Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
20. lis 2009

Papu neboj, to uteče, já taky ještě teď čekám na jeden UZ začátkem měsíce, máme jet na kardio, a pak velkej UZ mi budou místo ve 21tt dělat až ve 23tt, to jsem taky nepochopila, přitom v papírech mám že mám jít ve 21 a termín mi dali až tak pozdě... no asi v tom maj pěknej zmatek!! Ale teď už věřím, že to bude dobrý, když byly OK všechny testy. Ty to taky s prcekm zvládneš 😉

strouzek
20. lis 2009

kači no jo no, můj manža říká že jsem jak chlap, že mám erotogenní zonu jen mezi nohama 😅 no a má pravdu, prsa teda vůbec nejsou pro mě vzrušivé ani jinde na těle, zato manža ten jo, ten má vzrušivé i svoje bradavky a co teprve když vidí moje 😀

kackark
20. lis 2009

Strouži, třeba teď Táďa večer opravdu řádí tolik, že si myslím, že už to bude ono, a musím vždy vyhrnout břicho, jestli to jsou pohyby a nebo tvrdnutí, jsem natvrdlá a nepoznám to 😖 A on si se mnou natolik hraje, že je to opravdu v intervalu pěti minut.

strouzek
20. lis 2009

tercie mě taky dělali ten velký utz až ve 23 tt skoro, když jsem říkala že je to pozdě tak mi ta paní do telefonu řekla že ne, že ten termín do 21 tt je důležitý u těchkomu vyšla blbě genetika komu vyšla dobře může chodit a chodí klidně i ve 24 tt

tercie
20. lis 2009

Strouži 😀

Dráčku já to mám taky tak, ještě že je manža víc horňák než dolňák 😀 😀 😀

KAči už teď si z tebe utahuje, potvůrka malej? .-D

Marti nic si z toho nedělej, já taky nestíhám 😀

kackark
20. lis 2009

Strouži, tak to já se bradavek manži nesmím ani dotknout, je na to háklivý, a taky mu vadí pupík a uši, musím si dávat extrémní pozor 😀 Jinak řve jako lev, jak jinak, když je to lev 😉

Marti, to víš, nikdy neříkej nikdy 😀

strouzek
20. lis 2009

kači no já budu to samé, já nepoznala ani pohyby, řekla bych normálně že tohle těhu nepoznávám totálně nic. nepoznala jsem že jsem těhu, nevěřila jsem ani čárám na testu když jsem je viděla, pohyby taky kapitola sama o sobě, všude holky psali jak to cítí jako motýlky já na nervy že ani motýlky že nic necítím nebo nepoznám motýla že jsem magor, až pak mi mamka řekla že je to jako ťuk jakobych cítila svůj tep tak jsem usoudila že je to asi ono co mám už 3 týdny. o pocitech na pohlaví mimi totálně nic, můj manža ten jo ten říkal od pozitivního testu že je to holka já nic, já říkala že se necítím ani těhu, někdy se necítím těhu ani teď

kackark
20. lis 2009

Terci, jj, utahuje lumpík. A s tím UTZ to je přesně jak píše stroužek, dokonce mi dr. tvrdil, že čím déle tím lépe, že toho více poznají, a že by se ve 20tt mohlo něco přehlédnout 😔

tercie
20. lis 2009

Strouži tak v tom případě jse klidná 😉

strouzek
20. lis 2009

tak to můj manža je tuplovanej horňák a já dolňák 😀 já jsemtřeba i v sexu víc jak chlap a manža víc jak ženská, já nesnáším předehru, být na mě jdu hned na věc 😀

kackark
20. lis 2009

Strouži, to já mám doteď, že se občas vzbudím a přemýšlím jestli jsem a nebo nejsem těhu 😀 Už jsem si tolik na to břicho zvykla, že mi vleže nepřekáží a asi jak kleslo dolu, tak mi spíš chybí.
A já suverenka věřila v holčičku a jsem šťastná, že mám chlapáka 🙂 A nejlepší je, když Táďa večer takhle řádí a já pak třeba prosím klidně celou noc, tak se ráno modlím, aby co nejdříve kopl, abych věděla, že je v pořádku. Jsem magor v 38tt 😀 😀

strouzek
20. lis 2009

jj tak to je pravda s tím utz to říkala i moje gyndařka že lepší později aby to šlo pěkně vidět. 😉

kackark
20. lis 2009

Strouži, chci tvýho manžu 😀 😀 😀

vlastovka385
20. lis 2009

Dráčku ahooj, ty jo ty už seš taky na rozsypání, to to uteklo.

K těm bradavkám, já dodneška chodím doma bez podprsenky, je to rychlejší při kojení a hlavně se ty prsa nezapaří, měla jsem jednou kvasinku na prsu a bolelo to jak čert. Sice budu mít po skončení kojení asi trochu vytahaný prsa, ale to mi je fuk, manžovi to prej nevadí 😝 .

kackark
20. lis 2009

Tak to já si luxus chodit bez podprsenky nemůžu dovolit, děda chodí pořád kolem našich oken, takže máme soukromí jedna báseň 😔

tercie
20. lis 2009

Vlaštovko navolno? A to ti mlíko neteče samo? 😀 Možná trapnej dotaz...

mar26
20. lis 2009

holky zase tolik příspěvků 😲

terci já jsem dneska fakt out 😝 😀 ...Naty je trošku vzteklinka a to je vyspalá po 2 hodinkách v kočárku..ale teď je chvíli na hrací dece..hodná,tak snad ještě tak 5 minut vydrží bez mojí pozornosti,jinak koníkuju s ní na klíně a dělám blbiny nebo jé mám vedle sebe na gauči a dělám kuk s plínou nebo blbnu s hračkama...jinak bych se k PC nedostala 😀

strouzek
20. lis 2009

ježiš kači ty taky?? bože já jsem to samé, jen ty tt mám menší, třeba v práci, já lítala po schodech v podpatkcáh, žádný těhuchutě jako rybičky, okurky já jím úplně stejně jako před těhu nemám jedinou věc kterou bych teď jedla víc než předtím , rozhodně se nebudím v noci se šílenou chutí na meloun atd.kolikrát jsem si říkala bože já ani nejsem těhu a nervovala jsem se. a ty pohyby? co myslíš že dělám já, v úterý malá kopala jak blázen ale ve středu a včera až do večera skoro vůbec, jen asi jeden pohyb tak jsem hysterčila, pak jsem šla spát a začlo kopání jak blázen tak jsem se uklidnila a ráno nanovo, nekope tak skáču doma jak trhlá aby začla kopat

kackark
20. lis 2009

Terci, je dobře, že jsi se zeptala, taky si to neumím úplně představit 😉

mar26
20. lis 2009

holky měla jsem to samé 😀 ,
jednou asi ve 38tt se dlouho nepohla,ani šťouchání nepomáhalo a to jsem jí fakt dloubala pořádně..už jsem chtěla jet k Dr. no a pak mě tak nakopla až jsem měla slzy 😀 ...asi jsem jí budila z tvrdého spánku,tak mi to dala sežrat,ale já byla tááák šťastná 😵

strouzek
20. lis 2009

holky já bych bez podprdy nechodila ani teď, prostě mě vadí ten volný prostor, já ráno vstanu dávám podprdu a jdu spát a až před postelí jí sundávám. nesnáším volné prsa to samé kalhotky, pro mě bylo utrpení v nemocnici bez kalhotek já jsem si jistá že mě vytáhli z mámina břicha a měla jsem už kalhotky protože jinak si to neumím představit. 😀

kackark
20. lis 2009

Marti, já se tak těším, až mi bude Tadík asistovat u koníkování, je to krása, jak to popisuješ 😉

Strouži: horší je, že pro tebe nejsem dobrým příkladem, protože vidíš, že ten strach už prostě nikdy neustane 🤐 A taky jim pořád ty samé věci, jen možná si dám častěji tlačenku, jinak nic.

strouzek
20. lis 2009

kači no přesně, já jsem si taky jistá že bát se budu ještě v porodce. víte co holky? já nejen že šťouchám do břicha aby malá začla kopat ale v 1. trimáči jsem čichala ke koši aby se mi udělalo blbě a přesvědčila jsem se že mám nevolnosti, o milionech těhutestů ani nebudu mluvit však jste to viděli v albu, kolem 14tt mi dala sousedka fonendoskop či jak se to jmenuje na poslouchání a od tý doby ho nosím sebou jak občanku a klíče, do práce, doma , i když jdu k našim, prostě psycho, ale když mě popadne hysterák což u mě je možné z hodiny na hodinu , jsem schopná jednu hodinu šílet že malá moc kope a druhou hodinu lítat s poslouchadlem jestli žije. takže pořád poslouchadlo u sebe a poslouchám nebo aspoň se snažím, skáču aby se malá pohnula atd. nejhorší je že to nemůžu nikomu říct jen vám bo z rodiny ani známých to nikdo nechápe prostě proto že nikdo neprožil potrat. já si potáhnu fonendoskop i do porodky tím jsem si jistá 😅

mar26
20. lis 2009

stroužku jsem jako ty,musím mít podprdu i kalhotky 😀 a větrala jsem bradavky že jsem u kojo podprdy odkryla jen dvorec 😀

strouzek
20. lis 2009

mar jsem ráda že ještě někdo je závislý na spodním prádle jako já. já se i před operací hádala v nemocnici že chci kalhotky proč mi je berou když mi jdou operovat krk, pak jsem se probudila na jipce a hned jsem se ptala po pyžamu a kalhotkách, nedali mi je a bylo to šílený 24 hodin bez kalhotek, já se kvůli toho snad i tak brzo uzdravila chtěli mě na jip nechat o 2 dny déle ale já zázračně vstala z postele že nutně musím na normální pokoj a hned jak mě tam dovezli jsem hrabala v tašce kalhotky 😀

strouzek
20. lis 2009

já v kalhotkách i spím, v kalhotkách prostě žiju, i po sexu , sice jsem ležívala po sexu s nohama nahoru ale kalhotky na sobě 😅 já jsem na nich závislá 😔

kackark
20. lis 2009

Strouži, tak nám se svěřit můžeš kdykoli, já tě naprosto chápu 😉
Marti, díky za uklidnění, že jsi na tom byla stejně 😵 Od manži mám zákaz do břicha šťouchat, bojí se abych malému něco neudělala 🤐 Naštěstí to poslední dobou není tolik zapotřebí 😅

kackark
20. lis 2009

Strouži, taky v kalhotkách spím 😉

kackark
20. lis 2009

Marti, měla jsi cca ty tři dny před porodem jak se všude píše, že byla malá klidnější a necítila jsi moc pohyby?
Protože podle tohodle návodu bych asi nerodila ani za rok 😀

mar26
20. lis 2009

kačko asi ne...u mě to taky vypadalo že neporodím, vždyť ten den Dr. na KO říkal, že budu rodit tak možná na Vánoce 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru