2x duch na testu, potřetí nic. Jsem těhotná?

radova23
27. pro 2012

Ahojky .... včera ráno v 8 hodin jsem si delala test a byl tam duch . Dneska ráno jsem si dělala další test okolo 9 hodiny a zase tam byl duch . Abych měla jistotu koupila jsem si hned nato jiný test- mamatest .a hned ve 12 dopolko jsem to zkusila ale už nic ? Mamatest neukazal.Muže to byt že by se třeba za ty 2 hodky hcg nedostal do moci v takovem množství aby to test zaznamenal ? prsa me boleji 7 den a lehle bolí v břiše .

veruska007
27. pro 2012

@radova23 Mne mamatest ukazuje tehu az tak ve 3. mesici 😅 . A neojbycejnejsi testiky krasne //. Tak pockej dva, tri dny a zkus testik znovu.

radova23
autor
27. pro 2012

@veruska007 dobrááá 🙂 děkuju 🙂

pampalin
28. pro 2012

Zkus to znovu, ale nejlépe z ranní moči. Držím palce! 😉

helcenka
28. pro 2012

@radova23 - jestli je to těhu na začátku, tak se může ukázat jen v ranní moči a pak už nee. Já to takhle pokaždé měla. A na 100% u mě fungovaly testy Dr. Max (přímo jejich výrobek). Žádné "měnící se duchové", jeden den tak druhý tak, prostě ukázaly a čárka sílila. CCa po 10 dnech vynechání se mi čárka ukázala z moči v jakoukoli denní dobu. 😉
Nemá cenu takhle zběsile testovat, obden je to tak akorát a mělo by být vidět, jak čárka sílí. Držím palce. 😉

radova23
autor
29. pro 2012

@veruska007
@pampalin
@helcenka tak jsem si udelala mamatest a nic .....

pampalin
29. pro 2012

A jak dlouho máš po vynechání menstruace?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru