2 dny zpožděná menstruace a žádné příznaky, že by měla přijít

nicol244
6. pro 2017

Zdravím ženy,
Mám dotaz, den před tim než mi měla prijit menstruace sem si delala test clearblue, ale vyšel negativní....a teď už mám dva dny zpoždění a nevypadá že by měla v nejbližší době dorazit....Mám zkusit ještě test a nebo počkat ? Děkuji za odpověď 🙂

puresin
6. pro 2017

@nicol244 Pockala bych. Pokud si totiz tehotenstvi moc prejes, muze Ti psychika cyklus rozhodit. Ja uz takhle taky “otehotnela” - 4 dny zpozdeni jinak absolutne pravidelneho cyklu, a i toho ducha jsem tam videla.. Vydrz a testuj nejdriv o vikendu, pokud se to do te doby nevyresi samo. 🙂

rebe
6. pro 2017

Od té doby, co se snažím otěhotněl, se mi pravidelný cyklus 32 dní natáhl i na 44. Testování jsou pak vyhozené peníze za testy. Minulý měsíc jsem začala krvácet půl hodiny poté, co jsem si dělala test a byla si už docela jistá,že tam ty dvě potvory budou...

malinkaelinka
6. pro 2017

Taky bych počkala, jak je psáno výše, zbytečně vyhozené peníze za testy...

janawaes
7. pro 2017

@nicol244 Chvili jeste pockej, do vikendu a uvidis, pokud do te doby nedorazi. Zamestnej se ale do te doby necim at se z toho nezblaznis 🙂. Co vanocni uklid, napeceno, okna umyte a vyzdoba udelana? Treba budes mit super vanocni darek pro svou polovicku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru