Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
23. lis 2009

kači tak to můj manža má na dobíjecí kredit, a já na paušál, ještě by moc provolal ne? 😀 😀 nejvíc mě baví když mi řekne ať mu dobiju kredit tak ho seřvu že zase utratil 300 kč co jsem mu před měsícem nabíjela a mě pak přijde domů faktura na 1200,- 😀 😀

kackark
23. lis 2009

Mury, to chápu, taky jsem byla z toho tak vykolejená. Kéž bych si to dokázala předpovědět sama sobě 😀 Třeba jako, že se Táďa narodí 6.12. a do té doby bych byla klidná 😅

murynka
23. lis 2009

strouzi ty jsi případ 😀 😀 😀

můj manžel má tak měs.paušál 100kč 😅 já tak 500 a ted o tomto radši ani neví 😝

mar26
23. lis 2009

mury Naty děkuje, letí to,už má 4 měsíce a 5 dní 🙂
a gratuluju ke 3 týdnům 😵

můj účet v červenci byl taky slušný 😀

murynka
23. lis 2009

kači třeba také budu mít sen 😀 😵 😵 kdo ví????? 😵

kackark
23. lis 2009

Strouži, ty jsi vážně dílo 😀 😀 😀 A doma máš svatouška, to manža moc neprovolá, tak často volám i od něho, nevyčerpal by ani volné minuty.

mar26
23. lis 2009

já provolala v červenci 2 litry 😀

kackark
23. lis 2009

Mury, dobře, tak já se na tebe budu spoléhat a dokud nenapíšeš, že jsi měla sen, tak budu v klidu, ikdyby byl květen 😀 😀

kackark
23. lis 2009

Marti, tak koukám, že mě manža asi zabije a péče o malého zbude na něm 😀

mar26
23. lis 2009

Kačko 😀

murynka
23. lis 2009

mar to jsme na tom skoro stejně 😅 😅

kackark
23. lis 2009

Ale my máme tak výhodný paušál, že si ani neumím představit, že bych byla schopná 2 litry provolat 😲

murynka
23. lis 2009

kačko 😀 😀 😀 tak do května bys asi nečekala 😀 😀 😀

strouzek
23. lis 2009

Kači no to bys měla býtjako moje kamarádka, ta má rodit v prosinci a je si naprosto jistá že to bude 10.12. když jsem jí říkala jak si může být tak jistá tak mi řekla že jí to předpověděla tchýně že ona jí uhodla i pohlaví tak je prý vědma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 trošku mi přišla jak z marsu, ani kartářka neřekne kdy porodíš natož tchýně 😀 😀

kackark
23. lis 2009

Mury, čekat na tvůj sen můžu, to se s ničím nevylučuje 😀 😀 😀 Rozdíl je, jestli to bude respektovat brouček 😀 😀 😀

kackark
23. lis 2009

Strouži, to víš tchýně jsou všemocné 😀 😀 😀 Ale manža taky pořád tvrdí, že se narodí 10., aby mohl být celou dobu s námi, a kdyby mu to vyšlo, tak se asi picnu 😀

kackark
23. lis 2009

Taky mě zajímalo co ta kamarádka Evičky, jestli porodila taky 13. v pátek, jak si to holky naplánovaly 😉

murynka
23. lis 2009

kači tak mému manžovi vyšlo to že se narodí 2. 😎 😎 prostě oni každý z jeho rodiny má v datumu dvojku takže i naše malá samozřejmě 😀 😀

mě to předpověděla kačka a tchýně že mi kleslo bříško 😀 a já jí nevěřila 🤐 🤐

strouzek
23. lis 2009

to jo všemocná a vševědoucí tchýně to je jasný 😀 😀 😀 mě ta kámoška totálně dostala, ona za pár dnů termín a nemá ani tašku do porodky já už bych jí měla dávno nachystanou a i doma vše nachystaný ale ona furt v totálním klídku, však tchýně řekla že rodí až 10. 😀 😀 jsem dostala záchvat smíchu myslela jsem si že si dělá srandu ale ona ne, ona to myslela smrtelně vážně že té tchýni to věří, přitom je sama zdravotní sestra tak by měla vědět že tohle nemá s proroctvím tchýně nic společnýho

kackark
23. lis 2009

Mury, tobě vlastně ani nic jiného nezbývalo, když jsi měla tři takové sudičky 😀 😀

murynka
23. lis 2009

kači to fakt ne já prostě porodit musela 😀 😀 😀 😀

murynka
23. lis 2009

holky jdu malou oblíct a jdeme ven 🙂 😵

kači jdeme sami a beru i psa 😅 tak na mě mysli 😎

kackark
23. lis 2009

Strouži, tak tašku do porodky mám sbalenou jen díky manžovi 😀 To když mi z ničeho nic kleslo břicho a já to v klidu pronesla a on začal bláznit, že nemáme připravenou tašku a balil a balil 😀 😀 😀 Je to moje zlatíčko, co potřebuje mít vše pod kontrolou.

kackark
23. lis 2009

Mury, budu na vás určo myslet 😉

kackark
23. lis 2009

Jinak mám teď zákaz manžovi volat kvůli kravinám, jen v životě důležitých okamžicích, prý abych ho zbytečně nestresovala.

A našim volá ob den a zkouší zda jsou na příjmu, že až je bude potřebovat, aby měl jistotu, že to zvednou 😀 😀

strouzek
23. lis 2009

tak to já začnu balit dřív sama od sebe, hlavně být na mě už dávno peru výbavičku, celou dobu se na to těším jak to uložím navoněné čisťounké do skříně a bude to čekat na mimi, ne jak teď, naházené v krabicích kdovíkde protože není místo

strouzek
23. lis 2009

kači to chce mít zřízenou porodní krizovou linku 😀 😀 😀 😀

kackark
23. lis 2009

Strouži, tak já prala taky brzy, chtěla jsem, aby mi to schlo venku a s menším pupíkem se taky mnohem lépe žehlí 😉

kackark
23. lis 2009

Strouži, i tak by se to dalo nazvat 😀 😀

strouzek
23. lis 2009

no tak já ten venek nestihnu což mě štve, budu to asi prát v lednu únoru ale stejně se na to těším šíleně jak to vyvěsím, poskládám podle velikostí barev bože už mě to zase chytá 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru