Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
22. lis 2009

kači pro mě také 😉 a stranou rozhodně nejde sice už je trvale venku ale to byl i tam kde jsme bydleli předtím...
ven ho beru sice mě musí být sanda sledovat když táhne a já tlačím kočárek 😀 ale nevadí mi to ven s ním musím 🙂 určitě to jde skloubit 😉

kackark
22. lis 2009

To jsi dobrá, že uvažuješ, že by si Maxíka brala sama i s kočárkem, to jsem si ani v těhu neriskla vzít Bessinku samotná, ten strach, že se zaběhne a já budu bezradná je veliký. Páníčka přeci jen poslechne o něco lépe, ale na druhou stranu vždy přiběhne za mnou, když je déle zatoulaná.

kackark
22. lis 2009

Mury, tak to jsem ráda, že jsi mě svým názorem podpořila 😵

murynka
22. lis 2009

kači tak já s ním jedině chodila ted sama...manžel bud v práci a já se nudila a procházka mi udělala dobře vždycky se vrátil 😅 ....už ted jsme ho měla asi dvakrát sama i s kočíkem a ťuk ťuk byl hodný.....
jinak jirku také poslechne víc 😠 a to s ním skoro nechodí....je to nespravedlivý 😀 🙄 🙄

kackark
22. lis 2009

Tak to snad Bessinku taky naučím 😵 Ale na odpolední vycházky s tatínkem se budeme těšit určitě všichni 😉 🙂

murynka
22. lis 2009

kači jasně že naučíš 😉 😉 a budete spokojeni všichni 😉 😵

já jdu připravit něco pro tu návštěvu tak se loučím papa 🙂

kackark
22. lis 2009

Pá, a hezky si užijte návštěvu 😉

mar26
22. lis 2009

Ahoj lky, omlouvám se ale od pátku, včera a dneska jsem měla nějakou depku 😔 ...už je ale líp
Kačko můžu tě poprosit,myslím,že loni jsi mi dávala recept na perníčky co jsou hned měkké? Myslíš,že bys mi ho mohůa napsat ještě jednou? moooc děkuju
zkusím vás večer u superszar dočíst až Naty usne

kackark
22. lis 2009

Martinko, to víš, že ti ho pošlu 😵 Koukám, že je nějaké špatné období všude. Myslím na Tebe, a pokud chceš napiš IP. Ráda Tě vyslechnu.

kackark
22. lis 2009

Perníčky

65 dkg hladké mouky
25 dkg práškového cukru
4 vejce
5 dkg tuku
2 lžíce medu
1 lžička skořice
2 lžíce kakaa
2 dkg prášku do perníku
Lžička sody

Poleva na zdobení:
1 bílek - přes jemné sítko přelitý
140g moučkového cukru
kapky citronu

murynka
22. lis 2009

martinko copak se děje 😔 hlavně že už je lépe 😉 a děkuji za rady moc si toho cením 🙂

mar26
22. lis 2009

Kačko děkuju moc, jsi zlatíčko 😵

ono to nebylo ani nic konkretního,jen Naty teˇblbě spala,přes den skoro vůbec a já už prostě mlela z posledního, manža mi teď moc nepomáhal,ale vyříkali jsme si to,já si dneska zdřímla a už je zase líp ...ale děkuju holky 🙂
Jen Naty má opět průjem a já už jsem bezradná z čeho

kackark
22. lis 2009

Marti, tak to mi je moc líto ☹
Jo, když je člověk unavený vidí vše černěji, to znám moc dobře. Doufám, že se manža polepší a pochopí, že se musí taky zapojit 😉

A není zač 😵

strouzek
22. lis 2009

ahoj holky dopoledne jsem utekla bez rozloučení ale manža mi vytrhl noťas z ruky a pustil ho až teď když šel na schůzi v baráku 😀

kači my máme taky Olivera jako miminko, já si vůbec neumím představit že bych ho dala pryč nebo nedej bože že se mu něco stane. s mimčem si taky budeme muset dávat víc pozor aby nelezl do postýlky a tak ale prostě bude se to muset zvládnout,rozhodně bych ho nedala pryč kvůli mimča, tolik lidí má zvířata doma a mimča a zvládá to tak to zvládneme taky no ne? 😉

Mar no jo depka z ničeho nic to znám, určitě to máš i z toho nevyspání. já zase měla dneska hysterickou hnízdící náladu, odpoledne jsem uklízela kuchyň a začla jsem hysterčit že máme špinavý okna, špinavý záclony, že manža pořád neuklidil v tom regálu kde má krabice, že ještě furt nejsou objednané ty plasové okna atd.nejvíc mě rozzuřilo jak manža ležel na gauči a hrozně se tomu smál co šílím, tak jsem po něm hodila utěrku že to není prdel že co když porodím dřív jak murynka z koníka a místo nachystaného pokojíčku budeme mít zedníky a malíře. pak jsem se šla vyvztekat do koupelny, holky hormony dělaj divi se mnou 😀

kackark
22. lis 2009

Strouži, tak jsem ráda, že jsi další, kdo je na mé straně 😉

JJ, těhu hormony jsou pěkné svinstvo a nejhorší je, když se jim někdo tlemí. To znám 😖

monkula
22. lis 2009

Stroužku, že ako murynka z koníka... 😀 😀 😀 😀
Ja som tiež vždy revala kvôli všetkému, aj kvôli pokazenému vysávaču 😀 😀 😀 😀
teraz pozerám na Prime s Italem v kuchyni a dojedla som Spaghetti carbonara... proste la sera italiana 😀 😀 😀

strouzek
22. lis 2009

kači lidi to nechápou, mě stačilo když jsem řekla že si pořizuju kočku a to jsem ani těhu nebyla, a už lidi a i rodina hrozně řešili jakto že si pořizuju zvíře před těhu, co toxoplazmoza atd.co když zase potratím... jejich starosti na moji hlavu, toxoplazmoza to je nesmysl, náš kocour v životě nebyl venku ani na balkoně, nikdy neviděl myš, je očkovaný na všechno, a hlavně toxo se častěji chytne z neumytých rukou a zeleniny než od kočky navíc od kočky která žije v bytě, navíc loni jsem kočku neměla a stejně jsem potratila. pak zase řešili alergie aj. bože až ten problém bude tak ho budu řešit ale to bych mohla říct že je to stejné jako když si někdo koupí barák před těhu u lipové aleje nebo pole, taky neví jestli se mu náhodou nenarodí mimčo s těžkou alergií na pyl , to se pak bude stěhovat nebo co??

já říkám že nebýt kocoura tak bych neměla Nelinku, protože si myslím že není náhoda že jsem otěhotněla 2. měsíc po tom co jsme si ho přinesli, moc mi pomohl se z toho dostat a taky mi pomáhá zvládat i tohle těhu, prostě když mám depku nebo nervy před utz tak se stačí s ním pomazlit a je mi líp. dokonce s manžou říkáme že v době kdy jsme ho neměli jsme snad nežili, teprve teď je u nás doma veseleji a těšíme se domů a ostatní ať neřeší po čem jim nic. 😉 prostě budu muset ze začátku víc dávat pozor aby na mimi neskočil a víc vysávat ale já si stejně myslím že ty zvířata jsou tak chápavá že vycítí že je doma miminko a nádherně se s novým členem zžijí, když k nám přišla známá s mimčem tak kocour jen ležel koukal a byl naprosto v pohodě, přitom jindy se před návštěvama ukazuje a lítá.

jinak s těma hormonama a reakcí manži, bože tak to mě vytočí vždycky nejvíc, dřív to manža komentoval PMS a teď těhu, místo aby se zamyslel a s něčím pomohl. zabila bych ho, jo možná jsem teď víc přecitlivělá a hysterická ale příroda moc dobře ví proč nám těhulím ten hnízdící syndrom zařídila, protože nechat to na chlapech tak bydlíme v karavanu a mimčo mám zabalené v igelitce protože na vše je času dost a vše je zbytečnost 😠

strouzek
22. lis 2009

monkul no jo, já vždycky manžovi vykládám co na koníkovi kdo řeší, jako ne podrobnosti ale tak obecně když murynka rodila tak jsem to manžovi vykládala že sledujeme online porod že rodí dřív, že ještě odpoledne malovala pokoj a večer už se narodila sofinka atd. 😀 jinak špagety carbonara podle receptu Itala z telky jsem dělala v pátek a byli mňam mňam 😉

kackark
22. lis 2009

Strouži: manža má taky rámcově přehled co se tu děje 😀 😉 Občas se i sám od sebe ptá 😵

A s těma zvířátkama a alergiema s tebou naprosto souhlasím 😵

My dodnes nemáme vymalovanou chodbu, což mi manža slibuje celé těhu, ale neřeším to. Je malovaná loni, jen jsme špatně odhadli barvu. Sice mi slibuje, že až se vrátím z porodky, tak to tu nepoznám, ale já tomu moc velkou váhu nepřikládám, myslím, že bude mít jiné starosti 😀

mimina321
22. lis 2009

ahoj moje bambulky 🤐
nakúkam a tehulky máme ešte 2v1 😵
zajtra idem do car potom poinformujem 😉
stouži pri tvojich príspevkoch je vždy veselo 😀

sarlotta
22. lis 2009

Kuk holky🙂 my máme psa už 9let a dítě 4,5roku🙂)))))))) Není co řešit, dobrých dušiček se všude vleze dost 😉
A pro dítě je zvíře jedině plus...naučí se toleranci, zodpovědnosti,lásce, trpělivosti... naučí se neubližovat slabším a menším....atd.

kackark
23. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 26.11. nástup do porodnice v Motole
Kačka.........čeká chlapečka - KO 25.11. a 3. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO 27.11.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 24.11. NT
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Sarlotta......................24DC
Jaspina.......................19DC
Mimina........................12DC

kackark
23. lis 2009

Krásné dobré ráno, koukám, že tento týden je plný kontrol, tak všem budu držet pěstičky, ať to dobře dopadne 😵

Mimi, držím pěstičky na CAR a těším se na co nejhezčí zprávy 😉

Kači, v tomhle týdnu se staneš maminkou 😵

Jaspi, moc gratuluji k dnešním narozeninám a ze všeho nejvíce Ti přeji, ať brzy objevíš // 🙂 😵

A já jsem se dočkala toho vytouženého střelce 😅

murynka
23. lis 2009

ahojky

mini moc držím palečky 😵 😵 😵

jaspi vše nej k narozeninám a brzo to mimineško 😵 😵

kači gratulace ke střelci 😎 😵

holky mám dilema máme jet dneska k dr.manžel mě měl odvézt ale musel do práce dřív a já ted musím sama ☹ nabo tam zavolat a přijít zítra falt nevím 😕 😕 bojím se hlavně jet autem vím že to jednou bhdu muset překonat ale ted fakt nevím co dělat 😖

jaspina
23. lis 2009

Dobré ránko holky, moc děkuju 😵
Kači tak bude střeleček, paráda! 😉
Jinak ani nevíte, jak vás s těma hormonama chápu - já zas včera začala s Utrošem a myslela jsem, že přítele zabiju. Přišlo mi, že mě naschvál provokuje a všecko mi vadilo. I když on se možná choval normálně, jen já to jinak vnímám. Něco jako PMS.. Jo a s tím obojkem - existuje i né elektrický, ale že stříkne vodu na psa.. Taky jsme včera byli na procházce s tím naším. Ale byla dost kosa.
Kači škoda že nebydlíte blíž - jsme přemýšleli jestli neznáme někoho, kdo má fenku - chtěli by jsem štěňátko, které by bylo od Rykiška.. Přece jen už má věk..

mar26
23. lis 2009

Dobré ránko 😵

Kačko hurá bude střeleček 😵

dráček bude mít brzo Lukáška u sebe, to je krása

mury a je Sofinka v autě hodná? Jestli ti tam hned usne,tak bych klidně jela,ale jestli bys měla být nervozní,tak to radši ještě odlož 😉

kackark
23. lis 2009

Mury, já být tebou, tak to odložím, když se na to necítíš. Zbytečně by ses stresovala a přenášela stres na malou ☹

Jaspi, my taky chceme aby jednou měla Bessinka štěňátka a my si jedno nechali, jen si to teď nějak neumím představit, a předběžně jsme na tom dokonce domluvené i s Murynkou 😅 Ve vzdálenosti bych zas až takový problém neviděla, třeba by šlo setkání na půli cesty 🙂

Marti, a když ten můj mimoušek vydrží ještě týden, tak budu mít i to prosincové miminko. A pak se budu modlit a depkovat, aby už konečně vyšel. Pamatuji si moc dobře, jak si z toho přenášení byla špatná, a vůbec se ti nedivím 😔

kackark
23. lis 2009

Ale popíšu vám dnešní noc. Asi od 12 hodin jsem se necítila vůbec dobře a začala jsem bloumat po bytě, břicho pořád tvrdlo a měla jsem i pocit, že pravidelně, zalezla jsem zpátky do postele a trvalo to asi do 2 hodin, tak jsem si řekla, že se ještě chvíli otočím na druhý bok, abych si odpočinula, pak že se osprchuji, vzbudím manžu a pojedeme, no a já se vzbudila úplně v pohodě, až v pět hodin, když manža vstával do práce 😅 A hrozně se tomu smál, když jsem mu vyprávěla, že musím ještě chvilku vydržet, aby tu Bessinka nebyla dlouho po tmě sama (taťka by jí po noční vyzvedl), ale že jsem se vůbec nestarala co on 😀

jaspina
23. lis 2009

Kači mě včera v telce i dostalo plemeno Akita- Inu. Ukazovali tam štěňátka a fakt úplně medvídci nádherní 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru