3 dny zpožděná MS, test negativní. Můžu být těhotná?

jana4321
21. srp 2014

Ahoj,
chtěla bych se zeptat cyklus mam 25 dni. MS bývá vždycky pravidelna a mela se dostavit 18.8. a pořád nic. Nechraneni styk sem mela 2 dny po předchozí ms ktera byla Od 24.7. do 27.7.. Zkoušela jsem si dělat tt , ale byl negativní. Myslíte , že mužů byt tehotna? A kdy popřípadě mam jít k doktorovi? Předem moc děkuji za rady a názory.

arnettacek
21. srp 2014

No tak sance je tu vzdy. Pokud ti nevysel test radeji se objednej k lekari, nebo si zaplat krevni testy. Z tech budes na 100% vedet zda jsi nebo nejsi tehotna.

jana4321
autor
21. srp 2014

@arnettacek Děkuji za radu. Objednám se k doktorovi a uvidí se. Jen to čekání je dlouhe 🙂

sarkad2856
21. srp 2014

@jana4321 Ahoj, no pokud si těhu tak doktor nic na Utz neuvidí a jistější to budeš mít z krve a budeš vědět na čem si... 😉

jana4321
autor
21. srp 2014

A oni mi ten odběr udělají bez žádanky? Tak zkusím tu krev 🙂. A za jak dlouho bývá výsledek?

damae
21. srp 2014

@jana4321 Ahoj, nikdy jsem to nedělala, ale v odběrnách krve jsem to viděla na dveřích, že krev na zjištění těhotenství dělají i bez žádanky za cca několik stovek. Výsledek by měl být relativně rychlý - snad i ten den odpoledne, případně druhý den. Jestli jsi hodně nejistá, tak je to asi ideální řešení.

lu777
21. srp 2014

jj, test na těhu z krve udělají za poplatek normálně 😉
a jinak vyčkat den dva tři, ono pak většinou ta čárka naskočí, jen holt u někoho to je už před termínem ms a u někoho třeba až týden nebo déle po...

jana4321
autor
21. srp 2014

Tak děkuji za rady. Počkám do pondělí a pak se uvidí. I když to čekání je hrozne.

arnettacek
21. srp 2014

@jana4321 tak pockej a uvidis... To cekani je opravdu hrozne. Tak ti moc drzim palecky aby ti to vyslo.
Dej pak vedet 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru