Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
22. čer 2009

marti,
v té růžové na výletě, to je krása, já růžovou miluju a s tím pupíkem...
ale chodím ti šmírovvat i ty čb fotky, moc vám to tam s manželem sluší a úplně z nich vyzařuje, jak se máte rádi, kdo to fotil, měl velký cit pro to to zachytit 😉

evanek77
autor
22. čer 2009

mury,
my si dnes omylem objednali velký UZ na termín zubaře, kterého jsme už jednou přeobjednávali 😀 abych se tam do porodu dostala 😀

mar26
22. čer 2009

Evi děkuju moc 🙂 ,taky mám růžovou ráda, je to veselá barva 🙂

Fotila to Míša Vančurová www.mvancurova.estranky.cz ...je moc šikovná, líbí se mi její fotky a doporučila mi jí známá,je sice z Příbrami,ale z Prahy po dálnici jsme tam byli za chvilku.

Mě říkala hygienistka,ať přijdu v těhu 2x,byla jsem jednou a myslím,že znova už to nestihnu 😀 ,tak snad se tam i ty jednou dostaneš 😀

murynka
22. čer 2009

holky já růžovou miluji 😵 😵 ¨
u mě není věc kterou bych neměla na sobě a nebyla růžová 😀
kamarádi mi říkají růžovka 😅 😀

evi snad to stihneš tedy 😀 😀 😀

evanek77
autor
22. čer 2009

mar,
děkuju za odkaz 🙂 V září se mi bude hodit 😉
na dentální hygienu jdu určitě, tam se mi termín nekreje, tak tu mám jistou 🙂

evanek77
autor
22. čer 2009

mury,
na mne nemáš, já mám pro malého sice výbavičku bledě modrou, ale do postýlky jsme mu koupila velkého růžového králíka 😀 😀 😀 😀

murynka
22. čer 2009

evi to přijde 😀 😀 i náš kluk jestli se potvrdí bude mít něco růžového 😀 😀 😀

jaspina
22. čer 2009

Tak já nemusím mít sice na sobě moc růžovou, ale na holčičky je nádherná! Na sebe tak občas nějaké tričko.. podle nálady. Ale měla jsem před pár rokama takové "růžové období" Mě se to střídá.. ale nejvíc mě kdysi držela modrá, pak taky černá s bílou, pak hnědá + khaki.. Fakt jak kdy.

papua
22. čer 2009

Ahoj kocicky!!!

Eviiiiii: super a je po plodovke!!!!! Oddychuj moja, vsetko dopadne super, verim tomu a difinitivne gratulujem k chlapcekovi 🙂!!!!!!

Mury: neboj , vsetko dopadne dobre, ja tomu naozaj verim, to zle uz mate za sebou holky 🙂 !

murynka
22. čer 2009

jaspi u mě se to také střídalo ale růžová mě drží už 4 roky 😀 😀 a nechce se mě pustit 😀 😀

evanek77
autor
22. čer 2009

jaspi,
na holčičky je tolik nádherných věciček, chlapečci jsou trochu handicapovaní ☹

evanek77
autor
22. čer 2009

papua,
díky 🙂 a doufám, že mu brzy přivedeš na svět kamaráda nebo nevěstinku 😉 🙂

papua
22. čer 2009

Evi: aj ja dufam, ked budes byvat v Brne, nebudeme to mat tak daleko 🙂

murynka
22. čer 2009

papua moc děkuji tobě přeji brzo to mimineško 😵 😵

evanek77
autor
22. čer 2009

papua,
tak snad se brzu pvede, někdo musí jít snažilkám příkladem, co? 😉 😉 😉 🙂

papua
22. čer 2009

Mury: dakujem aj ja moja ! snad sa to uz podari, uz je to naozaj dlho 🙂
Evi: uz by sa ta tabulka mohla naozaj pohnut 🙂, nejako stagnujeme trosku 🙂...by sa uz patrilo 😀

jaspina
22. čer 2009

Evi, ale zas ty frajerské oblečky na chlapečky jsou taky super! 😉 Když má 2letý synovec na hlavě šátek s lebkama a na punčoškách je má taky, tak bych ho sežrala 🙂 Nebo když je oblečený podobně jak tatínek, ale ve zmenšeném.. Je to paráda ať je to nastrojená princeznička nebo frajerský chlapeček 😉

mimina321
22. čer 2009

papua ahoj
trochu mi ušla debata dala som sa do velkého upratovania to bude tak na 2-3 dni 😝 vytriedujem staré a nepotrebné veci a hned všetko umývam
budem to mať za sebou než pojdem do roboty a keby sa náhodou 😅 😅 😅 zadarilo miminko nemusím sa škriabať po oknách a naťahovať s haraburdami 😵

papua
22. čer 2009

Mimi ahoj 🙂 , no vidis aka si sikovna, mne sa nic nechce robit 🙂, ale tiez by som mala, chvalabohu okna su uz umyte, ale myslim, ze este raz ich budem musiet...., pri nas sa stavia a su stale take zaprasene!

mimina321
22. čer 2009

my sme vymieňali okná aj na druhej strane tak už ked upratujem tak to spravím poriadne.Budem mať chvílu pokoj
ked ma chytil ten pracovný záchvat tak to treba využiť 😵 😀 😀 😀 😀

jaspina
22. čer 2009

Tak zubařka byla v pohodě.
Kdo z vás má za sebou výměnu oken? Ještě někdo krom mimi? Zajímalo by mě, v jakých cenách se to pohybuje.. Taky nad tím přemýšlíme - že by jsem navýšili úvěr ještě na ty okna. Chtěli by jsme v imit. dřeva a rozměr je to tuším 150x140, tak nevím, jestli by to měly být 2 okenice, 3 nebo jak? Máte o tom někdo představu? Možná se to na Slovensku liší, ale můžeš mi o tom mimi napsat?
Mury vy jste je taky dělali, ne?

murynka
22. čer 2009

jaspi my měnili okýnka ted 😉 měli jsme to od firky FRITAL a 14 oken z toho 11 velkých klasických v domečkách a 3 menší a 2 balkonové velké nás to vyšlo na 153 tis. 😉
máme normálně plastové 😉

jaspina
22. čer 2009

Mury děkuju! Tý jo, vy máte oken! 🙂 Tak to my naštěstí velkých jen 5 a malé už je vyměněné. Všimla jsem si, že máš obklady, které jsem měla až do minulého pátku vybrané já, ale jak jsem je viděla v reálu, tak mě moc nenadchly.. Vůbec jsem nic nemohli vybrat, tak asi v sobotu půjdem zase na trasu po koupelnových studiích. Jeden obklad se mi nedávno líbil v katalogu. Pořád jsem se dívala na pestré barvy nebo pastelové a tohle je vyložené takové do hněda, tmavá hnědá se smetanovou a na listelách a dekorech jsou jakoby větvičky. Vypadá to moc hezky, ale bude to hodně tmavé.. Tak ještě nevím.

murynka
22. čer 2009

jaspi já nemám nic vybráno 😉 to je jen tak my budeme mít dlaždice rako a barvu ještě netuším 😝
ted mě právě také nadchla bílo hnědá taková krásná a není to taková do barvy že by moderní měla zůstat dlouho 😀 já s etich barviček bojím že za pár let budu chtít změnu 😝 😝

no jo baráček je velký 😕 😅

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

přišli věci z MMB od kámošky jsou kouzelné 😵 😵

mimina321
22. čer 2009

jaspi my sme dávali biele,bývam na bytovke a museli sme sa prispôsobiťak chceš napíšem ti cenu
v cene bolo-demontáž starých,sitá,nové okná,montáž murárske práce a parapety z vnútra a vonku

jaspina
22. čer 2009

Mimi - budu ráda. Akorát ještě napiš, jestli máte nějaký podobný rozměr jak my? (150x140) ať si udělám představu.
Mury - ta kombinézka je roztomilá 🙂

mimina321
22. čer 2009

idem to premerať 😵

mimina321
22. čer 2009

234-145 je to 3okno máme také 2 a platili sme1200euro

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru