Začínáme s Clostilbegytem

maslicko
31. bře 2016

AHojky holky, najdou se tu některé, které začínají poprvé s Clostilbegytem jako ja? Vajíčka mi dozrávají, ale málo, tak je potřeba je popošoupnout Clostíkem, máte s ním už nějaké zkušenosti?? 🙂 POpřípadě jak ho berete?

destovakapka
14. zář 2016

@leymea Rengten je bez narkozy,doktorka me rekla ze to je trosku neprijemne,ze boli jak tam tlaci tu tekutinu ze to je jak bolest pri MS.Co jsem tam cetla tak nekomu to nebolelo a nekomu jo.Tam jdes ranno a ten den odpoledne jdes domu,po laparce lezis nekolik dni v nemocnici,me tu laparku ani nenabidla ani se mi o ni nezminila.

leymea
14. zář 2016

@destovakapka oukej, dekuji za info 🙂

monichka
14. zář 2016

@destovakapka taky jsem objednana na 27.9 jsem uz teď trochu nervózní

leymea
14. zář 2016

Tak pak dejte holky vedet 😉 a at Vas to moc neboli 🙂

lussinka88
14. zář 2016

@leymea HSG zjisti pruchodnost, ale asi nezjisti a nespravi srusty. Ja sla na laparo (zjistovala se pruchodnost, kvalita vajecniku, stav delohy, odstraneni srustu a biopsie). a bylo to naprosto v pohode, hlavne to udelali vsechno zaraz.., Uz druhy den jsem chtela jit domu, druhy den od propusteni jsem sla do prace, jen jsem nenosila nic tezkeho... 🙂 kazdopadne tu pruchodnost to chce, ono se kolikrat ty cesty profouknou a jde to 🙂 ja na tom byla v listopadu a nepomohlo to... Brala jsem 6cyklu clostik a taky nic (z tyhle skupinky myslim otehotnela s clostikem jen jedna holcina). A ted cekam na IVF, pritom pred 3rokama jsem 3x spontalne otehotnela akorat to nedopadlo.., proste uz tu kolikrat zaznelo, ze vse ma svuj cas 🙂

leymea
15. zář 2016

@lussinka88 my se snazime rok. 🙂 vysetreni zadny jeste nemam. V rijnu to jdu resit 🙂 tak jsem zvedava co me ceka :-/

destovakapka
15. zář 2016

@leymea My se taky snazime rok a nic,moje gynegolozka mi minuly mesic dala poprve clostilbegyt a tedka mi ho chtela dat zas ale ze jsme byly na konzultaci v caru,tak tam doktorka zas nechce abych to brala.Jinak moje gyndarka ta mi ani neudelala hormonalni profil ktery je zaklad a v caru hned na prvni konzultaci,mi doktorka pozvala na odber krve na hormonalni profil a rovnou me i poslala na rengten vejcovodu.V caru to jde rychle natoz na gynde ne.

leymea
15. zář 2016

@destovakapka kdybych to nemela 60 km daleko tak tam zajdu, ale ted zkusim aspon tu gyndu a uvidi se 🙂

janule1987jk
18. říj 2016

@rejni ahojky Rejni, jak se mas? Co noveho? Je vse v poradku? 🙂

rejni
18. říj 2016

@janule1987jk Ahooj 😊 myslela jsem na tebe copak je s tebou.. Jak je? U nás tuk tuk vše v pořádku, rosteme a cítím se dobře, krom bolesti v kříži teď týden co mě trápí 😊 25.10. nás čeká screening..

janule1987jk
19. říj 2016

@rejni tak to jsem rada, ze jste v poradku 🙂 no ja zazila sve, musim rict, ze me diktori dost zklamali, ale nyni cekam az budeme moci se zase snazit a snad vse brzy klapne 🙂 tak pak pisni po screeningu 🙂

janule1987jk
25. říj 2016

@rejni tak jak? 🙂 bylo to krasne ze 🙂