• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Taky jsem si právě přečetla o Matyáškovi :pensive: Sakra - proč si osud většinou zasedne na ty, co si to vůbec nezaslouží? Někdy dokáže být život strašně nefér!!! :angry:
12. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ENERGIE PRO MATYÁŠKA

Holky, navrhuju dnes večer ve 20:30 společnou myšlenku pro Matyáška od Martinky ( Maova). Účast je dobrovolná, forma libovolná - modlitba, myšlenka, posílání energie a síly, ...............

Vkládám do diskuzí únorovek 2008, říjnovek 2009 a do vlaštovek. Pokud chcete, přepošlete si to vzájemně do IP, popř. pošlete dalším lidem, o kterých víte, že na ně myslí.

Díky!
13. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
20:30 na nich myslime cela rodinka a drzime palceky :wink: :pensive:
13. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Určitě se připojuji, i když na ně s martinkou myslím pořád, to prostě nejde jinak.
13. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
včera mi vôbec nešiel koník,ale na mao a matyáška myslím moc moc
14. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 17.6.
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Strouzek................31DC
Nella......................28DC
Mimina...................27DC
Papua....................23DC
Tercie.....................4DC
Jaspina....................3DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS
14. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, včera jsem měla nějaký těžký den, tak jsem neměla na koníka náladu.
Ale zprávu o Martince jsem si přečetla a moc na ní myslela, ale taky na ně na všechny myslím pořád.
14. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kačka :slight_smile:
14. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mimi, už aby dorazila MS a ty se mohla ponořit do pořádného snažení, viď :wink:
14. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačka už sa neviem dočkať :dizzy_face:
uvidím čakáme ešte leto ked sa nezadarí tak ideme do toho CARu
14. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, v létě se určitě zadaří, bude teplíčko, pohodička a půjde to samo, uvidíš :dizzy_face:
14. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači aj ja dúfam :dizzy_face: dokonca som objednala z nextu dupinky pre šťastie-to aby ten bocian vedel kde to bábo chcú :dizzy_face:
14. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :dizzy_face:

nějak nestíhám makáme na baráčku a je toho nějak moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na martinku a matyáška myslím pořád :pensive: :pensive:

kačko copak se včéra stalo?
14. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, já taky loni k Vánocům koupila mimískovi dárek, vidíš a ten správný efekt to mělo :wink:

Mury: naštval mě dost manža :angry: Ale musím se pochlubit, že jsem cca po třech měsících byla schopná uvařit zcela samostatně celý oběd i s polévkou. Měla jsem ze sebe radost.
14. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem dočítala a chci napsat Evičce, že má samozřejmě i mou velkou podporu při amniu a umačkám si úplně vše co mám :dizzy_face: Pevně věřím tomu, že je Tomášek zdravé miminko a Tebe, Evi, to hodně uklidní :wink: :slight_smile:
14. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Monču obdivuji, je to žena činu, stěhovat se v tom stádiu těhotenství, ve kterém je, chce pořádnou energii :dizzy_face:
14. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury: a co teď konkrétně na baráčku děláte?
14. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači to chlapi :angry: někdy naštvou to znám :sweat_smile:

jéé ty jsi šikulka :dizzy_face: a ještě ti bývá zle?

jinak mě čeká to co monču vidím stěhování tak na říjen listopad :sweat_smile: :sweat_smile:
14. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, tak to obě máte můj velikánský obdiv :dizzy_face: Ale je pravda, že když se člověk na něco těší, a je to do hezčího a lepšího, tak se to zvládá snadněji.

Jinak ještě občas mi je nevolno, ale nedá se to s tou dobou před tím srovnat a překvapilo mě, jak jsem ty pachy v kuchyni včera ustála. Teď mě zmáhá ta nešťastná alergie.
14. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači ještě neobdivuj nevím jak to zvládnou mé nervy :grinning: :grinning:
monička to zvládá dobře :dizzy_face: :dizzy_face:

mě ty pachy v kuchyni právě voní :sweat_smile: :sweat_smile: včéra jsme mluvila se sousedkou je těhule v 9tt vyšla jsme jí málem nepoznala jak jí je zle :frowning2: také si užívá :pensive: :pensive: ....je zajímavé jak to má každý jinak :zipper_mouth:

je alergie to je hodně nepříjemné no :unamused:
14. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, to moje vlastní mamka mi vždy říkala, jak blbě vypadám :grinning: A dalo se na mě koukat, jen když jsem na sobě měla tunu make-upu.
Ale to máš dobrý, že budete spolu těhulit a hlavně miminkovat :slight_smile: Je to až neuvěřitelné, jak ty tt ubíhají, viď?
14. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači tak to j už dobre,dokonca si aj uvarila,teraz si už naozaj to tehu budeš môcť užívať :wink:
14. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, snad, kdyby nebylo teď ty alergie, tak je vše v poho. Ale nos a dutiny mám plné rýmy, tak mě z toho bolí hlava, ale to jednou přejít musí a pak už budu ta nejšťastnější těhule na světe :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skočím se osprchnout a umýt vlasy, jedeme totiž k našim na oběd na grilovačku, koupili si nový gril, tak ho musíme pokřtít :dizzy_face:
14. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak budú dobrotky my sme grilovali včera a dnes máme k obedu karfiol-kveták,lebo toho meska bolo dosť chce to zmenu :slight_smile:
kači tak nech tá mrcha alegia rýchlo perejde :dizzy_face:
14. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kači grilovačka :dizzy_face: :dizzy_face: já ted dovařila houbovku snad bude zedníkovi chutnat :sweat_smile: včéra měl řízečky :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, mňam, mňam, nechceš mi poslat, jsem teď děsně polívková. Já včera dělala taky řízky (kuřecí) manža snědl dva obrovské a pak byl na oslavě, kde snědl tři plátky kuřecího masa grilovaného a dneska už se nemůže zase dočkat :grinning: :grinning: :grinning: Prostě je strašně na maso.

Mimi: květák mám taky ráda :dizzy_face:
14. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
předně chci napsat, že moc muslíme (i tomášek a manžel) na matýska a martinku, podle toho, jak tomášek kope v bříšku drží palečky i na nožičkách, maminka mu vysvětlila, jak se to dělá :slight_smile:
kači,
doufám, že manža už nezlobí :frowning2:
můj manže se už dva dny plouží jak tělo bez duše, v pondělí má "rande" s exmanželkou a evidentně by radši rubal uhlí v dole, než ji potkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak mury,
stěhovat se těhulka, to máš i můj obdiv, my tuhle variantu také zvažujeme a já se jí přímo děsím, u nás jsem to já, kdo balí a rozbaluje cokoli a s pupíkem nevím nevím...

Já mám od pátku, co vím, že jdu na plodovku, samé divné příhody:
-nejdřív jsem zapálila svíčky za mého broučka, co měl v sobotu rok od chvíle, kdy jsme o něj přišli a za tomáška, aby mu to dobře dopadlo a víte co, tomáškova svíčka zhasla.
-pak zničeho nic praskl háček na rozdělaném polohovacím žehlicím prknu, které i s žehličkou spadlo k zemi, rána jako hrom.
- nato jsme večer zapálili svíčky, co zapalujem každý večer, takové ty hodně tlusté, co hoří třeba tři měsíce, máme tři, dvě za naše andílky a jednu pro tomáška- no a ta nezhasla, ale najednou se jí v boku udělala díra a začal z ní vytíkat vosk a stůl... takže jsem ji musela zhasnout sama a vyhodit
- a dnes jsme byli nakoupit a manželovi praskla přepravka se lahvemi a sklenicemi, takže ve dveřích baráku rána jak hrom a tuna střepů a rozlitých věcí...
Sice nejsem pověrčivá, ale tolik věcí naráz se nám ještě "nepovedlo"
14. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčinky:slight_smile: přeju hezkou neděli :slight_smile:

Martince a Matýskovi posíláme pohlazení a spoustu energie, aby zvládli dál bojovat a přejeme hromadu štěstíčka a horu zdravíčka. :wink:

Evičko myslím, že zbytečně vidíš v obyčejných věcech nějaké tragedie. Ono to vypadá jakoby symbol toho, že jdeš na tu plodovku a že by se mohlo něco pokazit. Ale třeba střepy znamenají už po staletí veliké štěstí ne ? :wink: A Ty ostatní věci si bereš k srdíčku, protože máš nějaké obavy. Tak se přestaň bát a mysli pozitivně, jistě si všimneš jiných ,,znamení", která budou pozitivní.
14. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak tu zase nakukuju :sweat_smile:

Evi i já souhlasím s sarlotkou, tady hrajou hlavní roli nervy :slight_smile:

Mury houbovku bych si taky dala :slight_smile: pošli mi jí meilíkem :grinning:

já jsem teď ujetá na květákovku, vařím si jí i třikrát týdně :grinning:

kači ta alergie to je peklo! to samé mám i já-ucpané dutiny, hlava, nos :confounded: nejvíc se bojím aby mi to nesedlo na mandle a nebyla z toho angínka, jak je u mne zvykem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já vůbec netuším, jak to do konce prvního timestru bez zyrtecu vydržím :frowning2: ale ty by si ho se svýma tejdnama už snad mohla ne? nebo tobě nepomáhá?
14. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek