Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
11. čer 2009

Dobré ránko holky!

mimina321
11. čer 2009

ahoj jaspi 🙂

jaspina
11. čer 2009

Ahoj Mimi 🙂
Holky jak to většinou probíhá u spermiogramu - myslím výsledky. Řekli vám je po telefonu nebo jste tam museli osobně?

kackark
11. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 17.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 11.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Jaspina..................31DC
Tercie...................29DC
Strouzek................28DC
Nella......................25DC
Mimina...................24DC
Papua....................20DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS

kackark
11. čer 2009

Krásné, dobré ráno. Všechny moc zdravím 😵

papua
11. čer 2009

Pekny dnik vsetkym!!!🙂

Jaspi: musis prist osobne, daju ti papier s vysledkami, ten si nechas...aspon u nas je to tak v centre. Ale ak sa ich spytas urcite ti to aj do telefonu povedia, zalezi podla mna na tom, kde ten spermos robia...

jaspina
11. čer 2009

Papua děkuju - už jsem to zjistila. Taky jen osobně. Já se tam na to zapomněla zeptat. Byli jsme tam dnes, výsledky byly už v 9, ale přítel je pojede vyzvednout až odpoledne. Mám z toho trochu nervy..

papua
11. čer 2009

Jaspi: nemaj...., my sme boli uz dvakrat a stale vysiel taky isty nic moc spermos....Ale vidis uz dvakrat som tehotna bola, takze to neberem nejako tragicky....Horsie je, ak vyjde uplny zly...Ale neboj to nebude vas pripad urcite.

jaspina
11. čer 2009

Papua kdyby vyšel nějaký špatný, tak dohromady s tím, že já jsem bez Ovu i MS, tak nevím, jestli by to doktorka řešila jen lékama u mě, nebo zrovna poslala na IUI nebo IVF.. ale snad to tak vůbec nebude. Já bych měla strach z té stimulace..

sarlotta
11. čer 2009

ahojík holky, krásný sluníčkový den 😉

Já jsem dneska nějaká plná energie 😅 😀 Venku je krásně, úplně to opaluje to sluníčko...škoda, že musíme být ještě doma 😠 Tak jsem si aspoň oprala povlečení a dala si vy větrat peřiny na balkon...já tohle miluju...jak to krásně voní a jak jsou pak teplé od slunce....hmmmm...včera sem prohlédla plavky a provedla na nich úpravy aby byly nositelné🙂)) na váze je o 2kg míň než minulý týden.....noooo může začít léto 😉
V listopadu jsme se stěhovali a teď máme 10min od baráku štěrková jezera.

sarlotta
11. čer 2009

jaspi neboj se, určitě bude spermio dobrý🙂)

jaspina
11. čer 2009

Šarlot - snad jo, akorát ještě pak ta štítka a HP a folikulometrie.. a podle toho všeho se to pak bude odvíjet dál.. Zatím jsem to ještě po agolutinu tento měsíc nedostala, tak nemůžu jít na ten profil..

papua
11. čer 2009

Jaspi: IUI je mozna len s dobrym, pripadne mierne zlym spermiom, takze len IVF....Ale neboj, urcite to nebude zle....verim tomu.

jaspina
11. čer 2009

Papua - aha já jsem myslela, že i při IUI to můžou nějak probrat, aby použili jen ty dobré..
Už abych všechny ty výsledky měla. Nemám ráda takové to čekání v nejistotě. Jako u mě něco špatně bude, to je jasné, akorát zatím nevíme co.

tercie
11. čer 2009

Ahoj holky, šarlot u nás prší 😀 ale dík 😀

Holky hlásím dnes 1DC a prosím o opravu tabulky 🙂

A volala jsem do Plzně pro výsledky, tak prý už snad jsou, ale sestra to ještě nemá v počítači a tak mám volat ještě jednou, už se snad dozvím, kdy si tam pro ně budeme moct jet.

Jaspi kdyby to šlo, tak ti pošlu tu svou mrchu...

sarlotta
11. čer 2009

Tercii Ti Tě teda napínají, darebáci 😠

sarlotta
11. čer 2009

Jaspi ,ale věř tomu, že to bude maličkost a pomůžou nějaké hormony, nebo léky a tělíčko se dá dohromady 😉

mimina321
11. čer 2009

bambulky ja som dorazila od dr,zatial ostávam doma jedna strana ešte nevyzerá moc dobre 😵
jaspi my ideme do car na jeseň-a ja sa teším,že nám pomôžu strach nemám 😵 teda ak dovtedy neotehu-čo už moc neverím

mimina321
11. čer 2009

a stimulácie sa neboj ja sem tam nakuknem do témy clostil a naozaj to pomáha mnoho dievčat je už tehu 😵 dokonca som včera chcela požiadať gyn.aby mi ho skúsila predpísať apoň do tej jesene

mimina321
11. čer 2009

papua a ty sa ako máš?

jaspina
11. čer 2009

Mimi - já se nebojím stimulace jako takové, ale spíš těch následků.. Jak si třeba píchají hormony a pak je jim zle nebo jsou pak nateklé a třeba šíleně přiberou ☹ I když to třeba nemá každý že?
Už máme ty výsledky - je tam napsané, že normální, ale v doporučení je zaškrtnuto ano u IUI i IVF ☹ Oni to zaškrtávají vždycky nebo jen někomu? Jak jste to měly?

jaspina
11. čer 2009

Vy tu vůbec nejste........ ☹

mimina321
11. čer 2009

jaspi neboj možno zrovna ty to budeš znášať úplne v pohodičke 🙂 je pravda,že dievčatá píšu,že sa po stimulke cítia nafúknuté

jaspina
11. čer 2009

Mimi já jsem teď pátrala a oni tam asi vždycky něco zaškrtnou - jen jako doporučení v případě potřeby. Asi se předpokládá, že člověk tam jde až po určité době snažení, tak mu nastíní co by mohlo fungovat. Protože spermio dopadlo dobře, tak by jinak neměli důvod to tam psát.. Tak snad to vůbec nebude potřeba.

ba111
11. čer 2009

Tak já jsem dorazila z kontroly. Miminko je stále hlavičkou dolů, daří se mu dobře, plodové vody je dost,a váží už přes 2 kg - je to prostě macík 😵 😵 😵 😵 .
Další kontrolu mám za 3 týdny.
Koukám, že jste dneska neštěbetaly 😵 ok, alespoň nemusím tolik dočítat.
Jaspi, když jsme byli na testy my, tak tam bylo vše komplet dopodrobna rozepsáno: počet spermií (včetně údajů o tom, jaká je norma), pohyblivost, jestli jsou ok či mají nějaké defekty.... a pak ještě údaje o tom, jestli se k sobě s manželem "hodíme". Tyto podrobné testy se dělají ale jen na imunobiologii v Praze Podolí. Jsou tam profíci.
My jsme ale na IUI či IVF nechtěli a tak ti s tím neporadím... o tom bohužel vím jen málo. Ale Katuška by ti s tím poradila... .

dracekmracek
11. čer 2009

Ahoj holky,hlásím se z postýlky 🤐

jaspi pokud se chceš na cokoliv zeptat pošli mi IP a hned jak budu moct odpovím ti.

ba jsem ráda že jste v pořádku a oliverek je macík 🙂

mimina321
11. čer 2009

Katuška ahoj moja zlatá 🙂 ani nevieš aká som rada,že si sa ohlasila 🙂 🙂 🙂 🙂

mimina321
11. čer 2009

bambulky dneska som mala maldučký hrášok tááák som sa natlačila 😀 😀 😀 to bude krutá noc 😀 😀

ba111
11. čer 2009

Dráčku!!!!!! Ahoj!!!!! Máš krásnou novou fotečku a krásně se na ní usmíváš 🙂 🙂 🙂 🙂

andara
11. čer 2009

Jee ahoj Katusko 😵 rada te vidim kocko 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru