8 dní zpožděná MS, test negativní. Hnát na vyvolávačku?

dius23
28. říj 2015

Ahoj,
Chci se zeptat, hnát pro vyvolávací injekci nebo počkat a znova test? V Ovulaci jsme měli nechránený styk a teď mám týden+1 den zpoždění, ale testy negativní. Antibiotika jsem nebrala, stres nemám a falešné těhotenství to z psychiky jistě nebude, děkuji za rady

peroli
28. říj 2015

@dius23 šla bych k mudře ať ti udělá ultrazvuk jestli je tam už aspoň dutinka.. 😉

martinakl
29. říj 2015

@peroli Kdyz je negativni test, tak tam asi dutinka tezko bude.. 🙂

Ja bych asi jeste par dni pockala, jestli se to nerozjede..

monini28
29. říj 2015

Já měla momentálně zpoždění 32 dní, prostě 1 celý cyklus, byla jsem 2x na krvi (podruhé pro jistotu, že na to nebylo poprvé brzy), nic mě nebolelo, takže sem prostě čekala s tím, že pokud dosáhnu na 60, půjdu (a to mám MS relativně pravidelnou 30-35 dní, ani po braní antiepileptik se mi nerozhodila). No a teď se mi rozjela sama od sebe v době, kdy normálně měla, jen ten 1 cyklus prostě jakoby uplně vynechal.
Taky bych počkala, jestli tě teda nic nepobolívá.

pety91
29. říj 2015

Já bych taky počkala pár a event. zopakovat test za pár dní. Přeci nebudeš furt běhat k lékařce.

dius23
autor
29. říj 2015

No upřímně se mi ke gyne opravdu moc nechce. Tak po 9 dnech se to ráno spustilo a bolí to jako čert až se mi z toho hlava motá, ale je to jakoby úplné nic. Takže zkusím test až to skončí a uvidíme :O

peroli
29. říj 2015

@martinakl proc myslis? kamaradka 3 dny po potvrzeni tehotenstvi kde uz krasne bilo srdicko mela test taky negativni (chtela ho na pamatku a na oznamemi tatinkovi), takze asi tak.. 😉

dius23
autor
29. říj 2015

No tak to jsem zvědavá teda jak dopadnu. Ráno začala MS a teď o půl čtvrté už žádnou nemám. Takže jsem telefonovala na Gyne a 4.11 jsem objednaná tak uvidíme. Dám kdyžtak vědět. Třeba by to mohlo zase někomu pomoct. Tak jak jste vy pomohly mě ;) Děkuju :*

bella122
29. říj 2015

Dobrý den všem, S přítelem se snažíme o miminko a poslední dobou si nevím rady. Pře dvěma měsíci se mi cyklus posunul zřejme. Mívám menstruaci pravdilně 15tého ale přišla 20, další měsíc opět pozdě tentokrát 25, a tentokrát ještě nepřišla. Jelikož se snažíme ráda bych aby už tentokrát bylo zapečeno ale testy jsou pořád negativní :(. Nějaké změny na sobě pozoruji, mívám teplotu a jsem hodně unavená, táke často musím na malou ale to může z čehoko-li. Jaký je váš názor na situaci? Vím že nejjistější je gynekologie ale vzhledem k tomu jak dlouho se snažíme tak se té náštěvy bojím. Děkuji

dius23
autor
29. říj 2015

@bella122 jsme na to úplně stejně. Nebojte se zajít si na Gyne. Já se taky bála, ale aby jste věděla je lepší si zajít. Taky na sobě vnímám určité změny. Dokonce mám i průjem a teplotu kolem 37.8 a zpožděná menstruace jenže taky testy negativní :O Dokonce tři. Čekám na to až mi to skončí, udělám test a uvidím. Na gynekologií jsem už objednaná. Zkuste se taky objednat 🙂 Je to lepší

bella122
29. říj 2015

Dekuji. Drzim Vam palce. Asi tam holt budu muset, je to takova posledni nadeje ale zrejme bude lepsi vedet na cem jsme.

monini28
29. říj 2015

@bella122 Neboj, návštěvy doktora by ses nikdy neměla bát (nemyslím teda když jde o nějakou operaci), měj v něj důvěru 😉 Jak dlouho se snažíte? Vypadá to, že se ti posunul cyklus na cca 35(+-)dní, což není nic hrozného, kamarádka se snaží, přestože nemá menstruaci už vůbec (ani sem dřív nevěděla, že to jde). Počkej ještě, kdyby se ti cyklus posunul, měla bys to dostat teď někdy na přelomu měsíce (mě vždy den před začíná strašná bolest v oblasti jizvy po císaři, podle které to poznám, a tentokrát vůbec nic, najednou ráno samo od sebe).
Ale samozřejmě přeju, ať mrška nepřijde a máte mimi 🙂

dius23
autor
29. říj 2015

@bella122 Přesně tak 🙂 Děkuji taky Vám držím palce. Všechny co mám 🙂 Sama tím snažením dlouhodobým procházím a dokonce mě tlačí pár věcí :( Takže doufám, že snad už by se mohlo povézt :(

peroli
29. říj 2015

@bella122 nejakej takovej respekt z jakehokoliv vysetreni je normalni ale pokud se ti tam nechce spis pocitove (rozlisit to na jen nechut kde hraje roli i doktor/ka a na obavy co se dozvis) tak by mozna bylo i na miste, pokud mas ty moznosti, zmenit ordinaci.. Ja zmenila doktorku asi pred 5 lety a i kdyz se mi tam obcas taky nechce (ale spis z lenosti 😀 ) tak se tam nakonec citim fakt moc prijemne.. Obcas pokecam se sestrickou a s doktorkou jsem uz i parkrat primo v ordinaci surfovala na netu 😀 (v cekarne samoze nikdo nebyl, byla jsem tam v dobe obeda)

vikykiwi
31. říj 2015

To je ještě brzo. Mě se ukázali dvě čárky na testu až dva týdny po vynechání očekávané menstruace.

baskervile
31. říj 2015

Ahoj,přidávám se do diskuze a taky prosím o názor.Ovu jsem měla cca 20 DC,menzes tři dny mešká-dnes je to 37.den.Tak dlouhý cyklus jsem nikdy neměla.TT negativní,poslední včera večer.8. den po ovu mě začal bolet podbřišek a bolel mě do včerejška.Pohl. styk ukrutně bolestivý ☹ Jinak chodím často na malou,ale jiný problém nemám.MS nikde a už ani to břicho nebolí...Co vy na to?

monini28
31. říj 2015

@baskervile Já měla teď cyklus 66 dní, poprvé v životě (za 17 let co mám MS), jindy normálně kolem 35, a teď zase v pohodě, takže z tohohle hlediska bych to neřešila. Bolení podbřišku může být cokoliv (doslova), takže to odhadnout nemůžu, jednou sem měla strašný bolesti při zánětu moč. cest, přestože čůrání jako takový nebolelo, ale strašný křeče v břiše (a to sem těch zánětů taky už pár měla a nikdy nic podobnýho) - jó, prostě tělo si občas dělá co chce. Jestli už nebolí (a bolet opět nezačne), taky bych si s tím nedělala hlavu. Horší už je to s tím sexem - to by podle mě teda bolet fakt nemělo, ani když sem byla těhotná, v žádným období (trimestru) mě nikdy nic nebolelo ani netlačilo. Ale z hlediska toho, jestli se bojíš, že by mohlo jít o mimoděl. těhu (který už je zahnízděný a roste), tak to bys měla bolesti neustále (nepřešly by).
A na TT jako takový je brzy. Být tebou počkám, zaprvé kvůli teda možnému těhotenství, zadruhé se MS třeba rozjede, a za 3. jestli se ti bolesti nevrátí, pak bych teprve šla na gyndu.
Hlavně ať to dobře dopadne 🙂

baskervile
31. říj 2015

@monini28 Díky 🙂 Zánět močáku mě napadl,i cysta...Kdy myslíš udělat další TT? A je možné otěhotnět 5 dní po ovulaci?

monini28
31. říj 2015

@baskervile No to dost záleží na tom, zda-li si seš na 100% jistá, že si měla opravdu ovulaci ten 20 DC, obvykle se uvádí cca 3 dny před a 3 dny po, takže čistě hypoteticky 5 dní po už by mělo být "neplodných", ale je to jen teorie - leda že by ses hlídala dlouhodobým hlídáním BT, ovulačními testy, prohlídkami na gyndě kvůli sliznici,... Pokud se ti ale cyklus posune (třeba o ty 3 dny, už to samozřejmě možné je). Nicméně "otěhotnět" je v tomto případě spíš "oplodnění", protože ty to ještě nepoznáš, v tu dobu teprve začne proces uhnizďování vajíčka atd., což trvá tak 7-10 dní (ale zase - teorie, u některých holek tady z diskuzí bylo "zaděláno" už po 3,4 dnech po styku).
TT bych udělala za týden (pokud tě nebude nic bolet), to už by mělo být něco vidět, pokud budeš těhu, ale pokud bude trvat bolest při sexu (i když nic jiného bolet nebude), šla bych stejně bez ohledu na výsledek testu, i když se dostaví MS, páč to podle mě v pořádku není.

baskervile
1. lis 2015

@monini28 Tak jsem udělala TT dnes ráno-negativní,podbřišek občas lehce pobolí.Dnes jsem 18DPO a 38DC. Menstruace stále nikde,prsa na dotek trochu bolí.Podle nějaké tabulky hodnot Hcg jsem usoudila,že nejlepší bude počkat 21DPO,pokud MS nedorazí.Snad to vydržím... 😒

baskervile
1. lis 2015

A ještě technická-po jak dlouhém meškání MS píchne gynekolog vyvolávačku?Děkuji

monini28
1. lis 2015

No podle mě záleží dost na doktorovi - byly tady holky, kterým jí píchne 3 dny po zpoždění, ale taky třeba nechce píchnout vůbec a radši chce řešit nejdřív lékama, resp. hormonama, a čekat...
V tvém případě by ti jí píchnout klidně už mohl, a rovnou by při kontrole zkontroloval co a jak. Ale jestli k doktorovi zatím jít nechceš (nebo má třeba zrovna plno), můžeš jít na krev jako samoplátce do laborky (cca 250,-), ta je tak jako tak spolehlivější než TT. 😉

aklin
2. lis 2015

ja měla zpoždění 60 dní a přesto jsem těhotná nebyla.

zuzapra
2. lis 2015

Já měla pozitivní test až 24 dnů po oplodnění a den oplodnění vím naprosto jistě, protože to bylo z IVF. 🙂 Udělala bych si test později, ale jistotu ti dá lékař.

dius23
autor
3. lis 2015

Jdu zítra k lékaři tak jsem zvědavá 🙂 Docela se začínám třepat strachy z toho co mi řekne :/

zuzapra
3. lis 2015

@dius23 Doufám,že ti dr. řekne takovou zprávu, která ti vykouzlí úsměv. 🙂 Hodně štěstí a dej vědět.

dius23
autor
3. lis 2015

@zuzapra
Děkuji, určitě dám vědět ;)

dius23
autor
4. lis 2015

Takže poslušně hlásím, že si bohužel ješte musíme počkat ☹ Tak snad příště

zuzapra
4. lis 2015

@dius23 To je mi líto! Jak dlouho se snažíte o mimi?

dius23
autor
4. lis 2015

@zuzapra Není to moc, ale kvůli problémům nás tlačí čas :( Ale je to na dlouho. Snažíme se něco málo přes půl roku :( Jak říkám, krátká doba ale potíže jsou rychlejší :( Děkuji za litost

zuzapra
5. lis 2015

@dius23 my jsme se snažili 3 roky,pak mi dr. řekl,že mám endometriózu,následovala operace a po půl roce 1. neúspěšné IVF a za další čtyři měsíce druhé úspěšné IVF (dvě embrijka,jedno krásné mimi). Za 13.měs. KET a úspěšný. 🙂 . Mě tlačil věk a malinkatá šance na přirozene otěhotnění. Držím palečky, určitě se zadaří. 😉 Je to ale nápor na psychiku,co?. Drž se!!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru