Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
15. led 2010

ahoj 🙂
jaspi včera bola u mňa známa novembry bola na laparke a tento týždeň našla//tak som hned na teba myslela 😵

jaspina
15. led 2010

Jé mimi kéž by to tak zafungovalo i z mě 😵 A ty jsi byla na diag. laparce, Já jsem si totiž zas vzpomněla na tebe jak mi to doktorka všecko vysvětlovala a říkala, že cysty, srůsty apod. se odstraňují automaticky, ale že je dobré podepsat i to, aby mohli zrovna vzít neprůchodný vejcovod - když tam je. Že on pak škodí plodu a že navíc zvyšuje riziko mimoděložního..

mimina321
15. led 2010

jaspi mne ked praskol ten vajcovod tak najskôr pozarali laparoskopicky-oba,lavý je úplne ok pravý bol poškodený tak že ho museli odstrániť
no neviem či to bola chyba vajcovodu,ale keby som vedela,že nieje ok a urobí mmt tak ho dám odstrániť bez mihnutia oka,mmt je dosť nebezpečné niekedy rohodujú minúty ako u mňa-som šťasná že to ešte dopadlo takto

jaspina
15. led 2010

Mimi i moje ségra měla první mimoděložní a přijeli tak tak.. Ale dnes má už velkou slečnu 😉

mimina321
15. led 2010

zostal mi ešte jeden takže nehádžem flintu do žita 😵 raz sa to predsa podariť musí 😵
akurát som včera o tom debatovala s mm,stále váham či ešte skúsim iui,alebo rovno ivf-dokonca som na koníku zohnala pero za super cenu-koník je skvelí 🤐

sarlotta
15. led 2010

Dobré ránečko🙂

mimina321
15. led 2010

ahoj sarlott 🙂

sarlotta
15. led 2010

Ahojík mimi, co tvoříš dneska ? 🙂 četla jsem že sbíráš info... to já taky pořád 😉

sarlotta
15. led 2010

jaspi, my máme psa taky doma a nevadí ničemu🙂) myslím, že naopak by to bylo moc fajn a miminko by přišlo taky brzo 😎 aspoň bys přišla na jiné myšlenky.

mimina321
15. led 2010

sarlott hlavne riešim dilemu iui-ivf
na vyriešenie mám ešte 2 mesiace,tak neponáhlam.....no a píšem s kočkami čo mi preplatí poisťovňa čo nie na akú sumu sa pripraviť,ap

mimina321
15. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, první část amnina je v pořádku, hurá
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Jaspina.......................10DC, 15.2. laparka
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství

sarlotta
15. led 2010

mimi, rozdíl mezi iui a ivf je že u ivf se oplodňuje vajíčko venku ? a pak se dá do dělohy. nebo jaký ?

mimina321
15. led 2010

IUI-to máš normálne vajko v bruchu len sa pomôže tak,že sa spermie vstreknú k vajcovodu
ivf -tak to je ovajko odobraté a oplodňuje sa úplne mimo
velmi laicky vysvetlené 😅

diddi
15. led 2010

caute...a zas ta rimmel v teme registracia partnerstva...nechapem 😠

jaspina
15. led 2010

Diddi je to prostě..... a to jsem to ani nečetla 😀

Už jste někdy viděly takovou hříčku přírody:

http://psi.sbazar.cz/shi-tzu-a-cinsky-chocholat...

Ten je tak škaredý až je milý 🙂

mimina321
15. led 2010

diddi idem pozrieť

mimina321
15. led 2010

v ktorej téme to je nemôžem to najsť hodte mi link

diddi
15. led 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ja to nechapem, vobec s nou nekomunikujem a ona sa vzdy napoji a nieco trepne...chudera

diddi
15. led 2010

jejda, ale je mily ten psik

jaspina
15. led 2010

Diddy už jsem to četla.. co dodat. Někdo kdo má místo dítěte malou svini může jen těžko cokoli psát o toleranci..

papua
15. led 2010

Ahoj kočky!!
Jaspi: ten pes je strase vtipny chudacik, naozaj taky skaredy az je zlaty🙂
Diddi:nereaguj, to je najlepsie.....
Mimi: a da sa ist zase na iui pokial nemas uz jeden vajcovod? to nevadi?

jaspina
15. led 2010

Teď jsem si všimla, že i album má nazváno:krpec krpatý.. to mluví samo za sebe. Ta slečna za to snad ani nemůže..

diddi
15. led 2010

jaspi, ved to...mala svina ☹

mimina321
15. led 2010

jaspi mne to neukazuje foto psíka ☹
diddi ja ju berem z nadhladom len ma zamrzí ked sa naváža do dievčet,čo robí premenetne 😖
papu ved v tom je háčik ked bude vajko na pravom vaječníku tak je to zbytočne vyhodených 250e,tak neviem...

papua
15. led 2010

Mimi: aj som si myslela....no neviem, IVF je stase drahe, ale zase na druhej strane ak zbytocne vyhodis 250 e, tak to je dost vela, lebo ty musis stimulovt, co? No je to tazke, ja by som mozo skusila ajprv prirodzee nejake 2-3 krat a potom asi ivf rovno....A neda sa este taka kombinacia najprv ze stimulovat bez iui a ist prirodzene na to????Aby si mala vacsiu sancu aspon......?

mimina321
15. led 2010

jaspi už som ich videla 🤐 🤐 🤐 presne ako píšete 🤐

mimina321
15. led 2010

papu ved práve musím stimulovať kvôli tomu aby mi podrástla sliznica.....a to stojí 250e 😝 to je tretina z ceny ivf
rozmýšlala som aj tak,že by sme stimulovali liekmi a nie inj.ale to sú velmi malé šance....možno to mesiac alebo 2tak skúsim
v marci už môžeme skúsiť stimulovať,uvidím

papua
15. led 2010

no je to zlozite, ale na druhej strane viem, ze je to mala utecha, ale v podstate sa ti podarilo otehu hned po prvom iui a to je velky uspech podla mna, aj ked koniec bol hrozny. 😔 ..Ale otehu si🙂!!!! U mna iui nebolo vobec uspesne.....Najprv som sa musela dat do poriadku hormonalne....

jaspina
15. led 2010

Mimi taky nevím co bych si vybrala.. Já se v takovém případě když nevím, zeptám doktora k čemu by se přiklonil on..

jaspina
15. led 2010

A pejsek je boží, ale tenhle teda u Jarka krutě neprošel 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru