Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
19. říj 2009

marti,
33 😀
kači,
minule mi dělala UZ kvůli té plodovce, jestli jí mám dost

evanek77
autor
19. říj 2009

kači,
ale že se ta tabulka změnila krásně 😀

kackark
19. říj 2009

JJ, mě dělá dr. UTZ pokaždé 😉

kackark
19. říj 2009

To teda 😵

strouzek
19. říj 2009

mě taky dělá utz pokaždý, jsem ráda, prej ho dělá všem pacientkám, teď má doktorka nový 2d + 3d utz, kde se dá nahrát i video tak jsem ráda že jsem u ní. a hlavně za fotku chce jen 50 kč, to můj bývalý dr. chtěl za 2d fotku 110 kč 🙄

evanek77
autor
19. říj 2009

tak já mám UZ za celou dobu dělaný ten asi počtvrté

kackark
19. říj 2009

Strouzi, tak to byl pěkný vyděrač 😒

kackark
19. říj 2009

Evi, vidíš a to bych řekla, jak bydlíš ve velkém městě, že je to tam samozřejmostí...

evanek77
autor
19. říj 2009

kači,
on se ale asi nemá dělat moc často 😉

kackark
19. říj 2009

Evi, mě dr. vždy rychle zkoukne srdíčko a ty ledviny a změří čípek, je to celkem otázka cca 3 minut, tak doufám, že to ublížit nemůže.

evanek77
autor
19. říj 2009

kači,
to by ti ho musel dělat půl hodiny v kuse 🙂 🙂 🙂

strouzek
19. říj 2009

evi no o tom se mluví jeslti neškodí, a nikdo to zatím nedokázal, jedině co tak může být nepříjemný mimču. ale já si říkám radši často utz a mamina být v klidu že je vše okej, protože zrovna mám čestvý případ od nás z práce, holka stejně stará jak já,č ekala první mimi, byla tu u účetní já ještě jako netěhu tak jsem jí koukala mlsně na bříško a záviděla jsem jí, no a pak se dovím že šla do nemocnice že jí otékají nohy, no a při příjmu jí udělali utz a zhrozili se, tak okamžitě na sál, malá se narodila v 7 měs. a nebylo jisté zda to zvládne a ta holka přišla o dělohu. došlo k tomu tak že její gyndař, mimochodem k němu jsem chodila v 18 letech jí za celé těhu udělal jen 2 utz, takže to vlastně zanedbal, protože udělat ho častěji zjistí že placenta je přirostlá a jiné problémy. díky němu nebude moci mít další dítě a tak tak že zachránili tu malou.

jinak kači no vyděrač nebyl to spíš nemocnice je vyděrač, ten můj bývalý gyndař byl v nemocnici a tam si nasadili strašné taxi přitom péče no neříkám že špatná ale s mojí současnou dr. se to nedá srovnat.

evanek77
autor
19. říj 2009

strouži,
no preeklapsii je dost težké poznat... to co asi bylo té známé, podle toho, co popisuješ 😔
jinak já minule koukala na zvůj tlaj, před těhu jsem měla tak 90/55, v těhu 110/60 a minule 130/75... a pak se divím, že mi otíkaj už i nohy

evanek77
autor
19. říj 2009

na svůj tlak, co jsem to napsala 😀

kackark
19. říj 2009

Strouzi, chuděra ta tvoje známá 😔

Evi, to si mi připoměla, že bych se zase mohla změřit, dlouho jsem se neměřila 🤐

kackark
19. říj 2009

My to pochopily, neboj 😀

papua
19. říj 2009

ahoj zzlaticka moje, dakujem vam vsetkym velmi za palecky, ale budem to potrebovat az zajtra, az za jtra idem totiz...Takze este musim vydrzat jeden den. dufam ze je vsetko ok, v sobotu som sa potrapila s teplotou, ale v noci som sa vypotila a preslo to.Myslim, ze to malo nieco spolocne s tym kravacnim-ze to telo reagovalo na to.....neviem.....Este trosku spinim, ale len malinko, ked vela chodim , alebo idem na toaletu...Inac sa citim celkom fajn.....

papua
19. říj 2009

Farmi: velmi gratulujem a drzim palce !!!!!!!!!!!!!! krasna sprava!!!!!!! 🙂 😉 😉
Mar: mas krasnu fotecku s Natinkou 🙂

strouzek
19. říj 2009

evi nevím jestli to byla ta preklamsie ale přijde mi divný že to v té nemocnici poznali hned při příjmu, kdyby tam šla s tím že má problémy s bolestí břicha nebo něco jinýho tak okej, ale šla tam kvůli otékání nohou, ještě že doktora napadlo udělal utz no a hned jela na sál takže oni to poznali hned že je zle. přitom den předtím byla u toho svýho gyndaře a ten jí opět utz neudělal, byla v 7 měs. a poslední utz prý dělal někdy v první půlce 4. měs. takže síla. Ono to fakt asi bude chyba doktora, protože já k němu chodila a děs běs. jediný co ho furt zajímalo kam chodí moje kámošky a rodina ke gyndaři proč nechodí k němu, když jsem měla kvasinky tak mi nechutně řekl že miluje tyhle princezny co si jedou k moři a pak ho s tím otravují, když jsem měla měsíčky 3 týdny a chtěla jsem po něm injekci na srovnání hormonů a pak i vyšetření tak mě vyhodil jak hypochondra o co mi jde, vždyť s mrchou sexovat můžu a na dovolenou či služebku nejedu atd. 😠

Když jsem pak od tady toho „experta“ přecházela jinam tak se ten nový dr. podíval na sestřičku a řekl aha tak to je mi jasný. Z toho jsem pochopila že nejsem jediná která od něho utekla

kackark
19. říj 2009

Papu, neboj i na zítřek platí naše pěstičky 😵

jaspina
19. říj 2009

Holky děkuju, ale já tomu už fakt nevěřím. Prostě se to ve mě nějak otočilo.. Myslím, že zítra ani ty folíky nebudou dorostené. Dnes jsem 15DC a na ovu testu ani stíneček..

papua
19. říj 2009

jaspi ahoj moja, neboj a nezufaj, ovu testy nefunguju u kazdeho, mne raz ukazovali a raz nie....a pri tom som podla bolesti a utz mala ovu vzdy.....neboj sa, costil zaberie, ak nie teraz tak na buduci mesiac urcite!!!!!!
tfujtfujtfuj-drzim palecky!!!!!!!!!!!
okrem toho ked beries clostil, vacsinou mas ovu neskor, ja obidba razy az na cca. 18Dc-19dc 😉 .

farmarska
19. říj 2009

ahoj holky, přišla jsem vás jen pozdravit, na skok, bo za chvíli musím jít vařit oběd-bude buřtguláš 🙂

papu hlavně se letím kouknout na tebe a ty jde až zítra! 😕 😨 😀
no co, tak přineseš dobré zprávy až zítra 🙂 🙂
jinak děkuju za gratulace 😉

farmarska
19. říj 2009

jaspi i tobě držíme palečky!!! 😵 😵

kackark
19. říj 2009

Jaspi, ale když si děláš ovu testy dopoledne, tak to není ono. Správně se dělají pozdě odpoledne nebo navečer a uvidíš co zítra UTZ, hlavně neházej flintu do žita, jsme tu s tebou 😉

Farmi, kdy budeš volat dr.?

farmarska
19. říj 2009

kači dnes jsem tam volala 😅 😅
ale objednávají prý až na polovinu listopadu 😝 a nebo že mám přijít zítra, pže uterky jsou bez objednání a na vyčekání 😝 tak tam asi půjdu 😅 potřebuju duphaston, ale asi budu za debila, že se tam ženu tak brzy 😎 bo stejně ještě nic nepozná, leda z krve

kackark
19. říj 2009

Ale z krve pozná, neboj a ať ti nasadí duphaston raději dřív než později 😉 Tak na tebe budu moc myslet 😵 A jak to máš v práci?

farmarska
19. říj 2009

já jsem ted tejden na neschopence se zádama 😅 a mám mít ještě rehabilitace, tak taky nevím jak to bude..
ten duphaston mám právě už z toho druhýho nepodařenýho těhu a tak jsem si ho hned nasadila,ale mám ho právě že málo, tak na 4dny, takže tam asi fakt zítra pomažu 😉
to budou zase nervy 😝 😝 😅 😅 já mám stres jen když už chytnu za kliku tý čekárny 😔

holky musím jít vařit, tak zatím, pozdějc ještě najuknu 😉

kackark
19. říj 2009

Farmi, tak ať se dílko podaří 😉
A zítra se nemáš čeho bát, jediné co se stane je to, že ti těhu potvrdí 😵

jaspina
19. říj 2009

Děkuji holky, jste hodné! Já věřím - nebo spíš doufám, že zas bude líp... Akorát teď je to najednou prostě všecko takové černé.. Ale to je blbé období - to zas pomine..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru