• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
autor
je tam na padnutí...
15. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinko tady je teda příjemnej chládek :dizzy_face: jsem zvědavá kdy vylezu ven :rolling_eyes:
15. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si dnes kúpila nový teplomer na meranie bt
ten čo som chcela používať mi nameral 35,to by som už mala za sebou :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mimina, já mám také dva a ta digitální rychloběžka mi podměřuje oproti klasickému digitálu
15. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dráčku, ani nevylízej, je tam jak před bouřkou, takové to lepkavé dusné parno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinko nevylezu neboj,max.po čtyřech :slight_smile: asi bude pěkná bouřka.A co vy jste s Tomínkem v pořádku?Jinak mudr pindíka teda rozhodně nevidí :grinning: a já viděla krásnou nataženou nožičku a tlustý stehínko,fakt má hrozně dlouhé nohy :grinning:
15. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dráčku,
to by ale vůbec nevadilo, né? Maminka by měla vysněnou vnučku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My s tomíkem také odpočíváme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuška ako to bude to bambulka? :confused:
15. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera mi nešel koník, dneska taky ne...to je situace a už jsem byla z toho nesvá...ta závislost :grinning:

dráčku tak že by nakonec holčička?
15. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar máš krásne tehu fotky :wink:
15. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme za týden :slight_smile:

martinko krásné fotky :dizzy_face:
15. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti,
také se přidávám, fotečky se fakt povedly :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju :dizzy_face: ...kdyby mm věděl,že ho takhle vystavuju :grinning: ,ale chci je pak smazat.

dráčku tak to jsem zvědavka jak to dopadne...hlavně že jsi pod dohledem a určitě se vše srovná...moc jsem na tebe i Martinku myslela a držím pořád palečky.

Dneska v noci jsem měla zase slušné poslíčky, jsem zvědavá na středeční monitor...ale tam Natálka bude určitě vesele spinkat :grinning:
15. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti,
už se ti to blíží :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi však mm by nejradši aby to bylo už zítra :grinning: ,už je to pro něj dlouhé a chtěl by chovat a rozmazlovat :grinning:

Ale mě přijde,že to utíká a když vidím, jak tady všem ty týdny krásně naskakují :slight_smile:

A taky doufám,že brzy bude nová těhulka :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko aby tu nebyly Natálky dvě :grinning:

Musím vám říct příhodu...Jirka mě odvez na oddědení a já vylezla z ordinace a řekla mu že mi musí přivést věci,tak jel a já šla na pokoj,no a on za mnou přišel bílej jak stěna a šahal mi na bříško a já s ptám:Co je?a on,já slyšel plakat malé miminko tak jsem myslel že je to to naše :grinning: bobánek můj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dráčku,
to je pusinka....
mar,
všakse manžel dočká :wink:
15. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dráčku :dizzy_face: :grinning:
15. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuška :dizzy_face:
stále nakúkam do únoroviek či sú správy ako sa má maovátko
15. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já také, ale dnes ještě nic...
15. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuško držte se s prďolkou :wink:
15. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martina psala teď do únorovek...je mi z toho úplně úzko :pensive: a vůbec si neumím představit,jak Martince a jejímu přítelovi je...moc na všechny tři myslím a posílám sílu....
15. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
panebože ted to čtu :pensive: :pensive: :pensive: to je strašné už si toho tolik vytrpěla :pensive: :pensive:
posílám moc sil!!!!modlím se za vás!!!!
15. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury už ti tu fotku smázli :pensive:
15. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
práve som to prečítala mao moc na vás myslím :pensive:
15. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko je mi to moc líto ale věřím že to Matyášek vybojuje.Jsi moc statečná :zipper_mouth:
15. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem dočetla, martinko, myslím na vás, nesmíme to všichni vzdát a třeba se osud slituje, matysek je přeci tolik chtěné miminko :wink:
nejsem věřící, ale teď už se modlím...
15. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko a Matýsku myslíme na Vás... je mi prďoly moc líto, co všechno zažívá a Tebe s manželem taky :frowning2: ...ale on tu chce být a bojuje protože dobře ví jak moc ho milujete. Narodil se hodně brzy a tak mu doktoři musí pomáhat, jsou nějaké komplikace...ale já věřím, že se to zase obrátí k lepšímu. Myslím na Vás a míchám si balíček karet...a vypadla mi karta splněných přání. Martinko Matýsek je moc šikovný a krásný chlapeček. Posílám Vám spoustu energie, bojujte. :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu sa ešte spí :wink: aj ja by som sa ešte povalovala v posteli ale dnes strážim krsniatko :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mimi, já nespím, ale nikdo tu nebyl.. Dnes je u nás škaredě a bolí mě z toho hlava :unamused: Ale zatím žádná tragédie. A co ty, krk už nebolí?
16. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek