči 🙄 😀 no jo má tak někdo štěstí 😉

mimi to je škoda škodíčka že nic,ach jo ale třeba to byl blbej test a jenom tě napíná. zkus testík ještě zítra. já vím člověk je v naději a je to děs to čekání jeslti jo nebo ne ale sakra do vánoc tu musí být jen těhule a maminy 😵

holky jinak doufám že neva že to tu píšu, nechci kvůli snažilkám aby jim to nebylo líto ale musím to nikomu říct, my byli dneska v opavě mrknout v jednom mimčo obchodě na kočár, a jane slalom 09 je moje jasná volba. já měla sto chutí ho hned koupit je úúúúúžasnej. a teď už mlčím o kočáru 😉

farmarska
15. zář 2009

oj oj mimi to mne mrzí 😢 😢 ale ještě neházej těhu do žita 😀 třeba se druhá ještě ukáže a teplotka stoupne 😉 😉 😉

strouzek
15. zář 2009

a co ty farmi testuješ??

mar26
15. zář 2009

Ahoj holky...mimi to mě mrzí ☹ ,moc jsem tomu věřila

farmarska
15. zář 2009

strouží zítra budu, to už budu asi jedenáctej den od ovule, tak jsem zvědavá a nervozní, že ani usnout nemůžu 😅 Nemůžu si pomoct, ale nemůžu na to přestat myslet 😅 😅 furt si říkám co kdyby.. 😅 😅 😅 tak to mám pořád v hlavě 😝 😀

strouzek
15. zář 2009

a nechceš zkusit testík už večer?? jako jjá měla vždycky večer lepší čárky jak ráno 😉

kackark
16. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 24.9. KO
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Mimina.......................29DC
Farmi.........................28DC
Papua........................22DC
Jaspina.......................12DC
Sarlotta........................9DC

kackark
16. zář 2009

Dobré ráno 😵

Tak co farmi, myslím na Tebe 😉

Mimi, tak jak je dneska, mě ten pokles nepřišel tak dramatický, jen si myslím, že by se ta druhá potvůrka už mohla objevit. Moc na Tebe myslím 😵

jaspina
16. zář 2009

Dobré ránko,
Mimi - moc mě to mrzí, držela jsem palce jak jen to šlo... snad už brzo!
Strouži mě vůbec nevadí, když píšeš o kočárkách atd - naopak. Strašně ráda to s kamarádkou těhulkou probírám, protože aspoň se můžu s těma jejíma věcičkama pomuchlat..ale už nějak nedepkuju - jsem spíš ze všeho taková ortávená. Já jsem totiž člověk, který na nic nedokáže dlouho čekat. Když to nejde, tak mě ta prvotní ctižádost opustí a nechávám to osudu. Takže teď už to nehrotím a čekám, jak se to vyvine..V tomto mám fakt zvláštní povahu, že i když něco fakt šííííleně chci, tak za nějakou dobu mě to přejde. Tím nemyslím, že by mě přešla touha mít dítě, ale že už na tom tak nevisím, že když to nebude hned, tak že je to tragédie..

kackark
16. zář 2009

Jaspi, myslím si, že tohle je hodně dobrý přístup k rychlému otěhotnění 😵

farmarska
16. zář 2009

kačí díky 🙂
ahoj holky, hezký ráno
pro mne moc není test mne pěkně naprdnul, druhá není zkusím to ještě v ten pátek, to bych měla bejt třináct dnů od ovulace a už to tam prostě musí bejt!! 😠
já se z toho snad jinak normálně fakt zblázním 🙄
já prostě vím, cejtím, že těhu jsem, tak proč to nepochopí taky ten blbej test a neukáže dvě 😅 😅
je tu ještě druhá varianta,..jsem magor 🙄 🙄 🙄

kackark
16. zář 2009

Farmi, já těm čárkám asi nasekám a půjdu vám je přimalovat 😉

jaspina
16. zář 2009

Kači já mám pocit, že to je moje nějaká podvědomá ochrana - že prostě radši začnu mít pocit, že jsem to vlastně až tak nechtěla, protože jinak by mi hráblo.. A je fakt ,že většina snů se mi splnila až už jsem myslela, že to sny nejsou.. Já jsem třeba do svého přítele byla blázen snad 3 roky, ale on nereagoval. To byla ještě základka 😀 Až jsem ho přestala vídat a fakt na něj i myslet a měla jsem nějaké jiné lásky, tak jsme se potkali a najednou on byl ten, kdo měl zájem. Já jsem měla pocit, že už ani nechci, ale říkala jsem si, že do toho půjdu už jen kvůli tomu, jak strašně moc jsem to KDYSI chtěla.. Ale říkala jsem si - tak na měsíc.. A pak jsem zjistila, že i přes spoustu problémů, to bylo asi to nejlepší rozhodnutí. Když vidím vztahy kolem, tak my i po 10ti letech máme pěkný vztah.. Záleží nám na sobě a dokážeme pro sebe spoustu věcí udělat.. Takže člověk fakt nikdy neví, že něco špatného může být i proto, aby to později bylo ještě lepší. Třeba si říkám, že kdybych měla otěhotnět brzo, ale pak by to nedopadlo, tak to ať radši otěhotním třeba za rok..

kackark
16. zář 2009

Jaspi, tak vidíš, věřím, že ti to teď stejně hezky vyjde i s těhotenstvím 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru