10 dní zpožděná MS, test negativní. Mám jít k doktorovi?

sarpejatko
20. pro 2014

Chci poprosit o radu. Mám 10 dní zpoždění a test negativní. Ve stresu nejsem. Mám jít k doktorovi nebo ještě počkat? Mám to pravidelné. Děkuji za každou odpověď

akmitaf
21. pro 2014

Určitě k Dr. zkontroluje to a popř. vyvolávačka.

reex
21. pro 2014

prosim vo daru mam 10 letou holcinu a ta mnela menstrulaci prvni minuly rok vod te doby nic mate nektera skusenosti dekuji

blahova_andrea
21. pro 2014

@reex ze začátku může být ms velmi nepravidelná. dostala ji fakt hodně brzy, třeba to pravá ms ještě ani nebyla. možná by neškodilo zajít k dětskému gynekologovi, ať máte jasno 😉

akmitaf
21. pro 2014

@reex ano já měla od 9 let a první roky to bylo opravdu tak, že jsem zakrvácela a pak dlouho nic. Chodila jsem na gynekologii, ale vyvolávačky mi nedávali, prostě se čekalo až to zase samo udeří. Já to okolo cca 11 začala mívat častěji - třeba co 2 měsíce, ale zase doprovázenou velikými bolestmi a zvracením. Od 12 let nasazena HA. Po ní se mi konečně ulevilo. Ale od 9 let - od první MS jsem chodila pravidelně k lékaři i na odběry krve.

lu777
21. pro 2014

@sarpejatko a nebrala jsi nějaké léky nebo neměla frmol teď?
asi bych zašla k doktorovi... deset dní je už dost

sarpejatko
autor
21. pro 2014

Tím, že mimi chceme jsem teď jen v klidu. Uzivame si vánoční naladu a nestresuji se. Rok už neberu HA a od června jsme začali se snažením. Zpoždění bylo vždy max 2 dny. Takže myslíte, že těhu by to být nemohlo? Ani kdyby se to povedlo hodně dlouho v cyklu?

akmitaf
21. pro 2014

@sarpejatko jo to mohla, zkuste další test - někdy si ty hormony fakt pohrajou a vše je posunuté. Zkusila bych nějaký kvalitní test.

reex
8. únor 2015

Ahoj holky chtela bych poradit menstrulaci jsem mnela1.1.2015 v pulce byl sex ne chraneny a pak zase prisla ms ten sami mnesic 24 .1 2015 ale byla jen 2dny treti den jen spineni teh test negatyvni boleni prsou uz odeznelo jinak mi neni spatne jen citim citim divny pohib v podbrisku nechapu nikdy jsem to nemnela prosim poradte dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru