• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
holky musím se pochlubit, mám z toho takovou radost :slight_smile: můj synek (právě skončil druhou třídu) měl na vízu samé jedničky :sunglasses: šikulín...jako jediný kluk z jejich třídy :dizzy_face: Tak jsem na něj pyšná a přemejšlím po kom tak může bejt :grinning:
26. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava: výzu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ještě že fakt nená tu češtinu po mně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambulky :slight_smile:
farmarska syn si zaslúži nejakú odmenu :wink:
mar u vás sa chystajú samé dobroty,inak aj moje yorky sa boja búrky
kačka ak bol nakazený tak okolo miesta kde sa zaryl by si mala červený kruh-u nás je strašne vela kiešťov a mm má z nich fobiu :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
jak píšemimina, nejprve by okolo bylo zarudnutí a pak by proběhla lehká chřipka. Ale radši bych se stavila k obvodní se zeptat, jak by se to řešilo teď s miminkem. Jen preventivně, pro tvůj klid. Věřím, že to bude OK, ale také se klíšťat teď bojím, tak je mi jasné, co asi prožíváš :frowning2:
Pěkně si dnes užij rozloučení a že se tě zbavují, na to kašli, to není proti tobě, ale ten pitomý systém :stuck_out_tongue_closed_eyes: A uvidíš lidičky, kt. máš tolik ráda :slight_smile:
Jaspi,
fakt na ovutestu nic? To je záhada. Jestli sis ho nedělala pozdě... :slight_smile: :wink:
Mar,
ty mi zase děláš chutě :wink:
26. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já nevím.. Dnes už to všecko celkem přestalo..Příští měsíc už budu brát ten Utroš i Clostil, tak budu testit dřív :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje omlouvám se nezapínám počítač,nevstávám skoro z gauče.Jeden den je to v pohodě druhý se nemůžu hýbat.Ale pro Lukáška vše :slight_smile:
Je zdravoučký a to je to nejdůležitější.Cucá si paleček a mám vyfocený obličej s očima :slight_smile: 21.7.jdeme na orgánový ultrazvuk,a mám odebrané screeningové testy.
Moc na vás ale pořád myslím,a držím palce.
26. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuško, tak to je super, že jste oba v pořádku. :slight_smile: Už jsme měly strach.. Tak pěkně hajkej a vegetuj
26. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuška som rada,že si sa ozvala :slight_smile:
už som mala strach ked ťa tak dlho nebolo vidieť,no snád sa ti to zlepší
26. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dráčku,to je dobře, že jsi se ozvala a hlavně, že Lukášek je zdravoučký. Pěkně odpočívej :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katuško,
nové vlásky ti moc sluší, jsi krásná těhulinka. Je dobře, že lukáškovi se v bříšku líbí a pěkně roste :wink:
26. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinko tobě moc držím palce na výsledky plodovky a kačenka taky měla dnes jít někam nebo ne? :confused: už jsem objednaná i na 4D :slight_smile:
tentokrát jsem do gennetu vzala mamku,byla unešená,ale tak jsem jí přála tu holčičku,i když já už s Lukáškem počítám:slight_smile:pindík vyrostl takže je to tutovka :grinning:
ozvu se vám brzy papa a opatrujte se všechny
26. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Omlouvám se, že vám sem lezu ... chci jen pozdravit dráčka :slight_smile: Jsem ráda, že jste v pořádku, bříško krásně roste a tobě to sekne :dizzy_face:
26. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak hlásím, že osava výza se povedla, mladej byl nadšenej :slight_smile:
udělala jsem máslovýho dorta, chlebíčky, bouchli jsme dětský šampáňo a dostal novou pc hru Pána Prstenů 3 :dizzy_face: Pak jsme hráli všichni skoro až do 11 monopoly :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsme všichni odpadli :grinning:

A co u vás , něco nového?

Dráčku však ona bude zbožňovat i chlapečka :wink:

holky co plánujete na víkend?

My musíme jet odpoledne ke tchánoj, gratulovat mu k narozkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude zase psycho...se mi tááák nechce :sweat_smile:
27. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :slight_smile:

farmi my dnes grilujeme a slavíme naší švagrové úspěch že se dostala na medicínu :grinning: přijedou naši a ještě nějací známý a bude se papat a papat :grinning:

venku je docela příjemně :slight_smile:

holky tak včéra poprvé jsme cítila kopanečky :dizzy_face: :dizzy_face: bylo to tuk jsem tuk tam normálně nádhera...ale pěkně jsme se vždy lekla :grinning:
27. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 25.6., 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. plus velký ultrazvuk
Nella......................41DC
Tercie....................17DC
Jaspina...................16DC
Strouzek.................16DC
Papua......................8DC
Mimina.....................6DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů
27. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury gratuluju ke kopancům :wink: jen tak dál :grinning:
27. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska to vypadá, že by mohlo být krásně.

Jsem ráda, že se tu objevila Katuška, psala jsem jí sms, že o ní máme strach.

Farmarska: gratulace veliká k šikulkovi s jedničkami.

Murynko: gratuluji ke kopanečkům.

Jinak já se toho hnusnýho klíštěte bojím tolik, protože minule jsem neměla ani žádné fleky, ani klíště a přišlo se na tu boreliozu náhodně až po roce, kdy jsem trpěla tak šílenou únavou, že to nebylo normální :confounded:
27. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kačko :slight_smile:

bude krásně!!

jak je?

klíštata?ani mi nemluv :pensive: po potratě jsme si nabírala tu krev a vyšlo že jsme prodělala někdy boreiozu ani o tom nevím :confused: :confused: ty jsi ted měla klíště??
27. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, předevčírem a navíc jsem si ho omylem rozškrábla :frowning2: Je to už několik let co jsem boreliozu měla a taky se mi v krvi stále dost projevuje :unamused:
27. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači to jsou takový svináci :frowning2: našemu psovi jich denně vyndaváme tak 20 :astonished: zapitých a co ještě po něm leze je jich hrozně moc :frowning2: já naštěstí nic ale manža stačí vyjít a projít větší trávou a májich hned několik :confused:
27. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, tak Bessince je právě radši vyndává manža, abych byla chráněna a stejně jsem se neubránila. Jenže já tenkrát ani klíště neměla, moc dobře si to pamatuji, fleky, nic a dr. říkala, že možná stačilo jen pohladit zvíře, co mělo nakažené klíště :frowning2: Myslíš, že mi ty odběry udělají, když se tak moc bojím. A nevíš, kdy jsou možné - za tři týdny?
27. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači já je také nevyndavám :wink: proto jich má Maxíček tolik vždy čeká na manžela :sweat_smile:
já si také nejsem jistá že bych někdy měla flek či něco :confused:
je to zvláštní,....ty odběry nevím :confused: pozeptej se dr....ale určo by ti to nabrali...
27. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve středu si mám volat na gyndu na výsledky TT, tak se zeptám těch sestřiček, jsou moc hodné a uvidíme :wink:
27. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači určitě se na to zeptej :wink:
27. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a myslíte, že se můžu nakazit i když se toho klíšťáka ani nedotknu?

Mý tři psi a tři kočky jsou jich taky každou chvilku plní, (bydlíme u lesa a v lese jsme často) a já jím je teda vyndávám, takovou tou pinzetou na to.., vždycky vykroutím a hodím do záchoda...ani se jich nedotknu, ale musím říct, že jste mne teda taky docela vylekaly :sweat_smile: :sweat_smile:
jinak já musím zaklepat, na mne taky ty bestie hnusný naštěstí nejdou :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla jsem klíště snad dvakrát za život :slight_smile:
27. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
farmarska: to je právě ono, já měla asi dvě klíšťata, když jsem byla malá na táboře a boreliozu jsem měla stejně :unamused: A kolikrát se mi teď stane, že Bessinku pohladím a ani netuším, že klíště má, a jak jí pohladím, tak vypadne tlustá nasátá koule. Tak mám vážně strach :unamused: Hlavně příznaky tý nemoci nebyli vůbec příjemný a musela jsem brát více antibiotik, aby se dala na ústup.
27. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
no my dávame psíkom frontline a tie kliešte sa síce prisajú ale zdochnú a potom odpadnú :slight_smile: existuje aj očkovani psíkov proti boler.
my ideme tiež na oslavu k švagrovy ale moc sa neteším a dokonca neviem či pojdem
27. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes ste tu boli tak skoro :confused:
písala som si teplotu do grafu dnešná je velmi nízka,ale na ovu sa mi zdá byť velmi velmi skoro
27. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, to je asi na ovu opravdu brzy, kolik si měla?
27. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači len 36.2 :astonished: asi sa premieňam na ladového medveda :grinning: :grinning: :grinning:
neva nbudm nad tým polemizovať,uvidím čo to ukáže ked to bude celok :dizzy_face:
27. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek