3x MS, ale slabá + nevolnosti - jsem těhotná?

kristynka410
22. zář 2013

Ahoj... potřebuju poradit... Asi těhotná nejsem, ale jsem vážně zmatená... S přítelem jsem spala 10.7., ten den jsem začínala na týden brát Norethisteron, abych dostala MS dříve, ale nakonec jsem ji dostala ještě později, než jsem původně měla a to 19.7. Další MS jsem dostala 21.8., ale velmi slabou asi na 3 dny a třetí 20.9. ale zase jen velmi slabou, spíše jakoby sraženiny nebo špinění a ani mě nebolí břicho jako vždy a dnes už skoro nic zase.... Je mi hrozně špatně od žaludku tak poslední 2 týdny, bolesti hlavy, zad... ale žádné boleti v prsou nebo tak jak se všude popisuje... Můžu být i tak těhotná? Mívám MS vcelku silnou a bolestivou, a na migrény ani nevolnosti normálně netrpím... Ale zase si říkám, že bych to tolikrát nedostala ještě po oplodnění... A že to první ale mohl ovlivnit ten Norethisteron, že byla ještě v podstatě normální.... vím, že to asi zní hodně zmateně, ale jsem bezradná... prosím uklidněte mě, že podle toho všechno nemohu být těhotná... ☹

martinakl
22. zář 2013

A test sis dělala?

kristynka410
autor
22. zář 2013

ne to ještě ne... doufala jsem, že nebude třeba ☹ Ale asi budu pro klid duše muset ☹ Jenže čekat až na další MS? Kdybych byla těhu, tak by vyšel pozitivně i hned po skončení MS ne?

martinakl
22. zář 2013

@kristynka410 Kdybys byla těhotná po styku, který byl v červenci, tak bude pozitivní kdykoliv... 😉 Takže zítra skoč do lékárny, hned si ho udělej a budeš mít jasno.

mami29
22. zář 2013

Rozhodně bych zkusila test. A nějaké změny v životě, dieta, stres, .... nějaké prášky.?

kristynka410
autor
22. zář 2013

@mami29 právěže žádné změny se u mě neudály... žiju pořád stejně.... ani nehubnu, ani se nestresuju, spíš se mi hromadí štěstí než problémy.. takže tím to nebude... ani přášky...
Doufám, že seberu odvahu jít pro test.... jsem mladičká (17) a vypadám ještě mladší, tak se na mě zas bude paní za pokladnou dívat škaredě... ☹

mami29
22. zář 2013

@kristynka410 a jak dlouho uz mas MS? Mozna se to jen nestabilizovalo. Dostávas to pravidelne jen slabsi.
Ale test bych si udelala.

marecek4
22. zář 2013

můj názor-jsi blázen že vydržíš jen tak přemýšlet a čekat-dostanu -nedostanu,jsem těhu-nejsem těhu,já bych už testila o duši 😀,jen u mě to už nehrozí(bohužel)

kristynka410
autor
22. zář 2013

Pár let už to bude 😉 4-5 let už mám MS...

martinakl
22. zář 2013

Kašli na paní v lékárně... I když chápu tě, taky jsem tyhle pocity měla, když jsem si šla koupit test v 18 a ostatní mě tipovali na 15. Ale teď vim, že je to kravina. Jí do toho nic není a i kdyby si něco myslela, tak do toho zase není nic tobě a může ti to bejt uplně jedno.. Hlavně si pro ten test zajdi ;) Nebo ho mají třeba i v Albertu (hypermakrketu) nebo mám pocit i v DM jsem je viděla (u kondomů).

kristynka410
autor
22. zář 2013

@marecek4 Já se toho bojím jak čert kříže víš... takže si říkám - né, to není možné, jen si to namlouvám a čekám, že přijde MS, která mě uklidní.. a ona přitom mrška přijde tak slabá, že mě stresuje jen víc a víc ☹

@martinakl Dobře... zítra hned zajdu ☹ Ale s pohledy těch paní a strachem, že potkám nějakou známou, se asi nikdy nesmířím a neuklidním se 😀 ☹

martinakl
22. zář 2013

@kristynka410 Na profilu máš, že jsi z Olomouce..Tak zajeď na duhý konec města, tam bude menší pravděpodobnost, že potkáš někoho známýho a že uvidíš prodavačku víckrát něž jednou 🙂

kristynka410
autor
22. zář 2013

@martinakl jojo 🙂 ne, že by byla Olomouc tak velká, ale už to plánuju 🙂

martinakl
22. zář 2013

Já tam studovala, tak vím, jak je velká 😀 To chce zajet na nějaký předměstí na konečnou nějakýho busu 😀

martinakl
24. zář 2013

@kristynka410 Tak jak to dopadlo?

kristynka410
autor
25. zář 2013

@martinakl Jeden test pozitivní, druhý negativní a třetí také negativní.. tak jsem se objednala k Mudr. a uvidíme ☹

martinakl
25. zář 2013

@kristynka410 A to byla stejná značka? To je divný. Kdybys byla těhotná tak dlouho, tak by měl být pozitivní každý.. No tak doktor to konečně rozlouskne na 100%..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru