Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
29. říj 2009

Tak já mizím , mějte se tu . ahojík

kackark
29. říj 2009

Holky, teda dneska těm naším chlapům musí asi v uších pěkně zvonit 😀 😀 😀

Mimi, gratulace veliká, věřím těm dvěma potvůrkám do Vánoc, ani nevíš jak 😵

Šarlotko, tak to dnes zvládni, budu na tebe myslet.

Pořád čekám zprávu od dráčka. Když se neozve, tak jí napíšu sms 😵

kackark
29. říj 2009

JO, Evi a toho chlapa v posteli Ti závidím 😉 Mě vadí, že mi neřekne na rovinu, že se mnou nechce spát, proto, jak vypadám, ale vymýšlí blbosti, ale je fakt, že kdyby to řekl natvrdo, že bych se třeba rozbrečela.

mimina321
29. říj 2009

kači 🤐
konečne mám pocit,že sa to pohlo tým správnym smerom
môj mm teraz sťahuje spálňu,tak ho nechám nech sa trochu realizuje 😅

evanek77
autor
29. říj 2009

kači,
no, my spolu dost žertujem. Ale to je také tím, že už jsme věkově zas trochu jinde a oba máme odžito. Jak jsem ti posílala to IP, tak větu, že je "snem každé" teď slýchá často 😉 🙂 😀 😀 😀 😀 ... a u manžela teď frčí na základě mámy: vzal jsem si laňku a mám doma.... to podle situace 😀 😀 😀 😀 😀

kackark
29. říj 2009

Mimi, taky mám takový pocit 😵 Já tomu vážně věřím že do nového roku bude tabulka vypadat úplně jinak 😵

evanek77
autor
29. říj 2009

ale já na vzhled citlivá nejsem, jako trefit se do manžela stylem jsi tlustý, tak by byl hooodně špatný, já na něj se vzhledem nežertuju, ale on do mne ano rád a často, protože ví, že mi to neva.

kackark
29. říj 2009

Evi, to máte doma veselo 😀 Nemyslím si, že by byl tvůj manža tlustý, je moc pěkný 😉 A můžeš se o něj opřít 😵 Já si ze vzhledu taky až tak moc nedělám, ale jde asi o ten tón jakým se to řekne.
A žárlivá budu pořád, myslím, že věk to nespraví 😝

kackark
29. říj 2009

A strouži, manža včera prohlásil, že sex bude nejdřív na Valentýna, tak jsme na tom podobně 😝 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

kači,
mně se manžel moc líbí, pro mne je akorát, já rachitické hubeňoury nerada... ale vysvětli mu to 😀 😀 😀
a jasně, tón je důležitej, nesmí to být ve zlém... není laňka jako laňka 😀 😀 😀
třeba když můj bratr řekne: 8 husička promluvila... to mi vyhrknou slzy a jak vtip to vzít neumím. Říct to manžel, odpovím mu copak houserku, zasmějem se a je dobře... 😀
kačí,
na Valentýna? To by mi zarostla pavučinkama ☹ ☹ ☹ ☹

kackark
29. říj 2009

Nějak mi to blbne 😝 Napsala jsem příspěvek a není tu ☹

Evi, pobavila si mě, ale mám strach, že takhle vážně dopadnu 😒 Ikdyž on Táďa ty pavučiny chudáčk asi pěkně vymete 😀

Já manžu nadevše miluji, a mívám občas pocit, že čím dál víc (intenzivněji?), ale je zvláštní, že jsem si vzala opak mého ideálu, vždy se mi líbili urostlí blonďáci, o které bych se mohla opřít, nepředstavovala jsem si, že si vezmu šprta (manža je ten tip co sedával v první lavici) a vždy mě přitahovali takoví trošku rošťáci 😅

evanek77
autor
29. říj 2009

kači,
já také sedávala v první lavici, moje vízo nuda nad nudu a manžel pro změnu rebel co tak tak nepropad a dneska je to tak, že on má fotku v Euru a já tu zvolna blbnu doma 😀 😀 😀 😀 😀

kackark
29. říj 2009

JJ, je to tak, že známky a vzdělaní nevypovídají o všem 😉 Já nepropadala, ale mezi premianty jsem rozhodně nepatřila a myslím si, že ač já VŠ nemám a manža ano, tak všeobecný přehled mám díky gymplu větší 😵

kackark
29. říj 2009

Evi, ale zase máš to krásné poslání být matkou, to se tvému manželovi nepoštěstí 😀

kackark
29. říj 2009

No a Kačka se zatím neozvala, tak jí zkusím napsat sms 😉

evanek77
autor
29. říj 2009

kači,
hele, já s ním nebojuji, kdo je chytřejší, pálí nám to stejně, jen on má větší rozhled díky své práci...
myslím to tak, že spoustou kluků s VŠ jsem se nudila a přišli mi hloupí, manžel vejšku dodělává až letos a hluboce před ním smekám, kam se dostal i bez ní...
a manželovi se doufám poštěstí to poslání být otcem 😀 😀 😀 😀 😀
tak že dráčka zdravíme 😉 😉 😉

kackark
29. říj 2009

Evi, to já s ním taky nebojuji, jen občas radši držím jazyk za zuby, než řeknu, že něco vím, protože pak vidím, že je zklamaný. On je ve svém oboru dobrý, a kam se na něj hrabu, ale jak se ubírá už od střední školy jedním směrem, tak prostě pochopitelně nemá informace z jiných oborů 😉

To mi připomnělo, že mám info pro jaspinku. Prý by převodovka stála min. 20 tisíc a v případě poruchy by se radši poptával na vrakovištích 😉

kackark
29. říj 2009

Zpráva od Kačenky:

Ahoj Kačenko, byla jsem přes docenta u moc hodné paní doktorky, prý to zatím necháme a uvidíme, takže císař tak 50:50, ale prý jsem krásně nachystaná a pomalu se to rozjíždí, čípek se zkracuje a otvírám se. Při vyšetřování mě pošťourala a mám poslíčky, tak uvidíme. Jste všechny zlaté, já vás nechtěla otravovat a co ty a Evinka?

evanek77
autor
29. říj 2009

jsem moc ráda, že dráčkovi se daří, to jsou pěkné zprávičky 🙂 😉 😉 😉
ono zas u nás manžel musí mít hodně všeobecný přehled, pohybuje se v oporu, který je závislý na politické situaci... to mám zas já jednen velký problém, absolutně nemám pamět na tváře, takže občas tiše zírám, jak manžel zvládá provázat informace na základě toho, že někoho vidí s někým jednat... přesně ví, kdy a kde toho člověka dřív viděl, v jakém oboru se ten člověk pohyboval... to já absolutně nemám 😝 😝 😝 já zazdívám i naše kamarády, navíc jak chodím bez brýlí.....

kackark
29. říj 2009

Evi, tak to mají s mým manželem stejný talent. Já jsem na jména úplně pitomá a on vše ví, to je ten a ten, dělá to a to, patří k tomu a k tomu. A zase nemá orientační smysl. Tak se tak hezky doplňujeme 😵

Kačce jsem psala, že se k porodu zatím nechystáme, a že jí všechny zdravíme 🙂

evanek77
autor
29. říj 2009

tak snad dráček nebude předbíhat 😀 😀 😀

kackark
29. říj 2009

Evi, vypadá, že možná bude. Prý jí dr. tvrdila, že to do 14 dní vidí 😉 😵
Ale ty už to ty tři týdny přeci vydržíš. Vezmi si, jak dlouho si se načekala, to to je s porovnání s tím už nic 😉
V úterý jedeme na předporodní kurz, tak manža říkal, že se musí zeptat, jak pozná, že u mě začíná porod 😀 😀 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

kači,
manžel je vtipálek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
můj truchlý, šel zaplatit za byt a majitel řekl, že má i jiné zájemce (přitom mu to slíbil) a že mu řekne zítra... a manžel už plánoval, jak porodím v praze, že bych v týdnu jezdila s ním a na víkendy do brna... tak jsem zvědavá, jak to dopadne, manžel je do toho bytu zamilovaný 😀

kackark
29. říj 2009

A ještě Kačka psala, že jí dr. říkala, ať se nebojí, že vše dopadne dobře. Tak je určitě klidnější a spokojenější, než z těch předchozích zpráv 😵

evanek77
autor
29. říj 2009

kači,
dva týdny, to je pořád krásné, jsem se o dráčka bála víc 😉 🙂 🙂 🙂 dobré zprávičky 🙂

evanek77
autor
29. říj 2009

jejda, zase hrubka jako hrom, truchlí...

kackark
29. říj 2009

Evi, to jo, to ten můj vtipkuje rád, ikdyž jako vtipy, to beru jen já, on to bere smrtelně vážně. Právě před chvíli "objevil" v knihovně Velkou knihu etikety od Špačka a divil se kde se tam vzala (dostal ji loni k Vánocům ode mne), no a pak se do ní zadíval a po pěti minutách prohlásil, že vše je tak jednoduché, že jí klidně mohl napsat on sám 😀

kackark
29. říj 2009

Je, tak to s tím bytem mi je líto, myslela jsem, že to už máte úplně jisté. Snad se ten majitel pro vás rozhodne. Neříkal si tak trochu nenápadně o vyšší částku 😕 😠
Myslím, že by to bylo lepší, kdyby si byla s manželem v těch posledních dnech. A museli by jste vůbec jezdit do Brna? Zda by nebylo zbytečné tyhle cesty absolvovat 🤐

kackark
29. říj 2009

Já myslím, že dneska začíná Kačka 36tt, tak by to asi už bylo v pohodě kdykoli 😉 😵

kackark
29. říj 2009

A to se pak rozjede pořádná lavina 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru