Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

dracekmracek
8. pro 2009

to kojení ti závidím ale věřím že se nám to taky rozjede 🙂ty jo ten to dohání 😵 jsem ráda že je malinkej zdravej a spokojenej 🙂 Lukášek teda v noci moc nespinkal,ale teď už vytuhnul 🙂

papua
8. pro 2009

Ahoj holky moje!
Kacenke drzim dnes hrozne palce!!!!!!!!!
Mimi: ja to tiez vidim skor na zahniezdovaci pokles 😉, pevne v to verim 🙂
Evi: pozdravujem ta maminka nasa🙂, vzdy musim nakuknut do tvojho alba, maly je taaaak rozkosny!!!!

Co sa tyka tych nasich "prispievateliek" , myslim, ze najlepsie je si ich vobec nevsimat a nereagovat...

mimina321
8. pro 2009

jaspi čo ti prišlo?
kočky zatial ahoj
na kačku moc myslím

adajar
8. pro 2009

dracek vis kojeni jsme zvladli az po 3 a pul mesicich a byl to boj, ale ja chtela to vis nemela jsem skoro zadne mliko. To vis nekolik mesicu odsavani se na prsou podepsalo a musela jsem se naucit kojit bez kloboucku protoze s nim jsem vic mlika rozhodne nemerla.

dracekmracek
8. pro 2009

no právě ad,taky myslím že ty kloboučky malého zmáhají,musí s nimi víc sát,a odsávačka je taková drastická ale odsazuju docela dost,tak an třikrát nasbírám 100ml,chci to vydržet aby malej nebyl jen na nutrilonu 😖

adajar
8. pro 2009

dracek zkus vydrzet bez kloboucku a v nemocnii mi doporucovali abych pred prilozenim odsala treba 2 minuty a pak mu to lip potece. A proc ti rekli ze mas mit kloboucky?? Pockej az nebude tolik spavej tak mu to pujde lip. A hlavne kolik ted vazi?? ja jen ze pak jakmile Danysek dosahl urcite vahy nechala jsem ho u prsa klidne hodinu ale musel si vzit sam co chce a pak kdyz mel hlad dostakl nejdriv za 2 hodiny, ale podivej ted kojime maximalne 20 minut s obou prsou.

dracekmracek
8. pro 2009

ad včera vážil 3500g....v nemocnici mi řekli ať si dojdu koupit kloboučky protože mám vpáčené bradavky,a malý je prostě nechtěl...zkouším třeba před kojením teplou sprchu,a masírovat,ale přijde mi že nemá sílu,zacucá tak 10x a usne a už ho nevzbudím.s kloboučkama ho nechávám u prsou 10 a 10 minut,když vydrží.V nemocnici byla váha tak jsem viděla kolik vypil ale doma jí nemám.sestřička se tam fakt snažila nám pomoct byly za mnou 4 ale nakonec to dopadlo s těma kloboučkama.

adajar
8. pro 2009

hele me nikdo nepomohl az ja doma a kdyz predtim predodsajes bude mit ty bradavky ok. ja je mam taky spatne a kdyz ho nechas jeden den vyhladovet nic se nestane oni jsou jen liny.

dracekmracek
8. pro 2009

zkusím to díky 🙂 tys to měla těžký,jsi šikulka že jsi to zvládla

adajar
8. pro 2009

dracek kdyz jsem to zvladla ja zvladne to skoro kazdy. Jo a proc krvacis s prsou???

tercie
8. pro 2009

Ahoj kočky,tak jsem se sem konečně dohrabala. Chcíplo mi v krbu tak jsem musela všechno vyházet, vybrat popel, všude vyluxovat, no a pak jsem zjistila, že nemám čím zatopit, manža zapomněl nasekat špánky a já teda se sekyrou sekat nejdu. Ještě je tu teplo, odpo jed zpívat, tak si večer hezky roztopí on 😀

Jinak se musím pochlubit, jsem si dneska objednala jídelní set do kuchyně, s rozkládacím stolem a šesti židlema, bude to stát 11,5tis. což je super a budu tomít možná už příští týden!!! Když jsem volala, tak mají poslední kus na skladě, tož jsem měla z prdele kliku a štědrovečerní menu už spořádáme u novýho stolu 🙂 Mám radost 😅

Kačce moooc držím palce na poradnu 😉

DRáčku, Lukášek taky zdraví Lukáška 😀

Jaspi, housle, týýjo to bude u vás veselo 😀

Mimi taky se přidávám k názoru o implantačním poklesu 😉 a držím pěsti!!!

dracekmracek
8. pro 2009

To nevím ad,začalo to hned co mi malého donesli druhý den a zkoušeli ho dát přisát přes ty kloboučky,prostě v nich byla krev.Mám tam takové krvavé výstupky.

Ter tak to bude štědrovečerní večeře co? 😵 my u stolu v kuchyni skoro nejíme a jíme v obýváku 😝 chtěla jsem jet malého na půl hodiny vyvětrat ale to je počasí teda 😒
pořád mi nepřišel rodný list to je pech,nemůžu zařídit vůbec nic a to má zrovna Jirka dovolenou.

kackark
8. pro 2009

Holky, tak jsem zase tu 😅
Nález stejný jako minulý týden, porodu nic nenasvědčuje. Za týden nástup do porodnice na vyvolání.
Já to říkala, že tu budu strašit s 42tt 😀

evanek77
autor
8. pro 2009

kači,
tádík je držák, holt chce být vánoční miminko 😉 🙂 🙂
ad, dráčku,
vám se daří kojit jen 20min? Mně tam malej visí tak 35min, než mu prso prostě seberu, protože už nezvládám... a za hodinku už chce zase...

evanek77
autor
8. pro 2009

dráčku,
ty krvavé výstupky na dvorcích jsem měla také, chce to vymačkat, u mne tam byl i hnis a potřít slivovicí a následně zabalit do tvarohového obkladu 😉 😉 😉 za dva dny to bylo OK, i když se to občas vrátí, tak už to podchytávám hned a krásně to funguje 🙂 🙂 🙂

dracekmracek
8. pro 2009

Jéé Kačí 😀 to je čekání teda,nebude to nakonec holčička že se tam tak šprndí? 😀

evinko já jsem ráda když vydrží 10 minut,usne mi po pár přisátích ale to se snad upraví.Dneska to má bez námahy ale zítra zase budu zkoušet kojit.

vlastovka385
8. pro 2009

Kači, tak to je teda mazec, ale nedivím se Tádíkovi, že se mu do toho počasí nechce 😝 .
Mně se Tibor dneska po 2 dnech pořádně pokakal, už tak to vypadá, že fakt něco sní, protože v plíně byly kusy mrkve 🙂 . Ale moc mu to nejede, dneska zas jenom pár lžiček, zítra zkusím brokolici.

Evi, no já nevim, mně doktorka řekla kojit maximálně 20 minut, ale my jsme teda měli problémy s ublinkáváním.

tercie
8. pro 2009

Kači teda, Tádík si fakt dává načas 😀 Tak snad se umoudří a do toho týdne vyleze sám, ať nemusí vyvolávat.

Dráčku toho se taky bojím, že si to stejně budem nosit do obýváku k telce 😀 No tak aspoň budu mít zařízenou jídelnu, zatím tam mám jen kytku a sušák na prádlo 😀
Ten tvaroh jak říká Evička je fakt skvělej, švagrová si jím krásně zlikvidovala zánět v prsu 😉
A ten rodnej list...tak zkus někam zavolat, já teda nevím, jaká je normální doba pro doručení, ale za zeptání nic nedáš...

evanek77
autor
8. pro 2009

vlaštovko,
já vím, že to všude píšou, jenže on mi pak pláče, dokud mu nedám znova nebo příkrm. A po tom, co jsem v prsou měla zatvrdliny ho radši nechávám tu půl hodinu, než mu prso seberu, aby vytáhl co nejvíc.
jinak já mám poseroutka, má v každé plíně, tj. tak 8-10x za den, až si říkám, jestli to není průjem, ale má to od narození a tváří se spokojeně. Akorát dnes mu to z plíny vyteklo a já prala celou postel i komplet sebe, to mám za to, že jsem ho vytáhla na kojení ze zavinovačky 😀 😀 😀 😀 (v noci a ráno kojím vleže v posteli, přes den v sedě na gauči)

evanek77
autor
8. pro 2009

rodnej list? u nás to trvalo 15dnů, vyzvedávali jsme ho včera 😉

evanek77
autor
8. pro 2009

a tvaroh fakt doporučuju, doporučuju, doporučuju 🙂

dracekmracek
8. pro 2009

evinko právě že švagrová taky rodila v Motole a měla ho brzy,ale ono to asi na Praze trvá dýl....tak hold počkáme 🙂
zkusím ten tvaroh 😉

vlastovka385
8. pro 2009

Jo Evi, to je normální, že ti kaká pokaždé, těch stolic je míň až tak od 3. měsíce, dokonce nemusí být dlouho, i týden i víc, a je to normální, ale mně teda Tibor kaká každej den, maximálně jednou za dva dny. Akorát jak už není jenom na mlíku, tak je to pěknej puch 🙂 .

Dráčku, mně řekli v porodce, že pro rodnej list musíme na matriku oba, že tatínek musí podepsat souhlas se jménem.

dracekmracek
8. pro 2009

vlastovko v papírech z Motola bylo že nám ho pošle matrika Prahy 5 snad?Do vlastních rukou.

tercie
8. pro 2009

No holky jak vás tak čtu, tak já vlastně vůbec nevím, co si s tím naším škvrnětem pak počnu, ze všeho budu asi pěkně vyplašená, nic nebudu vědět, umět... to bude asi dílo 😀

sarlotta
8. pro 2009

Ahojík holčinky🙂

Evičko, já taky kojila cca 40min... dle chytrých knih by se mělo kojit max 20minut....ale 😅 realita je něco jiného🙂)) Zkus ho dát během kojení vícekrát odříhnout-pak se nají dřív, když ho nebude tlačit vzduch🙂
No a stoličky klidně 10x-15x denně-stejně jako kojení🙂)) Všechno se to časem srovná a upraví. Hodně kojit v noci a budeš krásně kojit až do roku do 2🙂))) Jsi šikulka 😉

jaspina
8. pro 2009

Uff, tak jsem rychle dočetla. Měla jsem tu šéfova syna a kecali jsme 3 hodiny 😀 Ale hezky to uteklo..

evanek77
autor
8. pro 2009

šarlotko,
když u něj je po kojení malej zázrak, aby si vůbec odříhl... po stříkačce z odstříkaného ano, ale z prsu prostě neříhá...

evanek77
autor
8. pro 2009

ale ani mlíko nepustí zpátky 😀 😀 😀

sarlotta
8. pro 2009

tak to je dobrý Evi, to se Ti pěkně přisává🙂 jen koj jak si řekne 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru