Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
11. pro 2009

hm těhu chutě tak ty já taky neznám. loni to jo to jsem baštila jen pečený brambory a koláčky a byla jsem na tom závislá. teď bych řekla že mám třeba chuť na něco ale jen 1x za těhu ale to jsem měla i jako snažilka, prostě někdy jsem měla chuť na rybu protože jsem jí dlouho neměla a jindy na koprovku ale že bych tak nějak extra jedla něco co jsem nejedla nebo byla závislá na něčemjako těhule bývaj to teda nejsem. dokonce ani ty nanuky nejím co jsem těhu, a to jich mám plný mražák protože jsem dostala od známého krabici z mrazíren(asi 130 nanuků + 8 nanukáčů) ale já co jsem otěhu jsem si nedala ani jeden!!!!!!!!! teď už jsem to nevydržela o víkendu, napakovala jsem to našim a hotovo protože by to muselo v tom mražáků být až do jara než porodím a než na to dostanu chuť.

strouzek
11. pro 2009

docela se ale při tom i blbě vaří, jako netěhu to jo to jsem měla chut tak jsem to uvařila podle toho teď mám problém. když vařím tak spíš tak co by manžovi chutnalo co jsme dlouho neměli ale že bych se jako těšila u sporáku jako kdysi až to dovařím jak to zblajznu to ne, to fakt jím jenom kvůi toho že vím že jíst musím.

sarlotta
11. pro 2009

🙂 já nějak teď nemůžu brambůrky... mi to nechutná 😲 jindy sem to baštila na kila. Sladké nejím ani normálně. Ulítávám na masíčku a hodně česneku a cibule a cherinky rajčááátka 😝 😉
Zatím mám 2kila dole 😉

sarlotta
11. pro 2009

stroužku jako před sekcí se nadlábnout nemůžeš, ale před normal porodem se klidně najez... klystýr nebo yal je právě proto, aby se ta střeva vyčistila... s tím se prostě počítá, že tam něco bude. A já jedla během porodu pár těch piškotů a nakonec mi dělali císaře a taky v poho. Pokud porod postupuje jak má tak si na jídlo nevzpomenete🙂 těch 6-10 hodin normal porodu je v poho🙂

mimina321
11. pro 2009

ahoj,teda ja nemám silu vás dočítať 😅

mar26
12. pro 2009

Dobré ránko holky,
dneska Kačka tabulku už nedodá 🙂
přišla mi v 7 krásná zprávička,že Kačence ve 4 rupla voda a je v porodnici po klystýru. Že zatím s manželem oba zvládají a je šťastná a moc se těší! Tádík si počkal na krásné datum 😵

mimina321
12. pro 2009

kačke želám nech má rýchlo Tadíka pri seba a netrápi sa dlho 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
moc moc na ňu myslím
včera som bola pre výsledky hp-všetko funguje na 100%,aspoň že to
prikladám graf-zajtrajšie testovanie bude naozaj o ničom 😖 😔

mimina321
12. pro 2009

vôbec sa mi nedá vložiť graf 😠

mimina321
12. pro 2009
mar26
12. pro 2009

mimi nemusí být testování o ničem 😉 ,ještě neházej flintu do žita, budu moc držet palečky!
a jsem ráda,že jsi v pořádku 😵

mimina321
12. pro 2009

mar teraz je už jasné že sliznica nedorastá kvôli kyretu po MA 😔 na jednej strane sa teším ,že hypofíza funguje ako má na druhej strane som smutná prečo sa to stalo práve mne
a dakujem 😵
neviem čo s tým dalej,možno ešte skúsime stimuláciu-ale viac menej sme pripravený na ivf-do toho vkladám nádej 😵

mimina321
12. pro 2009

ten testík ocikám,ale som pripravená na neg. výsledok 😒

strouzek
12. pro 2009

ahoj holky jůůů no teda to je krása Tadeášek se dere na svět 😵

mimina321
12. pro 2009

no to tu dnes budem prilepená ako kliešť 😅

mar26
12. pro 2009

Kačka má kontrakce po dvou minutách a zesilují,zatím je otevřená na 2 prsty,tak uvidí jak to bude pokračovat.

mimina321
12. pro 2009

no tak tu tadík bude zchvílku ,ked to takto pôjde 😉

strouzek
12. pro 2009

mimi neházet flintu do žita, já měla taky teploty divný, nízký a jak na horský dráze a těhu jsem 😵

jaspina
12. pro 2009

Jé tady jsou novinky! 😉 Už se těším na zprávu o Táďovi! 😵

mar26
12. pro 2009

holky my jedem asi v 11 pryč...pošlete mi někdo mobil do IP,kdo tu budete,abych mohla přeposlat tu krásnou zprávičku 🙂

mimina321
12. pro 2009

stroži uvidíme zajtra 😉
mar môžem ti poslať ale k nám je to určite drahšie...

diddi
12. pro 2009

Tadik, sup, sup k nam a netrap mamicku!!!! 😵

sarlotta
12. pro 2009

Kačenkoooo posílám pohlazení a moc na Tebe myslím🙂

strouzek
12. pro 2009

holky teď mi přišla smska a já si málem nohy přetrhla jak jsem utíkala jestli to není zpráva o Kačce 😀 toto mi nedělejte dneska budu jak na trní

mimina321
12. pro 2009

aj ja nakúkam čo nové 😅

vlastovka385
12. pro 2009

Holky, Kačka fakt rodí?? To je super, že nemusela na tu vyvolávačku. Tak moc držííííím pěstičky, ať je to rychlé a krásné, budu nakukovat.

dracekmracek
12. pro 2009

život někdy bere jindy dává.Mně dnes v 14hod darovalšťastné mamince a hrdému tatínkovi.Jmenuji se Tadeáš Brandejs,jsem střelec,vážím 4460 a těším se na vás.

Kačenka je maminka,tak hrozně moc gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 a posíláme pusinku všem

mimina321
12. pro 2009

katuška moc dakujeme za správičky 🤐
🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 aj pre teba a lukáška 😵
mooooooooc kačenke gratulujem Tadíček je kus chlapa 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

diddi
12. pro 2009

Tadik,gratulujeme Ti z celeho srdca k Tvojmu najvacsiemu a najkrajsiemu dnu,zelame Ti vela,vela,vela zdravicka a usmev na tvaricke,ktory bude po cely zivot tesit a hriat Tvojich rodicov 😵 😵 😵 Mila Katka srdecne Vam cela rodinka gratulujeme k Vasmu najkrajsiemu darceku...posielame pusinky 😵

mar26
12. pro 2009

akorát jsem vám to šla napsat a už to víte 🙂

dracekmracek
12. pro 2009

Martinko snad ti to nevadí 🤐 🙂 nemohla jsem to vydržet,opatrujte se všechny 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru