Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
19. říj 2009

Jaspi, pomine, neboj. Každá z nás ho občas má 😖 Ale bude líp 😵

maova
19. říj 2009

Ahoj holky, hysteroskopii mám za sebou, už jsem doma. Bohužel jsme pořád na stejném místě, příčinu nevíme. Děloha je úplně v pořádku, inkompetence děložního hrdla je jen mírná, takže nic zásadního. Poslední možnost je imunologie, tam si jdeme pro výsledky příští pondělí.

evanek77
autor
19. říj 2009

martinko,
jsem ráda, že jsi už v pořádku doma, je super, že děložní hrdlo další mimčo zvládne udržet, to jsou výborné zprávy 🙂 🙂 🙂

kackark
19. říj 2009

Ahojky Martinko, moc jsem na tebe myslela a držela ti pěstičky. Uvidíš, co řeknou ještě výsledky z imunologie, ale věřím, že dnešní medicína je mocná a nějaké řešení se pro vás určitě najde 😉 A věř mi, že neznám nikoho, kdo by si to zasloužil víc než Ty 😵

danfal
19. říj 2009

Zdravím. trochu vás občas pročítám, a proto se zeptám. Jsem 37 DC bez mentruace a s negativním těhotenským testem. Myslíte si, že můžu být těhotná nebo už by se dávno čárky na testu ukázaly? Když jsem čekala syna, tak jsem měla test pozitivní okamžitě. Děkuji za odpověď.

evanek77
autor
19. říj 2009

danfal,
možné to je, ale nejjistější je zavolat své lékařce a domluvit se na krev 🙂 😉

maova
19. říj 2009

evi, kačko, děkuju. Já jsem z toho smutná, samozřejmě dobře, že je vše v pořádku, ale tohle byla tak nějak poslední věc, ve kterou jsem doufala, že se na něco přijde a budeme vědět, co pro příště dělat. Takhle pořád nevíme nic a bez toho se bojím, že to jen tak nedopadne.

kackark
19. říj 2009

Marti, svým způsobem tě chápu, že jsi smutná. Ale nadruhou stranu je super, že dr. nic nenašli a věřím tomu, že ikdyby si teď celé těhu měla proležet v nemocnici, tak ty si to zdravoučké miminko vyležíš a dají si pozor, aby se už nikdy nic špatného neopakovalo.

Danfal: přikláním se k názoru Evičky 😉

danfal
19. říj 2009

U lékaře jsem byla ráno, dal mi vyvolávací injekci, prý se tím nic nepokazí.

kackark
19. říj 2009

Danfal: to určitě ne. Jestli si těhu, tak pomůže těhotenství udržet, a pokud by si nebyla, tak by jsi myslím cca do 10 dnů měla dostat MS.

evanek77
autor
19. říj 2009

marti,
já tu zprávu o tom, že to děložní hrdlo může zvládnout udržet považuju za super, je to hladká svalovina, kterou vůlí neovlivníš. Takže to že s ním není zásadní problém je výborná zpráva. Imunitu ovlivníte 😉 😉 😉
moc se těším, až budeš zase těhulka, tentokrát už se to povede 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
danfal, vyvolávačka mimču neublíží, to má pravdu, ale z krve bys věděla hned a nemusela čekat 😝

maova
19. říj 2009

evi, to máš pravdu, děkuju. Jen ta imunologie byla proto, že jsem sama chtěla, už většinu věcí vyšetřených mám, takže doktor o tom ani neví, že jsem tam byla znovu. Tak proto si myslím, že se tam na nic nepřijde, ale kéž by ano, moc si to teď přeju. Napíšu vám příští týden, jak to dopadlo.

evanek77
autor
19. říj 2009

marti,
jasně, teď hodně odpočívej, máš toho za sebou až až... za pár dnů to zas budeš vidět v jiném světle, vím jak strašné je pátrat a nenacházet a bát se doufat... ale pro nás ostatní jsou to dobré zprávy už teď a moc na tebe myslíme 🙂

kackark
19. říj 2009

Evi, souhlasím s tebou 😉 🙂 😵

kackark
19. říj 2009

A hlavně věříme ve šťastný konec 😵

evanek77
autor
19. říj 2009

kači,
jasně, martince držíme všechny palce co v rodině máme 😉 😉 😉

kackark
19. říj 2009

My taky na ní myslíme celá rodina 😵

kackark
19. říj 2009

http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=7407

Tohle by se nám do budoucna mohlo hodit, ještě to má nějaké chybičky, ale než to budeme potřebovat, tak je snad vychytají 😉 😵

evanek77
autor
19. říj 2009

kači,
to je bezva 🙂 😉
u nás se malej bude po počítači sápat hodně a brzy, manžel u něj tráví většinu času 😀

mimina321
19. říj 2009

mar Natinke prajem skoré uzdravenie
mao tak to ešte tá imunologia,napíš ako to dopadlo
jaspi hlavu hore ked máš ciel nadosah tak to nevzdávaj 😉 😉 😉
u mňa trochu ten clostil cítiť,ale vydržím 😵
ahoj tehulenky-evi,kačka,mury 🤐 to už máte za pár týždňov 🙂
strouži ty chceš ešte malovať,ty si expert 😵

kackark
19. říj 2009

Ahojky mimi, víš, že teď v listopadu je těhulkování na tobě a nebo na Jaspince 😉 Nejlépe na obou 😵
Jak jinak se daří?

mar26
19. říj 2009

mimi děkuju a my ti přejeeeeeeeeeeeeem brzské // 😵 ,ale to ty víš 😵

mimina321
19. říj 2009

kači ujde to 🙂 som napätá ako dopadnem u dr.už sa neviem dočkať 😕
ale hovorím si,že niečo sa deje na lavej strane cítim trochu ,,zmenu,, 😵

kackark
19. říj 2009

A kdy máš jít k dr.? To mi nějak uniklo. Jdeš na utz? 😉

mimina321
19. říj 2009

pôjdem 26.10 podla toho aké budú,potom pregnyl....a potom snaženie 😅 😵
dakujem za želania,ste zlatíčka 🙂
určite vás budem informovať ako to dopadlo 😉

evanek77
autor
19. říj 2009

mimina,
jak jinak než // 😉 😉 😉

mimina321
19. říj 2009

evinka 🤐 🤐 🤐

mimina321
19. říj 2009

našporila som si tolko žehlenia,že s toho idem zblázniť 😝 😝 😝 to preto,že žehlenie neznášam a odkldám kým je kopisko a potom nervačím-a takto to je stále som nenapravitelná 😅
teraz odbehujem na koníka a dávam si technické prestávky 😀 😀

sarlotta
19. říj 2009

ahojík holky hlásím, že jsem přežila pondělí v práci🙂 dokonce tu vylezlo i sluníčko na chvilku 😀
A zase mizím odpočívat.
Mějte se krásně. 😉

strouzek
19. říj 2009

krásný večer holky

mimi no já ne že chci ale já musím malovat, tedy jako bude malovat malíř ale já to budu po něm muset uklidit. musíme, v ložnici jsou tapety a ty tam nechci, jsou i zničené, předsíň je malovaná nedávno ale jak se třeba manža opře při obouvání bot tak jsou tam špinavé fleky atd. hold je třeba podlehnout hnízdícímu instinktu 😀
jinak s tím žehlením to ti teda nezávidím já ho taky nesnáším, ale minule jak jel manža pryč jsem se překonala a vše dožehlila, teď nosím věci takové abych nemusela žehlit ale hrozím se toho jak dojede manža a hodí mi tam hadry za 14 dnů, to budu prát a žehlit jak čert 🙄
šarlotko ty jsi pracant, akorát mi řekni kde si viděla to sluníčko, tady je pořád takové smutné počasí 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru