Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

papua
29. říj 2009

Evi: spinim stale, kazdy den, niekedy viac niekdy menej, ale asi by som uz bola radsej keby som viac, lebo kedze hematom je stale vacsi to znamena ze mi moc z neho nejde prec...ach jo...☹.... No snad to vsetko dobre dopadne...Vcera cely den a celu noc som navyse mala taku strasnu migrenu, ze som myslela, ze vyskocim z okna 🙂, dnes je to lepsie chvalabohu ...

Kaci: uzi si tu rehabku 😉

Strouzi ahoj 🙂

strouzek
29. říj 2009

Evi no jo já to vím, taky pracuju hlavou tak vím jak může být člověk unavenej duševně že je to často horší než fyzická práce ale mě spíš štve že mě to manža předhazuje přitom oba děláme u počítače, kolikrát mám taky práce nad hlavu a sedím celý den nad kodama, číslama a statistikama ale když dojdu domů tak musím přepnout, být milá, stíhat vše atd. to chlap když má náročný den tak dojde domů, od dveří hlásí jaký je chudáček upracovaný, lehne k telce a nechá se obskakovat a když má špatnou náladu tak jedovatě řekne že má na to nárok, kdyžmám den blbec já tak mě sjede že neumím být milá že mu kazím náladu svýma výlevama 🙄

strouzek
29. říj 2009

papu uvidíš hematom se umoudří, jsou i holky co špinili celé těhu ale vše v pořádku 😉 s tou migrenou to chápu, já v 1 trimu měla migrény neskutečné do toho se člověk bojí vzít prášek takže jsem umírala a denně ležela jak lazar s hadrou na hlavě

vlastovka385
29. říj 2009

Evi, to mi vykládej, já taky pracuju s počítačem, jsem překladatelka, a občas jsem dělávala i 12 hodin denně a byla jsem unavená neskutečně. Už jsem se těšila, jak budu s mimčem doma a chvilku si od toho odpočinu, no ale nastal kolotoč jiného druhu, ale krásnej 🙂 .

Celkem mě zajímá, jestli budu taky taková matka syna, co by se pro chlapečka rozkrájela 😝 .

strouzek
29. říj 2009

vlaštovko no přesně, já to taky čekám že to bude to stejný, z pracovního kolotoče do mateřského který ale nezná pracovní dobu a je 24 hodinový ale stejně krásný. jediný kdo to nechápe je můj manža, ten má depky z toho že já se budu pár let "válet doma" teď mi koupil notebook, jako jo byla jsem ráda ale říkala jsem mu že doma stačí jeden vždyť já stejně pak nebudu mít čas a on udivenej co teda budu doma dělat??? 🙄 válet se s nohama nahoru jak jinak 😠

evanek77
autor
29. říj 2009

vlaštovko,
budeš, ale neboj, já také 😀
strouži,
jak říká moje sestra: chlapi jsou v zásadě zdegenerované plemeno 😀 😀 😀 nic nevydrží
papua,
jsem skálopevně přesvědčena, že ti to dobře dopadne, opravdu, fakt 😉 🙂 🙂

jaspina
29. říj 2009

A moje kamarádka mi zas nedávno napsala, že chlap je kukla debila 😀 Prý to má 3 vývojové fáze - chlap - kukla - debil a prý nám nezbývá nic jiného než se modlit, aby zrovna ten náš vydržel zakuklený co nejdýl 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

jaspi, to je úžasnýýýýý, mně se klepe pupek, že se z toho rozrodím 😀 😀 😀 😀

papua
29. říj 2009

Evi a strouzi: dakujem vam moc holky !!!!!

Viete co so m ja niekde aukrat pocula minule, ze zeny maju tusim az 7 krat vyssi (ci nizsi-neviem ako sa to bere ) prah bolestivosti ako muzi 🙂)), ti muzi nic nevydrzia 🙂)))

strouzek
29. říj 2009

jaspi 😀 😀

papu s tou bolestí to tak je, ale to manža teda sám uznává, třeba mačkaní uhrů nebo trhání chloupků to manža umírá, nebo když se někde bouchnu, rána jak z děla ale já ani neudělám auvajs, ale manža se někde klepne malinko do ruky a už abych ho vezla na pohotovost 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

papua,
ale zas ve škole nás učili, že kopnutí do koulí je na 1. místě bolestivosti, porod až na 14tém 😀 😀 😀 takže jsou to naši chudáčci, trpí 14x víc 😀

strouzek
29. říj 2009

evi a podle čeho to měřili? nebo spíš jak by mě zajímalo. tohle nejde měřit porovnávat chlapa a ženskou podle toho jak je to bolí, babu to vždycky bude bolet méně navíc když bude výzkum dělat chlap 😀

jaspina
29. říj 2009

Evi tak to by mě zajímalo těch 13 věcí co je ještě před porodem..? 😖

papua
29. říj 2009

Evi: 😀 dost som sa pobavila teraz 😀

sarlotta
29. říj 2009

Ahojík holky, tak si dám dneska s Váma kafíčko🙂
a pak jedeme na ten pohřeb 😒
Dneska jsem si udělala radost a koupila si kožené sáčko s kožíškem černé ... moooc pěkné🙂 ať furt jen nedřu🙂

Uvidíme co na to řekne drahý až dojde z práce 😀 😀

Ale víte že je to všude stejné.... a potřebujeméééééé tooooo ????? říkal drahý když jsem malému kupovala čepičky a rukavičky... to nemá cenu to řešit a brát si to k srdíčku .... chlapi jsou nastavení jinak🙂 proto se ,,kombinujem" a žijeme v páru🙂

No a pracovní vytížení🙂 hmm s přibližujícím se porodem a po narození dítěte rostě počet přesčasů geometrickou řadou🙂)))))))))))))))))))))

strouzek
29. říj 2009

ahoj šarlotko jejda pohřeb tak to je nemilé nějak brzo jste ho měli zařízený nebo se mi to zdá?? já se zase chystám na dušičky na hřbitov ale vůbec se mi tam nechce, nechodím tam vůbec ráda mám z toho vždycky divnou náladu z toho prostředí, z těch svítících hrobů plno lidí zimy atd.

jaspina
29. říj 2009

šarlot tak to sáčko musí být krásnéé 😵
A přítel už je smířený s tím, že až jednou mimi bude, tak budu nakupovat i věci, které nebudou až tak nutné, ale když se na to takovou dobu těšííím 😉

sarlotta
29. říj 2009

No jo strouži, taťka to jel zařídit hned v to úterý a když byl volný termín, tak tam nazdobíme hrob i na dušičky.

Já mám zase dušičky ráda, chodíme až večer zapalovat svíčky i s malým a přijde mi to takové pokojné a jak je to osvětlené tak až mysticky krásné, bez těch hrubých rohů náhrobků.
Ono je asi rozdíl malý vesnický hřbitůvek a obrovský hřbitov ve velkém městě, víš.

sarlotta
29. říj 2009

jaspi díky🙂.... ale vsaď se že stejně někdy bude natahovat ,,obličej"🙂))) ono je těch náádherných blbinek pro mimíse tolik. Všelijaké španělské deky a froté zavinovačky, lehátka, houpátka🙂)))))) jééééé hned bych se v tom pohrabala.
závidím těhulkám🙂

evanek77
autor
29. říj 2009

jjj,
šarlotko,
a pak jdou a koupí teflonovej sprej na leštění motoru nebo nějákou pro nás naprosto nepochopitelnou věc 😀 😀 😀 😀
jaspi,
druhý byl zánět trojklanného nervu (zuby)... dál už nevím, jsem stará páka, vejšku jsem končila před 10ti lety a už si spoustu věcí nepamatuju... možná to bude někde na netu 😉 🙂

strouzek
29. říj 2009

aha no já si říkala že to bylo rychlý většinou to trvá týden. akorát na slovensku to bývá rychlovka, mě umřela babička v úterý večer a ve čtvrtek už byl pohřeb ale tam se taky musí spěchat i kvůli toho že mají mrtvého doma což je pro mě nepřijatelné a proto bych tam na pohřeb nikdy nejela a neseděla u rakve 2 dny 😖

mimina321
29. říj 2009

no tu sa preberali chlapi.....včera som mala doma nerváka mal strach pred spg-ohrýzal nechty/myslela som,že zmoržuje aj tie na nohách 😀 /a vrčal ako bobino čo mu berú kosť 😀
a dnes je to anielik 🤐
inak v car bolo super,nemala som to tolko odkladať
colstil mám vysadený,dali mi utroš ma to vajko čo prasklo v pondelok-ale šanca minimálna
z ostatných 2 mám cysty-to zato,že som nedostala pregnyl 🙄 😠
liečba nasadená úplne iná,budem dostávať inekcie,a konečne mi niekto spraví hp
moooooc dakujem za držanie palcov ste moje zlatíčka 🤐 🤐 🤐
papu neboj bude to dobré je to malí bojovníček

sarlotta
29. říj 2009

evičko🙂 kolik Ti je ?

evanek77
autor
29. říj 2009

mimina,
takže do vánoc // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mimina321
29. říj 2009

evi začína to byť trochu reálnejšie 😵

strouzek
29. říj 2009

mimi no teda takže jak říká Evička do vánoc // 😉

mimina321
29. říj 2009

strouži to by sme boli šťasný 🙂 a konečne by sme dotehulkovali koniec tabulky 😅

mimina321
29. říj 2009

ozaj a hned po nájdení // ostávam na pn

evanek77
autor
29. říj 2009

mimina,
už aby to bylo, já se tááák těším, to bude pohled... 🙂 🙂 🙂 🙂

sarlotta
29. říj 2009

no mimina chtělo by to že jooooo🙂)) tak makat makat 😎 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru