Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
23. lis 2009

To my jsme tak mrňavá vesnička, než se sem dostanou, tak je polede 😠
A jinak my máme postel 160cm, tak si myslím, že malý vůbec nezažije jaké to je spinkat u nás 🤐

kackark
23. lis 2009

Mury, a manža to má naplnánováno tak, že když porodím 10.12., tak by byl do nového roku s námi doma, včetně doby co budu v porodnici, tak snad první dr. absolvujeme spolu 😉
Pořád malému říká, že má ještě čas, že tatínek není připravený 😀

strouzek
23. lis 2009

baf, jsem zpět ale už doma, po cestě z práce jsem si zašla i na meníčko 😵 ta PN je fakt pohoda. 😀

strouzek
23. lis 2009

kači no ty jo, čekat až se chlap na mimi psychicky připraví tak chodíme těhotné 2 roky a nic 😀

kackark
23. lis 2009

Strouži, to víš že jo 😀 Taky, že se ho ptám, jestli si jako myslí, že za 14 dní připravený bude 😀 😵

kackark
23. lis 2009

Na druhou stranu ho chápu, loni mě viděl neskutečně trpět a nebyl z toho žádný výsledek a nechápe, že já se teď na porod neskutečně těším, a že ta myšlenka, že mě na konci všeho čeká zdravé miminko je všemocná. Za to loni jsem věděla, že po bolesti příjde prázdno 😔 A s tím se bojuje mnohem hůř. Mám pocit, že až to příjde, tak nebude uklidňovat manža mě, ale já jeho 😀

mar26
23. lis 2009

kačko u nás to bylo stejně,já si po prdnutí vody v klidu četla a manžel tu byl nervní 😀

kackark
23. lis 2009

Marti, jsem na to tak nějak psychicky připravená a nachystaná. Ale popravdě jak se to blíží, tak se bojím sama sebe, že budu manžu přemlouvat, aby zůstal až do konce. Říkají mu to všichni, ať vydrží, že to je jen chvíle, a když zvládne to všechno před tím, ale já vím, že by byl schopný se tam opravdu skácet 😔

strouzek
23. lis 2009

já bych řekla že chlap není připravený nikdy na nic natož na mimčo. já si i svatbu musela zařídit sama, jsem přišla domů že se chci vdávat, dotáhla jsem ho na radnici vyplnit papíry a zařídit termín, vše obstarat, vybrat mu oblek, on se pak akorát milostivě dostavil na radnici. čekat na to až můj muž se psychicky připraví na stav manželský a dojde mu že by mě měl po tolika letech požádat o ruku, k tomu mi vybrat krásný zásnubák a to celé udělat romanticky tak bych čekala dodnes a možná ještě dalších 20 let 😀 buď je na vše času dost nebo se necítí připravený prostě chlapy 🙄

murynka
23. lis 2009

ty chlapi co 😀 😀 mě také prdla voda a manžel jel jak zběsilej 😅 😅 a já klid že mi nic není 😀 😀

kači na první prohlídce s námi byl také 😉 ale pořád fungovat nemůže a já chci být soběstačná na Kladně mám sousty kámošek až bude v práci vezmu auto a pojedu....nechci pořád sedět doma 😅

strouzek
23. lis 2009

no je teda pravda že já se taky necítím moc připravená na mimi, však to znáte ty pochybnosti jak to zvládnu když bude mimi brečet a já nebudu vědět proč, jaký bude porod atd. ale i tak vím že já budu jako většina z vás, v klidu si při porodu číst časopis mezi kontrakcema a manža hysterčit. 😀 😀

kackark
23. lis 2009

Mury, to absolutně chápu 😵 Já bych se snad nebála ani jet k dr. sama, ale bojím se, kdyby byl sníh, přece jen jsem si zatím odřídila jen jednu zimu, a když bylo nejhůř, tak jsem jela do práce s manžou a vzít si k tomu malého do sedačky, taková hrdinka nejsem 🤐
Taky mám strach, že manža pojede jak blázen, ale já mu vyhrožovala, když s námi nepojede rozumně, že si to odřídím sama 😀 Jak daleko jsi měla porodnici? My to máme jízdou podle předpisů cca 45 minut, dá se to udělat možná za 30 minut.

strouzek
23. lis 2009

holky já už to u nás doma vidím teď, jsem sice méně pohyblivá ale snažím se dělat všechno jako netěhu jen opatrně ale manža? ten je hysterický, včera jsem obědvala a chtěla jsem se napít kofoly no měli jste vidět ten řev jakto že se chci napít kofoly jakobych z jednoho hltu potratila. manža sedí neustále na netu nebo si na záchodě čte ty děsně chytrý příručky o těhu a pak mě komanduje podle toho co vyčetl. myslím že ho zabiju, a při porodu ho radši ani nechci vidět. viděli jste ten seriál přešlapy? tak to bude to samé a možná ještě horší 🙄 😀

kackark
23. lis 2009

Holky, já asi nebudu rodit normálně, vypadá to, že se Táďa rozhodl proskočit stěnou břišní, jsou to šílené bolesti a kopance co předvádí 😕

murynka
23. lis 2009

kači to chápu zima je blbá no ☹ ale jak říkám třeba sníh nebude 😵 😵
tak já jsme si to sama odřídit mohla 😅 mě fakt nic nebylo však víš že jsme ti volala a byla v pohodě 😀 😀
my máme porodnici 15min 😅 je to 10km.....to vy máte tedy trochu víc 😅 ale zvládnete to také 😉
manža tedy k porodu nepůjde?? 😕 😕

strouzek připravená nebudeš nikdy ani když to mimi přijde 😅 pořád tápu a ptám se 😉 a jsme ráda za koníka protože vždy jsem tu našla odpověd 😵 😵

kackark
23. lis 2009

Strouži, tak to se máš na co těšít 😀 Ale taky mi byla od pusy nedávno odervána hermelínová pomazánka 😝
Ale bez coly bych I. trimestr nepřežila a kofolu si teď taky občas dám.

strouzek
23. lis 2009

kači porod přes pupek jo?? 😀 no jo chudák malej, už by chtěl ven ale čeká na taťku až se připraví tak hold aspoň kope 😀

mury sníh má být až v únoru takže neboj, to už bude mít malá plno měsíců a ty budeš jezdit jak profík 😉

holky já mám asi porodku nejblíž, pěšky tak 10 minut a autem tak 3 😀

murynka
23. lis 2009

strouzek 😀 to znám 🙄 🙄 také jsme nemohla pít colu atd 😝 😠 jsou děsně chytří co 😝 🙄 😨 ..

no mě u porodu hoodně podporoval ale v jednu chvíli kdyy ta bolest byla neskutečná a on mi říkal dýchej prodýchavej to tak jsme měla sto chutí mu říct drž h.. 😅 😅 a pojd si to odrodit sám 🙄 ale mlčela jsem a zvládla to 😀 a jsme strašně ráda že tam byl a toto mi říkat ted zpětně 😎

mar26
23. lis 2009

Kačko prostě pak budeš jezdit 100x opatrněji a ono to půjde 😵

kackark
23. lis 2009

Mury, on chce být u první doby porodní, ale na ten samotný akt odejít, a mám pocit, že až mi bude pouštět ruku a bude odcházet, tak já mu jí rozdrtím, jak se budu bát, že mě tam nechá samotnou 🤐

Kdyby nebyl sníh, nezlobila bych se 😉 Taky jsem to o tom únoru slyšela, ale aby pak nebyl sníh ještě v květnu 🤐

strouzek
23. lis 2009

mury no to si myslím taky že jak porodím budu už ze sálu jak mě povezou chytat koníka v mobilu abych se zeptala na plno věcí, a nedej bože až mě pustí s malou z porodky, z toho mám nervíky že mi jí dají a řeknou teď se starej a co já pak, co když začne brečet?? co když jí nebudu schopná ani okoupat?? no myšlenky šílený ale manžovi to radši neříkám ten už tak stresuje za nás oba 😀

kači já v 1. trimu chodila z práce dřív a jinou cestou abych si mohla koupit párek v rohlíku nebo paštiku s čerstvým rohlíkem, o pití typu kofola, kafe aj. to jsem taky pila natajno. horší bylo že si tak jednou vykračuju domů, v ruce gyros a manža jel kolem autem 😀 to bylo peklo pak doma 😅

kackark
23. lis 2009

Mury, já dopředu manžu poučila, že ač budu říkat cokoli, ať to nebere vážně a předem jsem se mu omluvila, třeba pro případ, že bych byla sprostá 😀 Taky mám po ruce porodnici 10 km, ale tam rodit prostě nechci 🤐

Marti, jízdy bez sněhu se nebojím vůbec, vždyť ještě teď řídím a když se z toho auta někde vybatolím, tak všichni blbě koukají 😀 Ale ze sněhu mám respekt 😔

murynka
23. lis 2009

marti jééééé Natálka má 4 měsíce gratuluju 😵 😵 😵

nám je dneska 3týdny 😲 😲 hrozně to letí 😅 😅

kackark
23. lis 2009

Strouži 😀 😀 😀
Taky se trochu toho všeho bojím, ale zároveň se na to moc těším, vždyť na to čekám skoro 4 roky, ale před manžou si hraju na hrdinku, že všechno bude v poho, kdybych stresovala ještě já, to by to tu vypadalo 😀

murynka
23. lis 2009

nechtějte vědět můj pauál za tento měsíc 😅 a za to můžou tety koníkovky 😀 😀 😀
no fakt takže stouzi nebudeš jediná 🙂 a je to fajn mít takovou obr podporu ve Vás 😵 😵 😵 😵

strouzek
23. lis 2009

mury na to prodýchávání jsem upozorňovala manžu už teď, že jestli mě tam bude nervovat, poučovat a funět mi na ukázku jak to mám dělat poletí ze sálu ani se nezastaví. 😀

kači no taky nějak zvlášť sníh nechci ale ještě tak v březnu dubnu by být mohl, mám novej fusak a krásný kombinézky na mimiško tak je hodlám využít 😀

kackark
23. lis 2009

Mury, je to jako včera, když jsi mi volala a máš velmi milý hlas 😵 Ty jsi byla úplně v pohodě a já byla šíleně nervozní za tebe 😀

kackark
23. lis 2009

Mury, taky jsem zvědavá kolik budeme platit, máme s manželem účty za telefon propojené, tak mě asi zabije 😀

Strouži, tak to je pochopitelné 😉

strouzek
23. lis 2009

jo tak smsky to bude mazec z porodky, stačila mi štítka jak jsem rozesílala zprávu o svém přežití půlce koně 😀

murynka
23. lis 2009

kači 😵 😵 byla jsi orvní kdo to věděl a víš proč?? 😵

nechtěla jsme ti volat ale vzpoměla jsme si na to co jsi ráno psala do diskuze že se ti o nás zdál sen a musela jsme ti zavolat 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru