• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Mimi, asi, tak :wink: :dizzy_face:
27. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači ale pre istotu sme to poistili :dizzy_face: :grinning:
keby náhodou....
27. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala by som ísť trochu popracovať nech mám poobede pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: tí malí šarvanci už začínajú robiť neplechu všetko rozvlekajú normálne nestíham sú na mňa 3 :grinning:
27. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, jistit, to je potřeba, to určitě :wink:
Tak to máš doma veselo :grinning:
27. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky-nám na psa funguje spolehlivě ten obojek proti klíšťatům od Bayera - ale jiné značky ne..
Dnes jsem byla od rána jak něčím praštěná - furt se mi chtělo šíleně spát. Ale to je z toho Utroše - dnes jsem brala první.. Taky jsem včera v trhu koupila borůvky a upekla tvarohový koláč s borůvkama, tak jsem si doma labužírovali.. Já ho miluju!
Jo - nemáte náhodou některá doma fragranitový dřez v kuchyni? Zajímalo by mě jaké má nevýhody..
27. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

kači tak krev se dá prý nabrat po 10 dnech :wink: včéra jsem se o tom bavila s jedním pánem a byl na odběru po 10 dnech :wink: ale bude to dobrý neboj :dizzy_face: :dizzy_face:

včéra cítil už kopání i manžílek je to takové jemné ale položil ruku na bříško a cítil to :dizzy_face: konečně už i on vnímá našeho prcka :grinning:

dnes máme rok výročí od svatby,bude to pro mě takový vzpomínkový den :grinning: ..
ráno mi od manži přišla krásná SMS pak na to od našich úžasných svědků a ta už mě rozplakala :sweat_smile:

copak máte dnes v plánu??
28. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 25.6., 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. plus velký ultrazvuk
Nella......................42DC
Tercie....................18DC
Jaspina...................17DC
Strouzek.................17DC
Papua......................9DC
Mimina.....................7DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů
28. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den přeji všem :dizzy_face:

Mury, přeji vše nej k výročí :wink: :slight_smile: Hezky si s manželem ten den užíjte. Nás to čeká za týden a kousek :wink:
A díky za zprávu o těch odběrech.
28. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači já jsme zatím sama doma :frowning2: manžel přijede až tak ve 3 hodiny :unamused: .....myslím že to oslavíme příští víkend že někam vyjedeme :dizzy_face: ..dárek stejně už dostal :grinning: takže dnes maximálně nějaká večeře :grinning:

jak dneska je?venku s eto nějka zase mračí :confounded:
28. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, že je venku nic moc :confounded: My ani v plánu nic zásadního nemáme.

Nevíte někdo něco o innesce, jestli už náhodou nemá chlapečka?
28. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
o inesce nic nevím :confused: ale hodně chodila do jiného tématu....společný termín myslím...
28. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj vlaštovičky,
no inneska už ho bude mít v náručí cobydup, 40tt, to to uteklo :slight_smile: :wink:
28. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, ty seš ale detektiv :wink:
Ahojky Evi, jakpak je dneska?
28. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
u nás prší ako o život :confounded: aspoň dnes mohlo byť pekne
inezke sa to naozaj kráti
no kočky moje ked bude takto pršať tak plány budú sedieť pri tv a pc :grinning:
28. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju Vám pěknou neděli :slight_smile: U nás nic novýho, krom toho, že si BT zas ze mě dělá bžundu a přeskakuje si kam chce, a jak se pak jeden má trefit, žejo :grinning:
28. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci ahoj :slight_smile:
aj u mňa vizerá zatial všeliako ale neva :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi stejně je to sranda s tou teplotou co? Jenže já měla zas plno oslav, a popíjela jsem, tak je to asi zkreslený, že z toho nemůžu dělat závěry, no... Ale jako ovu 10DC to se mi ještě nestalo :grinning:
28. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci mne už ano 9dc aj potvrdené testami,niekedy si telo robí čo chce,ale je to zriedkavé
práve som pozerala foto zo záplav čo máte u vás,jedna holka hodila pár na modrú strechu-je to hrozné a tých ludí mi je velmi lúto :cry:to sa ani nedá pozerať bez slz :cry:
28. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to děsný, já na to radši nekoukám , protože bych taky řvala...

Já spíš měla ovulku vždycky ve druhý polovině cyklu, tak jsem na to dneska čuměla jako zjara :grinning: Ale uvidím co to provede zejtra no...
28. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to pre istotu istíme :grinning: :grinning: tak to poistite a nemusíš nad tým tak rozmýšlať :dizzy_face:
28. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já právě pojistila dneska, myslela jsem si že to ze 14 dne skoč na ten tradiční 18tej a ono prd, desátej jen to fikne, já myslela že mě jebne :grinning:
28. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a desátej mě vůbec nenapadlo něco jistit, samozřejmě :grinning:
28. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
už je mi úplně fajn, naštěstí :wink: :slight_smile:
ty záplavy jsou hrozné a u nás leje a leje dál, chudáci ti na severní moravě :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Evi,
to jsem moc ráda :dizzy_face:
Holky, kdyby jste věděli o někom ze zaplavených oblastí, komu by udělal radost téměř nepoužívaný plynový sporák s elektrickou troubou, tak rádi pomůžeme. Ještě máme starší, ale funkční ledničku, třeba by někomu taky posloužila.
28. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
nikoho tam nenám, ale je mi jich moc líto, kdyby se alespoň počasí umoudřilo a zbytek věcí, co se podařilo zachránit neničily další lijáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
28. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci no to je prúser :stuck_out_tongue_closed_eyes: takto to s tebou vypieklo -je možné,že sa to prepíše zatial to máš len čiarkované
no vru dievčence to je hrozné už aby nepršalo
28. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam holky taky nikoho neznám...
Ale je to dobrej nápad, zrovna jsem si říkala co s nábytkem až se budem stěhovat, budem mít jinej a tohle co máme by mohlo ještě někomu potřebnýmu dobře posloužit...třeba se najde nějaká organizace, která by to nějak zprostředkovávala... uvidíme, třeba se něco objeví a budem moct přispět kapkou do mlejna...

Mimi ono to vyhodnocuje každej den tu teplotu a asi to i srovnává s ostatníma grafama, a pak si to takhle přepíše no... ale jak říkám, popíjení asi udělalo taky svý, protože já tu ovuli cítím teď, 3 dny už mě bolí břicho. A to že je to čárkovaný, tak si FF není jistej :grinning: přece jenom je to jen program, a nemůže vědět všechno :dizzy_face:
28. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci tak ešte nádej je :dizzy_face: no ja som našla niečo na českích stránkach tam zapisujem teplotu ale neviem či mi to označí ovu
označuje to predpokladané plodné dni,ale to je len orientačné
28. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
není to ten online menstruační kalendář? Ten jsem dělala taky, ale tam je to úplně stejně jako v kterýkoli netový kalkulačce, že ti to v prostřed cyklu označí předpokládaný plodný dny aap posílá ti to hlášku že máš dostat menses a tak, celkem k ničemu. Ten FF je dobrej, já jsem spokojená, i když mi trvalo, se v tom trochu orientovat, protože neumim anglicky ani fň.

Mimi naděje je vždycky :slight_smile: a umírá poslední :slight_smile:
28. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek