Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
22. lis 2009

holky a já mám černé vše 😀 😀 😀

kackark
22. lis 2009

Mury, tak to by u nás bylo nemyslitelné. S tím pitomým kotlem 😠

kackark
22. lis 2009

Málý sebou dneska šíleně mrská dole, tak uvidíme, jestli z toho opravdu něco nebude. Už se na něho moc těším 😵

murynka
22. lis 2009

kači už bych ti přála abys ho měla u sebe 😵 😵 je to kouzelné 😵 😵 mít to miminko doma 😵 😵

no jo s kotlem to chápu to by nešlo.... 😅

kackark
22. lis 2009

Tak jsem dochystala přebalovák, kdyby náhodou, aby s tím manža neměl starosti, včera jsme dodělali postýlku, a už to to v každé místnosti opravdu vypadá, jako by tu bydlelo miminko 😵

murynka
22. lis 2009

kači 😵 😵 jen připravuj no u nás také to vypadá jako že je miminko 😀 😀

všude bryndáky plenky...hrací deka v obýváku s košíkem ale je to krásný 😵 😵

kackark
22. lis 2009

Mury, vždyť to tak má být. My to budeme mít malinko komplikovanější Bessinkou, ale nevadí nám to. Milujeme jí, a je to de facto naše první miminko 😉

sarlotta
22. lis 2009

Kuk, tak co je tady nového🙂)))) nějací nový mimísci ?

kackark
22. lis 2009

Šarlottko, tady to vypadá, že se nic nového nechystá 🙂
Ale u tebe se za chviličku chystá testování, viď 😉

sarlotta
22. lis 2009

Mno🙂 uvidíme 😉

kackark
22. lis 2009

Ani nevíš, jak vám snažilkám držím pěstičky, aby jste se toho svého štěstíčka konečně dočkaly 😵

murynka
22. lis 2009

sarlotko moc držíme plaečky 😉 😉

přidala jsem fotečky 🙂

jinak od oběda jsme byla v jednom kole ted jsme si sedla 😝 😝 a za chvíli čekám kamarádku a s její 5ti týdenní holčičkou 😵 😵 😵

kackark
22. lis 2009

Mury, fotečky jsou moc pěkné a na vycházkování s Bessinkou se velice těším 😵

My jsme teď byli asi na půl hodinky venku, ale je tam hrozná zima 😖 Docela mě to překvapilo 😲

murynka
22. lis 2009

jo jo zima tam docela je 😖 a u nás i mlha 🙄 🙄

takže jsme to vzali hopem 😅

no já našeho maxíka musím naučit chodit bud u kočárku nebo bez vodítka 😅 😅

kackark
22. lis 2009

Besska chodí téměř vždy bez vodítka, tady potkáváme minimum lidí 😉 A manža jí k Vánocům objednal ten výcvikový obojek, tak jsem zvědavá, jak rychle se naučí, ale to máme spíš kvůli zaběhnutí, když chytí někde stopu.

murynka
22. lis 2009

kači jaký obojek???jak funguje?? 😕 😕

sarlotta
22. lis 2009

Holky díky🙂

Mury malá je úplně zlatučná v tom zimním overalu🙂))))))))))) taková prďolka sladká 😎 😀

ten obojek by mě taky zajímal 😕 😉

kackark
22. lis 2009

No má to několik stupňů, ten první je lehká vibrace, no a pak dostane mírný elektrický šok (vše ovládáš ty) a pak to vydává i nepříjemné zvuky a pejsek by si to měl spojit s tím, že dělá něco co nemá a příběhnout k tobě zpátky. Taky jsem zvědavá, jak to bude fungovat a trošku se toho bojím. Ale slibují, že pejskovi stačí dvakrát, třikrát a zapamatuje si, že nemá zlobit a utíkat daleko. Teď se nám osvědčilo u sebe nosit pamlsovník a Bessinka zatím (ťuk, ťuk) vždy na zavolání krásně přiběhne. Jenže jak jsou holá pole, tak je to něco jiného, nemáme takový strach a vidíme jí daleko a necháváme jí větší volnost, horší to je na jaře a v létě.

sarlotta
22. lis 2009

Jsem si to myslela 😎 že to bude el.šok

murynka
22. lis 2009

kači ty brdo to bychom potřebovali protože s tím utíkáním mám také potíže 😠 ..utíká hlavně když cítí psa...a nebo jde jinou cesou kam ted s kočárkem nemůžu pak volám a nic že 😅 🙄 🙄
takže chodíme s někým kdyby utekl abych pro něj mohla jít 😅
kolik ten obojek stojí??? 😲 😲 😲

sarlot je jí to obrovské no 😅 😀

sarlotta
22. lis 2009

zlatučká jsem chtěla napsat samozřejmě🙂)) Mury to nevadí, to dožene 😎

kackark
22. lis 2009

Mury, stál 660,-Kč a ještě nedorazil. To je právě to, že já bych jí sama ven taky nevzala, protože bych měla strach, že se rozběhne za zajícem nebo srnkou. Manža si od toho taky slibuje to, že když to má zvukový signál, že budeme lépe vědět kde hledat.

murynka
22. lis 2009

sarlot já to pochopila 😉

kači moc děkuji za tip 😉 jsi zlatíčko 😵

kackark
22. lis 2009

No a naši mají ridgebacka (nevím zda se to tak píše) a ten pořád po Bessince skáče, i když má tu injekci proti hárání a celkově je mnohem neposlušnější, bere si jídlo ze stolu atd., tak prý až ho Bessinka nebude potřebovat, tak si ho půjčí, jsem vážně zvědavá, jak to bude fungovat.

murynka
22. lis 2009

kači to je fajn že ho využijete na více psů 😉 ...pak poreferuješ a uvidím zda ho koupíme 😅 ale vychovat by potřeboval jsme říkala že na něj zavolám tu dr,Žertovou 😀 😀 😝

kackark
22. lis 2009

Není vůbec zač. Až se bude manžovi chtít a dokoupu ho od TV k PC, tak mi najde i odkaz a pošlu ti to 😉
Já se nejdřív hodně bránila a přišlo mi to drsné, ale bylo mi vysvětleno, že kráva se taky dvakrát dotkne ohradníku a víckrát ví, že ne a hlavně je fakt, že když se Bessa zatoulá, tak je ten strach o ní mnohonásobně větší, než to, že jí to bude bolet. Uvidíme, jak to bude fungovat a pak poreferuji 😉

murynka
22. lis 2009

tak to budeš moc hodná za ten odkaz 😉
no právě raději dvakrát ránu než aby se nám zatoulali co.... ☹

kackark
22. lis 2009

Mě jen vadí, že Bessinka štěká někdy neúměrně za plotem a takhle utíká, ale jinak je celkem poslušná 😉 A nebo až budeme mít vychované oba psy, tak ti ho pošlu 😀

murynka
22. lis 2009

kači mě vadí jen že utíká a moc miluje lidi 😀 😀 ....

snad je vychováte než přestabu jezdit s kočárkem 😀 😅

kackark
22. lis 2009

JJ, pro mě je to vážně jak vlastní dítě, vím, že jsem blázen, ale neskutečně mi pomohla, když bylo nejhůř a nikdy na to nezapomenu. Všichni mi říkají, že teď určitě půjde stranou atd. Ale nemyslím si to, jsem přesvědčená, že se to dá skloubit ke spokojenosti všech. Možná je to tím, že "bojuji" s horšíma starostma, než jsou její chlupy, např. nepořádek po dědovi, svinčík z kotle, atd.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru