• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
holky i když se ještě moc neznáme :sweat_smile: držte mi prosím zítra palečky....
jdu mezi 9-10h. na ultrazvuk a mělo by se ukázat už srdíčko, tak na mne myslete, ať tam je :confused:
a ať je všechno jak má :sweat_smile:
moc moc se bojím!!! :frowning2:
14. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
šarlot,
já nejsem pověrčivá, jen se to opravdu sešlo :slight_smile:
já si to obrečela v pátek, to myslím manžel rok nezažil, takovou záplavu obav a strachu, protože jsem byla doma sama a manžel dorazil až večer, kdy už jsem se stihla dostat do stavu, kdy všechno bylo černé... ono se to sešlo i se zprávami o martince :frowning2:
manžel naštěstí napustil společnou vanu a za půl hodinky už měl svět zase svoje barvy :slight_smile:
ale tím to ze mne spadlo a věřím, že to tomáškovi i dobře dopadne, vím, do čeho jdu, takže se bojím opravdu jen toho půl procenta :slight_smile:
navíc teď musím být oporou manželovi, který nějak nezvládá svoje problémy a i když se na tomáška moc těší, nemůžu ho starostma o něj teď zatěžovat, protože by to nemusel ustát.
Navíc znamení u mne nefungují, loni jsem si řekla, že když měsíc najdu za našeho broučka čtyřlístek, tak to zvládne a bude zdravý... no hledala a našla jsem opravdu každý den, dokonce né jeden a stejně...
14. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
martinka včera večer psala do únorovek, jsou s přítelem moc stateční a matýsek to doufám vybojuje, myslí na něj už tolik lidí, že ta energie se musí nějak projevit :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
farmařska,
uvidíš, jak půjdeš od doktora šťastná, vidět poprvé srdíčko je nádherný :slight_smile:
14. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
evi to je :dizzy_face: jen se ted po tom co už nám to jedno ted v březnu zaniklo, bojím aby tam ted vůbec nějaké bylo :sweat_smile: já se ted prakticky už bojím čehokoli :sweat_smile: i víc zatlačit na záchodě :grinning: :grinning:
ale však to znáte a víte jak to je.. :sweat_smile:
14. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
evi to je :dizzy_face: jen se ted po tom co už nám to jedno ted v březnu zaniklo, bojím aby tam ted vůbec nějaké bylo :sweat_smile: já se ted prakticky už bojím čehokoli :sweat_smile: i víc zatlačit na záchodě :grinning: :grinning:
ale však to znáte a víte jak to je.. :sweat_smile:

holky mě ten kůn zase nějek blbne! nejdou mi vkládat příspěvky! :angry:
14. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
také mi nefungoval :frowning2:
farmarska, teď už to dobře dopadne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
bambulky mne tiež blbne koník od včera :confounded:
ahoj evi,frmarska
neboj evi možmo si mala len tie,,blbé dni,,ja som mala taký včera najskôr som si rozbila koleno,potom som si vylomila necht a poriadne bolestivo a naposledy ma na grilovačke poriadne osral volaky vrabec-mala som zašpinené vlasy a ušlo sa mi aj na tvár-no deň blbec
14. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
a ešte moc myslím na maovátko a na katušku berušku našu
14. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mimina,
tak to jsi na tom byla hůř, posrat mne pták, zanadávám si i slova, co nevím, že znám :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo evi to se vám to tedy sešlo :zipper_mouth: také nejsem povarčivá ale tohle je fakt zajimavé :confused: :confused:
snad to pro vás znamená jen štěstí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak to stěhování...už jsme začali myslím s rekonstrukcí nic nedělám vše dělá manžel tchýně a moje amka třeba byla všechny okna..prostě já na nic nesmím šáhnout :sweat_smile: trochu mě to štve...ale všichni to chápou a sami mě odhání....a ostatní?půjdu vyberu přivezou manžílek to dá kam budu chtít a bude :grinning: :grinning: :grinning:
ale fakt na hotovo to vidím na říjen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky myslím na Martinku i Katušku s miminkama.. Snad se to brzo prolomí a obrátí k lepšímu.. :pensive:
14. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mury,
tak to je tedy servis :wink: :wink: :wink:
já dnes jak manželovi rupla ta přepravka se vším, tak jsem se až pak zarazila, že jsem vlastně těhule na PNce, protože průběh byl: manžel na mne zazvonil, ať jdu dolů, tam mi to mlčky naštvaně ukázal, řekl, že se na to může... no a já valila pro kýbl, mop, smeták, smetáček, lopatku a pak jsem tam sbírala střepy, manžel trucoval, že se to rozbilo... jediné, kdy se zapojil, že to odnesl do koše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
evi :grinning: :grinning: :grinning: no jo můj také remcá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co dělá to i pro sebe...
a co v té přepravce bylo :confused: :confused:
14. čer 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
evi no teda :grinning:
no to máš pravdu zanadávala som si :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mury,
okurky 2x, cinzano pro sestru, co ve čtvrtek přijede, 3x pivo pro manžela, a pak kofoly, ty jen vypadly a obalily se tou lepkavou kaluží :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda to se nedivím že byl naštvaný :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
alespoň že vajíčka byla v igelitce, co jsem nesla já :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
14. čer 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mne hrozně baví, že situace, co štvou manžela mne nechávají klidnou a naopak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: když jsem ho viděla, jak supí, ani jsem ho nesprdla, že po schodech tahám kýbl s vodou :grinning: :grinning: :grinning:
pak zas někdy mám rozčílenou já a manžel se směje... my jsem asi ještě nebyli rozčílení zaráz :wink:
14. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
evi tak to ti závidím :sweat_smile: my když se občas rozčílíme na ráz, tak je to hotová itálie :grinning: :grinning:
14. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 17.6.
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Strouzek................31DC
Nella......................28DC
Mimina...................27DC
Papua....................23DC
Tercie.....................4DC
Jaspina....................3DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS
15. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 17.6.
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Strouzek................32DC
Nella......................29DC
Mimina...................28DC
Papua....................24DC
Tercie.....................5DC
Jaspina....................4DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS
15. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko.
Špatně jsem okopírovala tabulku, skleróza, no :sweat_smile: :sweat_smile: ...
Koukám, že třem vlaštovkám se blíží testuvání. Kdepak se nám toulá stroužek??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
krásný začátek nového týdne vlaštovičky moje,
dnesje za oknem takové sluníčko, že se úplně těším ven :wink:
15. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tehulky :slight_smile: tak ako sa máme?
15. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
baf :grinning: vidím je tu po mě sháňka. ahoj kočenky, jak se vede?? já hlásím 4 dc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
strouži, tak to za pár dnů testuješ :wink:
teď jsem dočítala, co včera matýsek (v únorovkách), pořád válčí, ale je šikulka a drží se :slight_smile: Matýsku, posílám hodně síly :wink:
15. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jsem včera popisovala sestře ty sfouklé a proteklé svíčky a ona mi krásně říká, že to mi tomášek hlásí, ať za něj žádnou svíčku nezapaluju, že to nepotřebuje, protože je zdravý a v pořádku. Tak mi pohladila dušičku :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
stouži ahoj tak píš čo nové dlho si nás nebola pozrieť :wink:
15. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek