Začínáme s Clostilbegytem

maslicko
31. bře 2016

AHojky holky, najdou se tu některé, které začínají poprvé s Clostilbegytem jako ja? Vajíčka mi dozrávají, ale málo, tak je potřeba je popošoupnout Clostíkem, máte s ním už nějaké zkušenosti?? 🙂 POpřípadě jak ho berete?

lussinka88
23. srp 2016

@rejni moc gratuluju!! 🙂

janule1987jk
24. srp 2016

@rejni Rejniii, to je bozi zprava!!! Moc gratuluji. Takze nase pokecy muzou pokracovat ohledne tehotenstvi 😉 to je fajn 😉

rejni
24. srp 2016

@lussinka88 Děkuji moc 🙂 Tobě hoodne štěstí ✊🍀 konec září už máte domluvené IVF?

@janule1987jk Taky moc děkuji 🙂 Joo tak to mužem dal pokračovat 😀 hlavně aby bylo u mě vše v pořádku, se začnu modlit 🙂

jitule007
24. srp 2016

@rejni ja take moooc gratulujiiii;)

lussinka88
24. srp 2016

@rejni diky! Jojo mame... Byla jsem minuly tyden na kontrole v CARu a mam dorazit na zacatkem zari a pak nejak dalsi cyklus stimulace 🙂 drzim palce at je vse v poradku :-* nakonec to vypada, ze ja jsem posledni z kvetnovy skupinky 🙂) a nejftipnejsi je, ze vetsina z vas neotehotnela po clostiku 🙂)

janule1987jk
24. srp 2016

@lussinka88 ahojky, uplne si me ted rozesmala, tema clostik a zadna z nas po nem neotehotnela 😃 moc na tebe budu myslet v zari, jiste se pak pridame vsechny do nove skupinky 😉 drzim palecky dej echo

janule1987jk
24. srp 2016

@rejni to vis, ze bude 🙂 me ceka v pondeli prvni vysetreni. Krev, moc a nejaky ultrazvuk, co se hradi, ale pojistovna ho prej proplati.

lussinka88
24. srp 2016

@janule1987jk a s jakou nadeji jsme tady planovaly a pocitaly dny 😃 jako taky mi to prijde ftipny 😃 snad se brzo pridam 🙂

rejni
24. srp 2016

@lussinka88 Držím ti vše co mám..😘 Ať už brzo přijdou //.. A pak určo založíme novou diskuzi..a může se jmenovat klidně zase s clostíkem 😁 to je teda fakt..většina tady z nás bez jeho pomoci 😁

@janule1987jk to víš, člověk má strach po takové době a s tou mojí dělohou 🙈 ale spíše se cítím klidně a je mi fajn 😊 Ty jdeš v pondělí teď poprvé na utz? Až v 9tt? Ať je vše v nejlepším pořádku 😊

rejni
24. srp 2016

@jitule007 Děkuji moc 😊

janule1987jk
25. srp 2016

@rejni nene, je to uz druhy utz, budu v 10tt. Ale prej mi vypise zadanku na spesl utz do nemocnice, ktery ma byt od 10-12 tt a stoji 700 Kc. Nastesti mi to proplati pojistovna 😃

rejni
25. srp 2016

@janule1987jk radši spesl, i kdyby neproplatili, hlavně, že prověří, že je vše v pořádku 😊 já byla dneska na utz, viděl jen zvýšenou sliznici, ale hcg roste 260 😊

jitule007
25. srp 2016

Tak ja mam po prvnim utz a miminku uz srdicko bije💜

rejni
25. srp 2016

@jitule007 To je krásný 😍 jsem nějak naměkko 😀

jitule007
25. srp 2016

@rejni ja u doktora musela zatlacit slzu😉

janule1987jk
30. srp 2016

@rejni ahoj, tak u me spatna zprava. Bohuzel nam prestalo bit srdicko a nyni jsem v nemocnici. Proplakala jsem cely den, ale budu doufat v brzke lepsi casy a znovu se k Vam pridam. Moc ti drzim pacecky, aby bylo vse v poradku.

lussinka88
30. srp 2016

@janule1987jk jezis to me mrzi!! ☹ ja si timhle taky prosla a nikomu bych to neprala. Neni to spravedlivy ☹... Drz se holka!! Vsechno bude dobry. Proste to tak melo byt. A jestli te to uklidni tak hodne lidem se zadari hned po revizi 🙂

pitris77
30. srp 2016

@janule1987jk drž se prosím Tě :( Je mi to moc líto :(

rejni
30. srp 2016

@janule1987jk Neee 😢 to je mi strašně líto..Drž se! Bude zas dobře..a ano, věřím, že brzo se zase zadaří..

kastanek87
31. srp 2016

@janule1987jk Ježíš Jani je mi to moc lito,my jsme na tom byli stejne myslím. Mne se teda ani to srdíčko nevyvinulo a samo to teď odchází :( presne tak,musíš myslet na lepší zítřky aLe důležitý je se i pořádně vybrecet a pustit to ven. Já si taky pobrecela a hodně se mi ulevilo. Moc na tebe myslím, drž se!!!! ❤

destovakapka
1. zář 2016

@lenickakl Tak mám výsledky ovulačních testů.

lenickakl
2. zář 2016

@destovakapka ten posledni vyada velmi dobre 🙂

zdenicka123
4. zář 2016

Ahojky, zkušenost mám, brala jsem ho 2 měsíce, ztloustla jsem po něm 5kg, bolely mě játra, špatně jsem viděla a od té doby cca 1,5 roku mám nemocná střeva. Tvrdili mi, že neovuluju a bez něj to nezvládnu. Stejně jsem s ním neotěhotněla. Vykašlala jsem se na doktory (jednoho mám doma a sám mi to doporučil), začala se léčit čínskou medicínou (čaje, tinktury a hlavně ženšen) a od té doby jsem byla těhotná 3x, pokaždé spontánně. Nikdy se mi nepodařilo dítě donosit, ale bylo to přirozeně, bez hormonální hrůzy, která Ti ničí organismus.

kastanek87
5. zář 2016

@zdenicka123 ahojky, mám dotaz ohledně těch střev 😀 brala jsem clostil 2 cykly, ten druhý otěhotněla, pak 7tt samovolný potrat a teď už 7 den střevní potíže, endiaron nezabírá. Myslíš že by to mohlo být spojené s tím clostylem? Byla jsi někde na vyšetření? Nebo jak jsi zjistila že máš nemocná střeva od toho? Jsem z toho celkem nešťastná 🙄 🙄 🙄

zdenicka123
5. zář 2016

kastanek87 Ahojky, to mě moc mrzí, že Tě to taky postihlo. Po druhé tabletě Clostíku jsem začala mít hemeroidy a zhoršovaly se s každou další tabletou. K tomu se přidal ještě průjem. Předtím jsem na to nikdy netrpěla... potom, když jsem byla znovu těhotná (spontánně, bez hormonů) mi na začátku 3. měsíce hemeroidy začaly znovu...nakonec se střevo zanítilo, oteklo a zatlačilo na dělohu, která plod vytlačila ven. Až tak jsou střeva nebezpečná v těhotenství. Doktoři mi nic chytrého neporadili, prý ať to s těmi střevy vydržím - endiaron nebo hemostop, který mi moc nepomáhal. Vyzkoušela jsem čínskou medicínu, která mi pomohla moc. Nejvíc mi pomohly laktobacily smíchané s rakytníkem (který střeva zaceluje, zvyšuje imunitu a ničí záněty v těle). Také jsem si v bylince koupila kopřivovou mastičku, která také hodně uleví, když si jí opatrně namažeš i trochu dovnitř. Držím palce, ať je Ti líp. 🙂

destovakapka
8. zář 2016

Ahoj holky,po dnesni nasteve v caru mam zakazano brat dalsi mesic clostilbegyt,ze doktorka v caru to nechce i kdyz mi ho moje gyndarka chce dat na dalsi cyklus.

pitris77
8. zář 2016

@destovakapka Ahoj, já jdu do CARu zítra 🙂 A zdůvodnila Ti, proč nemáš brát clostík? Mě by to zajímalo 🙂

leymea
8. zář 2016

@destovakapka taky by me to zajmalo 🙂

destovakapka
8. zář 2016

@pitris77
@leymea

Já jsem byla dneska s manzelem poprve v caru,na prvni konzultaci,doktorka mela ruzne otazky jako jak dlouho se snazite,prosla jste nejakym vysetrenim,jste alergicka na neco,prodelala jste operace atd.Kdyz jsem ji rekla ze se snazime rok a mam za sebou pred 3 rokama operaci zlucniku laparoskopicky,tak mi rekla ze si mysli ze mam zalepene vejcovody.Ze kdyz to rok nejde tak tam neco bude.Jsem ji rekla ze jsem tedka brala clostik a to se divila ze mi doktorka dala,kdyz mivam ovulaci ale ne 13-14 den cyklu ale pozdejc (ovulacni test pozitivni 17 den cyklu (1.9.) to mi i sama doktorka rekla po schlednuti zaznamu jak mam kazdy mesic MS ze ovulaci mivam pozdeji.Rekla mi ze clostik dava kdyz neni ovulace a u mne to je zbytecne ji brat,kdyz jsem ji rekla ze pokud se ted nezadarilo ze si mam pak pro to dojit doktorce tak mi rekla ze se na to mam vyprdnout a nebrat to,ze ona nechce abych to brala.Jdu na rentgen vejcovodu.Ta moje gyndarka mi ani neudelala hormonalni profil a tady mi ho udelaji,hned po prvni navsteve to doktorka zacla resit.Sama rikala ze to vysetreni udelame hned,nez aby pak pozdeji zistila ze to nejde ze mam slepene vejcovody.

pitris77
8. zář 2016

My taky jdem zitra poprve 🙂 A cloatik jsem taky brala i pres to,ze jsem normalne ovulovala.Ale rikala jsem si,ze snad vi co dela...No,kdybych si mohla vybrat,tak je taky neberu... Uvidime...Socela sw toho zacinam desit a to jsem se do ted tesila,ze se neco bude dit...😎