11 dní zpožděná MS, 1 test s duchem, zbylé negativní

marketaaaaa
30. srp 2015

Ahoj holky emoticon

potřebuji radu. Mám zpoždění 11 dní, bazální teplota je 37,1°C. Udělala jsem si pět testů. 1 test s duchem a zbylé ostatní, které jsem si dělala další dny byly negativní. K doktorce se dostanu až tento týden.
Už jste se s tím někdy některá z Vás setkala? Miminko by nevadilo, spíš mám strach jestli to není něco vážnějšího. děkuji za rady

andrrriiik
30. srp 2015

Ahoj,mě se nedávno stalo to samé(kromě bazální teploty,tu neměřím).Jaký test ti vyšel s duchem?Mě Mamatest,oba dva v balení,ostatní značky negativní,MS opožděná přes týden.Byla to jen porucha,po vyvolávačce MS dorazila,takže se mi jen potvrdilo,že Mamatest dělá falešné duchy 🙂

marketaaaaa
autor
30. srp 2015

@andrrriiik přesně to samé, mamatest ukázal ducha a zbylé testy jiné značky ukázaly negativní. takže to bude asi porucha 😒

andrrriiik
30. srp 2015

@marketaaaaa Nejspíš jo,zajdi na gyndu,tam tě vyšetří,mě vzal na utz,vše v pořádku,bez těhotenství,tak mi dali vyvolávačku.A do dvou dnů MS přišla.

iveta93
30. srp 2015

Pokud se ti z 5 testů udělal pouze jeden duch bude to pravděpodobně chyba testu bohužel. 😒

marketaaaaa
autor
30. srp 2015

@andrrriiik tak lepší porucha nez cista a podobně 😊 na gyndu jdu v úterý tak snad to bude v pohodě: )

marketaaaaa
autor
30. srp 2015

@iveta93 taky jsem si říkala, že to bude vadny test 🙂

marketaaaaa
autor
2. zář 2015

@iveta93 už jsi byla u doktora? já dostala včera injekci na vyvolání a je mi dnes úplně špatně

marketaaaaa
autor
2. zář 2015

@andrrriiik chtěla jsem se zeptat zda ti bylo také špatně na druhý den po vyvolávačce ☹

andrrriiik
2. zář 2015

@marketaaaaa Ne nebylo mi špatně.A nesnědla jsi jen něco?

quentinek
2. zář 2015

@marketaaaaa Mě mamatest ukázal ducha, měla jsem ještě lady max a ten byl druhý den negativní,tak jsem byla zklamaná,ale asi za 3 dny jsem zkusila zbylý mamtest,jestli mě zas ukáže falešného ducha a už tam byla zřetelná čárka,takže mě mamtest ukázal těhotenství dříve než lady max.

marketaaaaa
autor
3. zář 2015

@quentinek gratuluji 🙂

marketaaaaa
autor
3. zář 2015

@andrrriiik dneska jsem byla zase u doktorky a dostala jsem čípek a injekcí proti zvracení. Se zvracením jsem skončila až teď v noci. Jedla jsem to co normálně, takže nevím.... Asi mi ty hormony nedělají dobře...

andrrriiik
4. zář 2015

@marketaaaaa Je to možné,mě začalo být blbě z HA.Beru ji ted 2 týdny ☹

marketaaaaa
autor
5. zář 2015

@andrrriiik po 5 dnech po injekci mohu říct, že je mi konečně dobře. Jsem zvědavá jak mi bude až začnu brát ty hormony v prášku, jestli to bude pokračovat asi se zblázním :(

andrrriiik
6. zář 2015

@marketaaaaa Tak to je dobře.Mě už je taky,ta nevolnost trvala jen pár dní.Tak jsem ráda,že nemusím zas měnit HA 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru