Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
29. říj 2009

Strouži, tak to je mi moc líto, je to opravdu jen hádání se o zbytečné kraviny ☹ Ale znám to taky moc dobře, prostě se stane občas jednomu nebo druhému, že ujedou nervy a je to. A nejhorší je, že ikdyž se ten agresor omluví, tak v tom druhém to zanechá stopy hořkosti ☹ Snad se to brzy spraví, manža se vyléčí z rýmy a bude dobře.

Jaspi, pone jo, takhle si užívat se zubama, vůbec ti to nezávidím, ale jsem moc ráda, že vidíš věci pozitivně, a že se tak pěkně těšíš na nový rok 😵

kackark
29. říj 2009

Tak holky koukám, že ti naši chlapi mají teď nějaké zlobivé období 😠

jaspina
29. říj 2009

Kači ten můj je vždycky dlouho hodný a pak provede něco, co stojí za to.. Jako vím, že se snaží, ale člověk už má po předchozích zkušenostech v sobě strach co se zas stane..
Jak jsem vám psala, že jsme byli na obědě v té kolibě v lese na divočáka, tak jsem našla jejich stránky.. Mrkněte na fotky těch jejich specialit - mňááám!
www.koliba-zlin.cz
Včera jsem musela zkusit udělat karlovarský knedlík - měli ho tam tak dobrý, že mi furt ležel v hlavě 🙂
A ty zuby..no ta plomba mě štve.. ale oproti tomu moudráku je to v poho.. to jsem myslela, že zdechnu 😝

kackark
29. říj 2009

Jaspi, tak to je všude asi naprosto stejné 😉
Jdu se hned mrknout na ty fotečky. A karlovarský knedlík, to jsi ale šikula 😵

kackark
29. říj 2009

Jaspi, moc hezky to tam vypadá. No a ty jídla, mňam, mňam 😵

murynka
29. říj 2009

ahojky přeji krásné ráno 🙂 i když uplakané ☹

jdu vás pozdravit a doufám že jste všichni v pořádku 😵 😵
myslím na vás ale ted fakt není čas ☹
a tam asi nebudu mít ani internet 😅 to musím pořešit 😅 😒

jaspina
29. říj 2009

Mury teď je určitě spousta práce, ale zas už brzo budete mít krásné hnízdečko 😉
Kači já jsem čekala, že bude složitější.. ale příště ho musím víc okořenit.

kackark
29. říj 2009

Mury, zase to tam budete mít vše krásné, nové a čisté 😵
Jaspi, je to jako se vším, jde o to, si to hlavně vyzkoušet 😉

strouzek
29. říj 2009

ahoj jaspi to je dobře že se ti zlepšuje nálada, uvidíš do vánoc to uteče a brzo budou //, já se těším na prosinec na vánoční trhy a tu atmosféru 😉

jaspi no to právě nemůžu mu nic vyčíst protože manžu ten výlet stál pár korun, akorát fotky na vízum, nějaké oblečení co si tam nakoupil než jel a pár stovek sebou. vše platil tchán, jak ubytko a cestu tak manža dostal od tchána diety dost pěkné ale o to nejde, mě štve že mu nedochází že to neutrácím za sebe ale za naše mimi a taky že mu nedochází že vlastně většinu věcí už máme, sám říkal ještě před pár týdny než odjel že rozhodně by nechtěl abych byla jako moje kamarádka které rodí v prosinci, nemá pro mimčo nic, ani matraci do postýlky ani fusak a vůbec jí to nevzrušuje prej to nakoupí postupně po porodu.

já radši nakupuju teď, já vím že prachy jen lítaj ale teď taky kvůlitoho chodím do práce abychom na to měli, třeba postýlku a fusak jsem koupila z těch prémií navíc co mi šéf dal za to že ještě chodím do práce takže mě to nesktuečně štve že si to neuvědomuje. ráno se mi omlouval že je prostě nervozní z toho návratu do reality, že je nemocný, že má plný stůl práce co se tamza nepřítomnost nahromadila atd. jenomže to pro mě není omluva, jestli je nemocnej tak a co jako, já těhotná jsem 3 měs. problila a taky jsem musela fungovat v práci i doma a ještě dělat že mi nic není, chlap má rýmečku a je pomalu na hospitalizaci v nemocnici, jestli jsem prožila státní svátek úklidem tak jenom proto že přijel se 2 plnýma kuframa hader špinavých a ještě si naporoučel jídlo že mu chybělo české jídlo tak jsem vařila, a jestli má plno práce v zaměstnání tak mě je to taky fuk, to přece bylo jasný že se to tam nakupí, mě stačí nebýt v práci 2 dny a už se můžu zlbáznit ale neječím na něho a nevyčítám mu kraviny. navíc tím jak mě rozčiluje a trápí tak akorát tím trpí chudák mimiško. 😠

jaspina
29. říj 2009

Strouži - je to prostě chlap a to je fakt jiný živočišný druh.. Jim prostě některé věci nedojdou vůbec a nebo později.. Vydrž! 😉 Zas ho to přejde..

vlastovka385
29. říj 2009

Zdravím všechny vlaštovičky, tak koukám, že chlapi včera neměli den, ten můj se taky předvedl. Přišel z práce už asi v 10, že neměli pacienty a že si vzal volno, a že bude s malým a můžeme jete do SCS nakoupovat zimní věci pro Tibora. Tak jsem měla radost. Tak jsme se pak najedli a na mě padla hrozná únava, vstávala jsem s Tiborem v 5,protože ho bolelo bříško a pak u nechtěl spát, tak jsem ho poprosila, jestli by malýho nepohlídal, že si půjdu na chvilku lehnout. Tak že jo, no nechal mě spát asi tak 40 minut. Pak jsme teda jeli, malej byl vzornej, skoro celou dobu spal a pak koukal, všechno ho teď zajímá. Pak jsme se vrátili asi po třetí, jenže Tibor se vyspal v kočáře a už vůbec nechtěl spát. Podotýkám, že jsem s ním byla já celou dobu na zemi, manžel se učil němčinu, pohlídal ho akorát, když jsem šla na záchod. Pak že je unavenej, tak si šel po páté lehnout, já jsem byla s Tiborem a vzbudila jsem ho až kolem sedmé!!, kdy Tibor už byl mrzutej, tak jsem ho chtěla vykoupat a dát ho spát. Tak jsme ho vykoupali, děcko usnulo klasicky u prsa, já jsem byla celkem unavená, ale tak to je normální. No a manžel mi začal vykládat, jak ho to strašně unavuje, že on je hotovej, že mu nemůže s malým tolik pomáhat, že toho má moc. Jako má toho moc, každej hruhej tejden pracuje v Zagrebu, dělá specializaci, tak má plno služebek na konference a clinical rotations, do toho se musí učit němčinu, ale tak jsme to chtěli, má hotovej teprve první rok (ze tří), mně bude za 14 dnů 35, kdybysme čekali, až to dokonči, tak bysme taky žádný dítě nemuseli mít. A že prej je Tibor hyperaktivní (kravina, je úplně normální, spíš hodnější děcko, podle toho, co čtu tady na koňovi) a že ( a tím mě nasral nejvíc) prej on už asi žádný další dítě nechce, že to nezvládáme (= já to nezvládám). Jako je po nemoci, vyčerpanej, tak jsem mu to odpustila, každej může mít někdy krizi, ale mrzelo mě to a mrzí mě to doteď.

jaspina
29. říj 2009

A kde dnes máme Evičku? Nemá třeba kontrolu? 😕 Je dobrá, ýe tu rtěnku dokáže s manžou řešit tak v klidu.. To já, když ještě Jarek hrál v kapele zjistila, že mu psala nějaká holka a docela se snažila, tak jsem jí zavolala a seřvala jsem jí takovým způsobem, že asi nechápala a ještě jsem donutila Jarka, aby jí zavolal a řekl, ať už nás laskavě neobtěžuje.. 😅

kackark
29. říj 2009

Jaspi, Evička má kontrolu až v pondělí, ale dneska jela Kačka do porodky na konzultaci, tak jsem zvědavá na zprávičku od ní 😉

Tak to byl celý nějaký divný týden u všech chlapů koukám 😔 Asi tomu ani moc nepřidává to počasí.

ba111
29. říj 2009

Kačence moc držím palečky.

Jooo holky... že maj teď chlapi zlobivé období? No přeci se chudáčci bojí, jak zvládnou ten porod 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... U nás to bylo to samé!!!! 😀 😀 😀

kackark
29. říj 2009

Jo, Mončo, to je pravda 😵 😵 😀 😀 😀 Manža den co den opakuje větu : "Co budeme dělat" a s blížícím se porodem jí začínám slýchávat i několikrát denně 😀 Jen u jaspinky a vlaštovky to tím nebude 😉

strouzek
29. říj 2009

Mury to je jasný, budujete pro sofinku aby to měla doma krásný tak není čas, hlavně se moc nepřepínej

vlaštovko ahoj no teda koukám ti chlapy jsou všude stejní, jak v česku tak v chorvatsku 🙄 přesně tohle čekám i já, něco podobnýho bylo včera u nás, ON je unavenej(jako jo beru to pracuje hodně ateď z té cesty je taky hotovej ale on si tu cestu vymyslel) , ON vydělává na moje nákupy, ON ON ON 😠 fakt jsem byla vzteklá, úplně se hrozím toho že jak fakt budu doma budu pro něho akorát baťoh na děcko co sedí doma a dle něho si piluje nehty a on mě musí chudák živit. tak i proto chci pracovat dokud můžu, kvůli pěnězům, kvůli tomu aby mi to utíkalo to těhu a nemám čas na kraviny ale hlavně fakt po včerejšku jak nad tím uvažuju i kvůli svojí cti, protože jak mě chlap řekne že on je unavenej a já nic nedělám JEN se starám o dítě a utrácím jeho prachy tak fakt budu vraždit 😠

když jsem mu řekla že z koně jsem vlastně jediná z vlaštovek těhulek co chodí do práce tak mě seřval že riskuju když chodím do práce ale na druhou stranu mi dělal přednášku že neudržím korunu, kupuju blbosti pro sebe (přitom sobě jsem si kromě svetru nic nekoupila , kupuju jen pro mimi) a hlavně mě štve že on si jede na dovolenou , já ho sbalím, on si tam užívá a já doma akorát řeším průsery a tahám těžké tašky z nákupem, pak přijede rozvalí se na gauči s rýmečkou a já 2 dny trávím nad jeho špinavýma hadrama z kufru a ještě to ani neocení a řekne mi že si myslel že ve státní svátek bude doma klid a ne že já budu lítat s žehličkou a vysavačem 😠

kackark
29. říj 2009

Strouži, a to si se těšila na romantiku, klid, lásku a pochopení, viď? Nedivím se ti, že tě to takhle zaskočilo. Já se snažila koupit si na malého vše ze svého, abych právě tohle nemusela poslouchat (manža koupil postýlku, kočárek a fusak - ale za to si to sám vybral a já do toho až tak nekecala). Ale pomalu se ho snažím připravovat na to, že mateřská bude ještě mnohem horší, než teď nemocenská, a že prostě budu jeho finanční podporu potřebovat.

jaspina
29. říj 2009

Jejda holky já jsem tak ráda, že v tomhle tom je Jarek fakt v pohodě.. Nikdy mi ještě nevyčetl nic, co jsem koupila - byť to byly kraviny. Akorát třeba říká, at mu nic nekupuju, když vyberu něco pro něj.. On mi spíš na všecko říká - jasně, kup si to... V tomhle je tolerantní. Až na jeho občasné finanční a alkoholové extempore je zlatý. Ale při těch jeho chvilkách bych ho zabila 😠 Ale asi je všude něco..

evanek77
autor
29. říj 2009

já napsala kilometrovej příspěvek, omylem klikla na enter a je v hááááji

evanek77
autor
29. říj 2009

tak znova kratší verze:
jaspi,
je krása, že i přes trable s plombou se včera nálada vydařila, už toho máš také nad hlavu, záda, vaječník, zub... snad se karta obrátila a bude sluníčkově, i přes ten déšť venku

strouzek
29. říj 2009

kači no právě, jsem se těšila jak budeme spolu zase jako druhé líbánky po takové době. do smskek z cest mi psával jak mě miluje a jak se na nás těší, no ten první den to jo to bylo super pořád mě pusinkoval ale od úterka jak ráno vstal a šel do práce tak od tý chvíle je naštvaný a na zabití 🙄 jinak s těma nákupama tak já jsem to nerozlišovala máme společné peníze, hlavně výplaty máme tak zhruba stejný částky tak nevím co řeší. je teda fakt že manža má ještě přivýdělek bokem a to udělá pěkné peníze ale tak to je přece vždycky že chlap vydělává víc ne?ať se podívá na své rodiče,tchán vydělává asi tak 30x víc než tchýně protože ona je zaměstnaná a on podniká ale rozhodně peníze nerozdělují na moje tvoje a nevyčítá jí že na ní maká.
já jsem si jistá že kdybych vydělávala já víc tak je taky problém , hlavně mě štve že ze mě dělá neschopné nefakčenko, co jsem vyšla ze školy tak pracuju, přecházím nemoci aj. jen abych byla v práci a vydělávala a on takto. 😠

monkula
29. říj 2009

Strouži, je mi ľúto, že si dostala takúto sprchu.... A Tvoj manžel je Chorvát? 😕
Aj ja dostávam vynadané.... že si nič nekupujem a keĎ ma jarino vyhodí, aby som si išla niečo kúpiť, vrátim sa s niečím pre deti 😀 😀 😅 ale keĎ mne sa nič nepáči.... 😝 a čo sa mi páči, je drahé.... 😅

evanek77
autor
29. říj 2009

strouži,
no jo, na přetaženého chlapa s rýmou vůbec nemá smysl mluvit, to je lepší se ztratit vedle 😝 😝 😝 😝 😝 trpící chlap je na odstřel 😔 😔 😔 😔 😔 a ty ho ještě rušíš praním, ty jsi teda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ach jo, jak je tohle všude podobné ☹

evanek77
autor
29. říj 2009

vlaštovko,
no jo, holt tiborkovi nejdou vyndat baterky jako králíčkovi duracelovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 manžel ho má, jak si ho vyrobil, živého a zdravého kluka 😉 🙂

strouzek
29. říj 2009

jaspi tak to samé je i u nás ale nesmí mít manža den debil, kolikrát jsem se ho ptala co chce koupit a on nic kup si ty a pro mimčo, když jsem seděla v úterý nad katalogem avonu tak jsem mu furt cpala ať si vybere parfém že jsou v akci a mu dochází ale říkal že nechce že si mám nakoupit já. no ale hned druhý den mi vyčte moje nákupy zabít ho 😠 to samé bylo i při řešení obědu, když přijel říkal mi že mě zve na oběd ale já řekla že restaurací měl přece dost tak uvařím a hlavně ušetřím zase kupu peněz co bychom dali v restauraci. tak jsem včera vařila a on mi pak vyčte že trávím den u plotny ale na druhou stranu jsem si jistá že jít na ten oběd jinam tak mi to vyčte stejně kvůli tomu že jsme zbytečně utratili tak ať si vybere 😠 mohl být o hladu a zadarmo příště se na něho vyprdnu a bude o chlebu 🙄 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

hele holky,
já z manželem bojuju už půl roku, že mi dluží 140tis a já je v dubnu potřebuju vrátit na moji hypotéku, ať teda šetří... no a dnes ráno jsem mu šla v 6h ráno vybírat 80tis na kauci, poplatek realitce a nájem k bytu, protože až ráno přiznal, že jeho účet pořád zeje prázdnotou 😝 😝 😔 Takže můj také teď skoro také a v dubnu tam mám mít 380tis, jinak tu hypotéku nedoplatím a byt nebudu moct prodat... ale jak zpívá Nohavica: "že kdyby se ho někdo ptal na anděla, tak má jizvu na rtu, když při něm stál "... prostě jsem se kousla do rtu a neprudila, ať ten byt vyřídí a jsme spolu, kárat ho budu, až tam budu. Takhle bych tu mohla tvrdnout do února sama s malým 😀 😝

vlastovka385
29. říj 2009

U nás to není o penězích, to by si nedovolil, moc dobře ví, jak jsem před těhu makala a kolik jsem vydělala, spíš mě naštvalo, že dělal, jako by ho Tibor obtěžoval, ať de někam, jako jasně že jsem chtěla dítě víc já, bodejť v mým věku, ale domluvili jsme se, že jak se dostane do toho programu, tak budem mít dítě, aji tak už jsem čekala dva roky. Už při seznámení jsem mu řekla na rovinu, že mi je 30 a že jestli to myslí vážně tak ať počítá s tím, že budu chtít dítě. Musím toho nechat, jinak se samonaseru zas 🙂

strouzek
29. říj 2009

monkul nene není, je čech ale od vlaštovky je chorvat teda tak jsem to aspoň pochopila že je cizinec 😉

Evi no jo to jsem mu večer v hádce řekla že asi nejspíš bych se měla odstěhovat abych milostpánovi nezavazela když je chudáček s rýmečkou. 😀 největší vrchol ovšem byl když mi včera ráno hlásil že potřebuje nutně tu košili černou co měl sebou v číně aby byla odpoledne vypraná, suchá a vyžehlená protože přijede tchán a jdou na obchodní schůzku kvůli kupování nemovitosti, nakonec tchán přijel ale manža si košili nevzal vzal si černé tričko a rifle ale večer mě sjede kvůli žehlení a praní,protože jsem s tím otravovala ve státní svátek, nezabili byste ho?

evanek77
autor
29. říj 2009

strouži,
jsi těhulinka, pěkně se rozmazluj a manžela nech, ať se svými pocity porve sám, až si odpočine a doléčí, bude zas sluníčko a všecičko ti vynahradí... prudit nemá cenu, ten slabší jsi teď ty, jako těhulinku tě všecičko dojme, vidím to u sebe 🙂 😉 😉 😉 Jsi tu naše vlaštovčí mamulka a my si ohlídáme, aby ti nikdo nekřivil pírečka, neboooj. Kdyby zlobil moc, přiletíme ho klovnout 😀 😀 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

strouži,
já ne, já tohle znám, my včera bojovali u skříně (pomyslně, já většinou jen monitoruju a nevyjadřuju se), šli jsme na slíbený oběd za tu rtěnku na límečku a já těhule, nic neoblíknu, chodím jak hastroš pořád ve sportovním a manžel mermomocí chtěl lacoste svetřík, na kterém měl ale flíček. No a teď ta bezradnost, jak ho chtěl, ale s vyčičtěným flekem a je mu evidentně neměla chuť pomoct, prootože jsme mu podávala sportovní mikinu. Ten byl tááák neštasnej 😀 😀 😀 😀 😀 a jen pro info, šel v lacoste s flekem 😀, prostě, když jsem to viděla, tak jsem se v duchu zasmála na nahlas řekla, že flíček vidíme jen my dva, nikdo jiný si ho nevšimne a že svetr dnes došpiní a já mu ho odpoledne vyperu 😉 🙂 No, došli jsme, manžel na svetr dávno zapomněl a ten v klidu leží v koupelně, až se mi bude chtít jít ho polít něčím na skvrny 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru