Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
11. pro 2009

Farmi, já tu budu dlouho, až mě v úterý bude manža muset do té porodky odtáhnout, to mi bude svítit 42tt 😀 😀

kackark
11. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 15.12. - nástup do porodnice na vyvolání porodu
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 16.12. testy AFP
Farmi..........našla // - 21.12. UTZ
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Mimina........................30DC, IUI 4.12.
Jaspina........................5DC

strouzek
11. pro 2009

farmi ahojky gratulujuuu, to nejhorší máš za sebou 😵 s tím domácím utz tak nad tím jsem taky uvažovala. škoda jen že ti dr. nedělá utz automaticky, moje dr. ho dělá pokaždý v poradně, neumím si představit že by mi nějaký dr. řekl utz až příště to bych asi nerozdýchala. já na ultrazvucích přežívám bez nich nejsem schopná být v klidu

strouzek
11. pro 2009

farmi kača fakt čeká na jaro nebo nevím 😀 máš recht na porod je zima 😀

kackark
11. pro 2009

Já taky měla utz při každé návštěvě. Jen teď co jezdíme do porodnice, tak nic a stýská se mi, ale je štěstí, že kopanečky malého opravdu nepřehlídnu 😀

kackark
11. pro 2009

Strouži, copak já, já na nic nečekám, to Táďa 😉 Já jsem v tom nevinně 🤐

evanek77
autor
11. pro 2009

kači,
jen jestli ho nenavádíš 😀 😀 😉

evanek77
autor
11. pro 2009

kači,
no, manžel říkal, že tchýni rád navštíví v brně, jen když se k nám nevypraví sama 😎

kackark
11. pro 2009

Já?????? Nikdy!!!!!! 😀 😀 😀 😀
Holky, jsem moc ráda, že vás mám, je mi hned líp, než ráno 😵

strouzek
11. pro 2009

kači no jo chlapy ti jsou lenivý odjakživa, už v břichu. se koukej na sofinku od mury, ženská zvědavá musí být všude i u malování tak vylezla dřív ,jen ti chlapy se tam drží zuby nehty 😉

kackark
11. pro 2009

Evi, to se nedivím, jsem zvědavá, jak to dopadne 🤐

farmarska
11. pro 2009

strouží tak to máš supr doktorku 🙂 Já právě vím, od holek na zamlklinách, že jim dělají snad třeba jen tři ultrazvuky za celé těhu! 😨 no to mi přijde strašně málo!!! 😅 no a sestra mi taky posledně říkala a napsala, že budu mít ultrazvuky jen raz dva tři a porod.. No ale jak jsem psala, doktor se naštěstí slitoval a hned mi říkal, že na to radši kouknem 😉 jen sestra se zrovna dvakrát netvářila 😀
strouží a co Oliverek a kastrace??

kačí malému se u tebe ale zalíbilo 😵 já každej den načumuju, jestli alspon neuvidím, nedočtu se, že už rodíš ..a ono pořád nic 😀

evanek77
autor
11. pro 2009

kači,
neboooj, každým dnem budeš mít tádíka u sebe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 v pořáááádkůůůů 🙂 🙂 🙂

kackark
11. pro 2009

Evi, já vím 😵 😵
Konečně přijel manža, a snad přivezl i nějaké jídlo, tak se konečně najím 😀 😀 😀 Zase byly zásoby na nule 🤐

strouzek
11. pro 2009

farmi no to je pravda, můj předbývalý doktor u kterýho jsem byla ještě jako nesnažilka ten dělá jen 3 utz za těhu akorát že teď díky tomu přišla jedna holčina málem o mimčo a o dělohu přišla naférovku 😔 ta holka pracovala kdysi u nás na dílně, starší jen o rok než já, první mimi a taky jí udělal 2 utz na začátku a konec a ona pak až do 7 měs. žádný neměla no a šla do nemocnice s otokama a naštěstí dr. napadlo jí vyšetřit na přijmu a šup už valili na sál protože tam něco bylo s placentou a cosi ale že to nebyla věc co se stane ze dne na den, že kdyby dělal utz musel už to vědět od 4. měs. ,on jí totiž neposlal ani na velký utz nic, takže malou zachránili ale jí vzali dělohu. prostě šílený. moje mudra má nový utz má i 3d a fakt ho dělá pokaždý, v 1. trimu jsem k ní chodila furt ahlavně ty utz dělá dlouhý krásný nejdřív to zkontroluje ve 2d a pak to přepne na 3D a koukáme spolu dlouho jak malá dává prsty do pusy, jak se protahuje atd. nikdy nespěchá i když máplnou čekárnu lidí a fotku mi dá vždycky

strouzek
11. pro 2009

jinak oliver a kastrace zatím nic, má jí až příští čtvrtek, ale já už se na ní docela fakt těším protože je poslední dny fakt na zabití řve u dveří asi už má fakt choutky.

kači donáška do domu jo? já taky právě baštím bramborák z vánočních trhů co mi dovezl manža, akorát je trapný že bydlím na náměstí a jsem tam zhnilá si tam i zajít pro něho sama a manža ho dovezl a zase jel do práce 😅 byl doma jen na otočku pro nějaký kabel do počítače

strouzek
11. pro 2009

holky příští týden vezu do práce chlebíčky a zákusky na rozlučku, sice to vypadá že tam budu jezdit trdlovat ještě možná i v lednu ale tak ofiko se jedu rozloučit ale mám z toho nervy, vím jak vždycky když někdo odchází tak se mi chce brečet no a teď to asi neudržím a spustím pořádně až uvidím ten zástup lidí.

sarlotta
11. pro 2009

farminkooo .-) blahopřejuuuuuuu 😎 😀 5,5cm super🙂

Kači do porodky se nemaluj 😉 nestojí to za to. Doktorům je to fuk a až si budeš utírat zpocené čelo, tak se pěkně rozmázneš🙂)))
Vem si pomádu, mastný krém na ruce, bepanthen, sprcháč a kartáček s pastou🙂))

strouzek
11. pro 2009

šarlot co ty víš, třeba to bude šup šup a kača stihne ještě okouzlit nějakýho dr. 😉

sarlotta
11. pro 2009

nooo, já nevím já rodila 22hodin🙂)) 😲 takže upozorňuju... hlavně se holky najezte🙂)) 😀

sarlotta
11. pro 2009

já měla sebou nabalené piškoty a přišly vhod

strouzek
11. pro 2009

šarlot a může se jít? já právě myslela že nemůžu když se dává klystýr abych neměla v sobě nic ve střevech 😅

tercie
11. pro 2009

Ahoooj berušky,tak mi to dalo pěknou fušku, vás dočíst, a teda vpravdě nebylo to veselý čtení, Kačenko je mi to tak líto,že vám tchýně kazí těšení na malinkýho, to musí bejt fakt nána zabedněná. Taky bych se na ní vyprdla a nedala jí ani vědět o jeho narození, nezaslouží si to. Je dobře že držíte s manžou spolu, to je hrozně důležitý. A s tím botníkem, když ho tam dala, přece neznamená že ho tam musíte nechat, bydlíte tam vy tak si to tam udělejte podle sebe, a je to, ne? 😉

No, a teď nevím, na co jsem chtěla ještě reagovat 😕 😨

tercie
11. pro 2009

šarlotko z toho mám taky strach, abych na sále neumřela hlady, já jsem v tomhle divná,mě prostě může bejt na umřní ale moji chuť k jídlu to nijak neovlivňuje .-D

tercie
11. pro 2009

strouži asi záleží hodně na tom jak porod probíhá,když je všechno OK a nehrozí nějaký komplikace, kdy by se musel třeba dělat císař nebo tak, tak asi těch pár piškotků nemůže uškodit... šarlotko, říkám pravdu? 🙂

monkula
11. pro 2009

Ja som mala UZV každý druhý týždeň, bola som sledovaná kvôli myomu na maternici.

strouzek
11. pro 2009

ahoj tercie, nejsi divná to spíš já jsem blázen já vydržím nejíst klidně týden když jsem nemocná, třeba dneska jsem si až ve 4 hodiny odpoledne uvědomila že jsem dneska vůbec nejedla, a tak mi manža koupil ten bramborák ale já ho snědla jen kvůli tomu že vím že jíst musím pocit hladu skoro neznám.

tercie
11. pro 2009

Strouži no pak se div, že nepřibíráš .-D Já jsem zvědavá, kolik budu mít na váze, v pondělí jdu do poradny. Při minulý KO jsem nebyla ještě na původní váze, ale teď už asi bude něco navrch, protož enechutenstvím rozhodně netrpím 😀

strouzek
11. pro 2009

tercie no ono to asi fakt bude tím. navíc furt nemůžu vidět moc sladké, už jím aspoň koláčky ale čokoládu tu skoro vůbec ani oplatky přitom jakonetěhu jsem jedla furt, ale taky ne nikdy z hladu ale spíš z chuti. teď nemám ani hlad ani chuť někdy a fakt se musím sama hlídat abych se najedla kvůli mimču. není to teda každý den, někdy jím až moc hlavně víkendy ale přes týden to mám problém. asi se mi ztratili metabolické hodiny pocitu hladu nebo nevím, vůbec co jsem těhu nemám v sobě to hlášení mám hlad je snídaně, oběd večeře, spíš jím podle toho když vidím jíst manžu ale když není doma tak nesledovat hodinky tak moje tělo si o jídlo snad ani neřekne.

tercie
11. pro 2009

To já měla tak do toho 14tt to co říkáš, sice hlad ale na nic chuť, a teď můžu všechno, i sladký i maso, a třeba včera mě udělala Farmi chutě s rybím salátem, a já na něj od včera mám děsnou chuť a nemůžu to ničím přebít 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru