Začínáme s Clostilbegytem

maslicko
31. bře 2016

AHojky holky, najdou se tu některé, které začínají poprvé s Clostilbegytem jako ja? Vajíčka mi dozrávají, ale málo, tak je potřeba je popošoupnout Clostíkem, máte s ním už nějaké zkušenosti?? 🙂 POpřípadě jak ho berete?

leymea
8. zář 2016

No ja jdu pristi mesic k doktorce a pocitala jsem tak nejak s tim, ze mi clostik nasadi a doufala ze pomuze, ale kdyz to tady tak ctu tak z nej mam docela dost strach a uprimne ho ani brat nechci. :-/ no uvidime jak to bude resit moje gyndarka.

lenickakl
8. zář 2016

Kdybych mela ovulaci, tak bych takovej shit teda nebrala 😀

leymea
8. zář 2016

@lenickakl no ja ji mam, teda podle bolesti a ovu testu. Tak snad jo 😀

rejni
8. zář 2016

@pitris77 Neboj! Určitě to všechno dobře dopadne.. Jak já nechtěla o car ani slyšet a jak nám tam pomohli 🙂 Držím palce na zítra 🙂

Holky, brala jsem clostik stejně s jednou známou tady z MK..a jí se čtvrtý cyklus s clostíkem a pregnylem poprvé ten cyklus zadařilo.. Takže pokud je problém jen v chybějící ovulaci, folíci nerostou tak si myslím, že často pomoc může 🙂

zdenicka123
8. zář 2016

@pitris77 Řikala mi doktorka v CARU, že dává clostík max. 2 cykly na sebou. Clostík má celou řadu negativních vedlejších účinků - poškozuje játra, zrak, střeva, nervový systém, způsobuje rychlé přibírání na váze, nesmí s ním člověk řídit auto apod. Osobně bych snažilkám z vlastní zkušenosti (otěhotněla jsem 7x) radila bylinky, které jsou přírodní a nemají vedlejší účinky. Kontryhel - revitalizuje a harmonizuje ženské orgány, zvyšuje plodnost. Ženšen - zvyšuje plodnost, prokrvení ženských orgánů, libido. Řebříček - zvyšuje plodnost, revitalizuje dělohu. I Gynex je super. 🙂Najít si něco na posílení pánevního dna - mě pomohly břišní tance. Držím palce, ať se miminka všichni brzy dočkáme 🙂

leymea
8. zář 2016

@zdenicka123 tak to je teda dobry svinstvo :-/ jeste, ze jsem si to tady precetla. Diky holky.

pitris77
9. zář 2016

@zdenicka123 Ahoj, děkuji za rady 🙂 Já na bylinky taky nedám dopustit ;) Dokonce jsem chodila na čínskou medicínu a pánevní dno posiluji jogou a mejžíšovou. Jenže po 2 letech prostě už člověk zkusí, co by nikdy před tím nezkusil :(

lenickakl
9. zář 2016

Ja teda zadny vedlejsi ucinky pri uzivani nemela .. Ale tim necvi rict, ze to neni sracka 😀

destovakapka
11. zář 2016

Holky co jste uz brali clostik tak posunulo Vam to MS?

pitris77
11. zář 2016

@destovakapka Ahoj, já v druhé půlce ještě brala ke clostiku duphaston a nebo gynprodyl, tak nevím čím to bylo, ale měla jsem ji i klidně o 6 dní posunutou...

destovakapka
11. zář 2016

@pitris77 Já jsem brala jenom clostík,nic jsem pak k němu nebrala.Já mívám cyklus 28-30 dní ale vědčinou to dostávám o pár dní dříve.Minulý měsíc jsem to dostala o 5 dní dřív,dneska jsem 27DC a MS nikde,tak teda nevím asi ten clostík může posunout MS.

lenickakl
11. zář 2016

@destovakapka ja jsem mela prvni cyklus 29 dni, jinak mivam delsi.. A ted druhej uz mam pozitivni test. Ale nechci se radovat predcasne.

destovakapka
11. zář 2016

@lenickakl Já jsem ho teďka brala poprvé tak jsem teda zvědavá jak to dopadne,hned jsem měla tu vyšší dávku 2 tablety denně (1 ranno a 1 večer) a ovulační test jsem měla pozitivní 17DC.To jsis dělala TT před MS nebo po zmeškání MS?

lenickakl
11. zář 2016

@destovakapka tak hodne stesti 🙂 pocitej pribliznej termin menses 14 dnu od ovulace

sofinka84
12. zář 2016

Ahoj holky, je tu mezi vámi někdo, kdo začínal brát clostík po jedné tabletce a nezadařilo se a až vám doktor zvýšil dávku na dvě denně tak se zadařilo? Ted jsem třetí cyklus s clostíkem, 26 DC a potvora se už rozjíždí ☹ nějak nevěřím, že mi dvě tablety denně pomůžou, když podle doktora reagují vaječníky pěkně i na tu jednu tabletku.

pitris77
12. zář 2016

@sofinka84 Ahoj, já brala clostik naopak - nejprve dvě tablety a pak mi to snížil na jednu, protože vaječníky reagovali asi až moc... Jinak u mě ovu probíhá, takže zakopaný pes je jinde ;)

destovakapka
12. zář 2016

@sofinka84 Já jsem brala rovnou 2 tablety denně a dneska jsem začla úplně slabě krvácet,že to mám jenom na papíře po WC tak to vypadá že se nezadařilo a ovulaci mívám.

sofinka84
12. zář 2016

@pitris77 Já právě podle krve ovu taky mám, a měla jsem i před clostilem, tak asi taky bude problém jinde ☹

lenickakl
12. zář 2016

@sofinka84 mne se zadarilo druhy cyklus po jedne tablete.. Ale je to hodne cerstvy, tak nic nechci zakriknout

kastanek87
13. zář 2016

@sofinka84 mně se také zadařilo druhý cyklus po jedné tabletě, ale bohužel to nedopadlo... ale důležitý je, že to po 9 měsících vyšlo, takže vím že to půjde znovu. Jen teď už chci bez clostilu, doktor mi to taky doporučil, že reaguju dobře, takže ovulace probíhá i bez něj prý...
neboj, určitě to vyjde, spoustu holek otěhotnělo až třetí cyklus, nebo dokonce 4 cyklus, kdy už clostil nebraly, asi jim to pěkně nastartoval a pak ovulovaly už hezky samy... držím pěsti!!!

sofinka84
13. zář 2016

@destovakapka Já zatím jen špiním, ale ono se to rozjede. Tak uvidíme.

sofinka84
13. zář 2016

@kastanek87 Já měla minulý cyklus slabou čárku na těhu testu, tak bud to byl falešňák, což se mi na Maxovi ještě nestalo, nebo to těhu bylo a odešlo. Zatím neztrácím naději, mám ještě Clostil na 3 cykly. Každopádně moc děkuju a moc nám všem přeji, aby se brzo zadařilo 🙂

kastanek87
13. zář 2016

@sofinka84 to jsem taky mela v prosinci,to je tzv biochemicke těhotenství. No už mám zakoupeny jeřáb ptačí a začínám kapat 🙂 kontryhel mam taky,tak zkusím vsadit na bylinky tentokrát a uvidíme 🙂 držím pěsti at to vyjde co nejdřív!

destovakapka
13. zář 2016

@sofinka84 Mě se to už rozjelo takže u mne clostík nezabral ale mám jít tento měsíc na rentgen vejcovodů.

leymea
14. zář 2016

@destovakapka co zjisti na rentgenu vejcovodu?

destovakapka
14. zář 2016

@leymea Je to vlastne HSG průchodnost vejcovodů jestli jsou vejcovody průchodné.Jsem se teďka tam objednavala a sestřička nějaká zmatená,mi říkala že to objednávají od 13 dne cyklu a to se ještě ptala doktorky a ta ji říkala že do 13 dne cyklu,den po měsíčkách to musí být a do 13 dne cyklu.Na 7 hod.mám přijít na gyn.ambulanci ve Šternberku,od půlnoci nepít,nejest a nekouřit.Objednala mě na 23.9.na pátek.To tam umřu hlady přes hodinu tam pojedeme autobusem s manželem,než mě vemou a udělají to tak budu mít hlad jak vlk.

leymea
14. zář 2016

@destovakapka ja prave myslela, ze pruchodnost zjisti jen laparoskopii. Tak pak dej vedet jak to probihalo 🙂

destovakapka
14. zář 2016

@leymea Pruchodnost zjisti jak laparoskopicky tak i HSG - rengten.

leymea
14. zář 2016

@destovakapka takze bezbolestne a bez narkozy?

leymea
14. zář 2016

@destovakapka ja jdu prave za mesic resit neplodnost k doktorce, tak se chci informovat co me muze cekat 🙂