• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
samo že volaj ale spíše to má vyřizovat doktor a ne sestra!!!!!!! :wink: a ne že sestra sama zvedne tela volá vyšli vám blbě testy kort když k tomu nemá UZ to je kravina a za tím si stojím :slight_smile:

určo napíšu kači pak se jdu cournout s kámoškou po praze a asi prckovi už ěnco koupím :dizzy_face: :dizzy_face: tedy pokud dopadneme dobře :unamused:
21. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury samozrejme,že to dopadne dobre :dizzy_face: :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, dopadnete dobře. Fajn, že si zatím stojíš, vím, že máš pravdu :dizzy_face: :dizzy_face: Na sms se už moc těším.

Sarlott, no právě, jestli máte některá učinný a bezzávadný recept, tak sem s ním :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi vybehnem trochu na slniečko,kým ešte môžem v tej nemocnici si ho moc neužijem :unamused:
21. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury já ti to neberu :grinning: , já psala to samé co ty...že u NT by bez komplet výsledků nevolali
a zase si nemyslím,že by volala sestra sama o sobě, aby přijela, když má blbě krev...to je určitě jedině na popud doktora,pak si myslím,že volají sestry.

Caki taky asi mluvila se sestrou ne?
21. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, seš už na MD, nebo pořád na neschopence?
21. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my bydlíme v bytovce, kde do dvanácti paří výrostci a od rána nám pod okny startují auta do práce a baví se lidé... jsem na hluk docela zvyklá.
21. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já si právě odvykla a jsem z toho pak takhle na prášky :confounded:

Holky, to je teda den, právě jsem zjistila, že mi sociálka poslala za 3 dny nemocenské v dubnu 252 Kč. Doufám, že to neznamená, že pro květen si to mám vynásobit 10 a to je vše co dostanu. Jsem z toho absolutně v šoku.
21. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači, já dostala od zaměstnavatele za 15dnů 4tis, od sociálky to čekám až v červenci, dávala jsem lístek za dva měsíce
21. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já dostala z práce za 13 dní práce plus těch 15 dní nemocenské něco málo přes 6 tisíc a teď mi ty tři dny přišly od sociálky a ta částka mě zarazila, počítala jsem, že to bude 500 - 600 Kč. Dneska se fakt daří. Pokoušela jsem se volat účetní, ale odmítla mi to, tak má asi jednání.
21. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na druhou stranu, co si stěžuji, když mi to poslali v termínu, že :grinning:
21. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem schválně volala provokativně na sociálku a kupodivu jsem se na tu pražskou dovolala na druhá pokus a ptala jsem se, jak to vypadá s mojí nemocenskou za březen,paní se na to dívala a říká,že už je předaný k výplatě i s dubnovou a do 10-ti dnů že mi přijde a dneska v noci sms a na účtě obě nemocenské,tak teď mi nedlluží už nic :slight_smile:

Kačko to určitě ne...od kdy máš tu nemocenskou přesně? Já jsem do 1.6. na nemocenské, od 2.6. na MD
21. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je dobře. Mě to za duben poslali tak jak měl, až jsem si divila. Na neschopenku jsem nastupovala 14.4.
To už se ti MD blíží :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě už nemocenská přišla za duben 3tt od socky a týden z práce od socky 8800 a z práce 900 takže skoro 10 tis.já jsme spokojená a hlavně to poslali rychle :wink:
21. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači první 3dny se neplatí vůbec ne ? pak 14dní zaměstnavatel a pak už stát. Měli by se platit i víkendy ? třeba to máš jen za 1den. spočítej si kolik Ti dal zaměstnavatel v průměru na 1den.
Taky počítám že to budu mít ubohé. :unamused:
21. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, tak to bych byla taky. Ale asi si na tom byla lépe s výplatou. Já jak se vrátila po Natálce do práce, tak to byla bída s nouzí, a teď to odprdnu na všem :angry:
21. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači brala jsme tak 14 tis.čistého takže jsem spadla o 5 tis.což jako jde :sweat_smile: :sweat_smile:
nečekala jsme to čekala jsme mnohem méně :unamused:
21. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury to je tím,že nejsi pod pražskou správou.....s výplatama má problém hlavně ta...protože fakt nejvíc velkých firem je sídlem v Praze a ty všechny od ledna vyplácí socka.

Kači tak to máš opravdu za tři dny...uvidíš co ti pošlou teď...hlavně aby ti to zaměstnavatel dobře vyplnil,to co posílal na socku jako podklad k výplatě.....ten vyměřovací základ....aby ti zohlednil oba pracovní poměry.
MD se blíží, to nastupuju 6 týdnů před TP :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarlott, tam je napsáno, že to je za období od 28.4. do 30.4., tak je jasný, že to je za 3 dny. A ty 3 dny, co mi zaměstnavatel neměl proplácet mi už neproplatil :wink:
21. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar to vím říkala mi to kámoška měla kontrolu a paní jí to řekla že pokud má pražského zaměstnavatele bude problém ale já spadám pod Kladno ještě že tak :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači-ale na to se vykašli....hlavně že budeš mít nárok si vybrat délku RD:slight_smile:)) Kdybys byla nezaměstnaná tak nemáš žádnou nemocenskou a RD na 4roky což je mazec.
21. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, už mě to taky napadlo, že to možná poslali jen za jeden úvazek, a že s tím druhým se někde sekli a to by pak asi odpovídalo. A kdyby mi přišlo to druhé a sečtu to a vynásobím 10, tak získám zhruba částku co dostanu každý měsíc? Je to tak?
21. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papa holky kači tobě kolem 13 nebo po 13 napíši :wink:
21. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarlott, já doufám, že mi to dá RD na tři roky, nevím ale jaké tam jsou podmínky. Jinak to víš, že jsem ráda, že čekám mimi a snažím se na to tak nemyslet, ale je v tom zapletená jedna kolegyně, která mě tak trochu podvedla a já přišla o místo, tak to pořád nepřebolelo. Ale co Tě nezabije, to Tě posílí a věřím, že tomu tak bude.
21. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury, držím palce
Pa, pá, já už taky pojedu za chvíli a držím pěstičky :dizzy_face:
Mury a můžu to přeposlat Evičce, aby holky věděly a ty si to nemusela rozesílat na všechny strany?
21. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás sociálka chvalabohu platí na čas a ked to tak čítam som na tom podobne ako mury :wink: takže to nieje až také zlé
autor
kači,
není nad ctižádostivé kolegyně :frowning2: :frowning2: :frowning2: já se také nemám kam vrátit... leda jinou pobočku. ale miminko mi za to stojí :wink: :wink: :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek