Bez srdeční akce. Je ještě šance?

zetpee
28. únor 2024

Minulý týden ve středu jsem byla na prvním ultrazvuku. Měla jsem být podle menses 7+1tt, na ultrazvuku nebylo vidět srdíčko. Dnes jsem byla znovu podle menses 8+1tt ale opět nebylo vidět srdíčko a dr mi vypsala žádanku na revizi dělohy. Tam jsem objednaná na pátek. Moje dr mi ani neřekla , jakému týdnu miminko odpovídá. Myslíte že je ještě šance nebo je to ztracené?

veroniquecz
3. bře 2024

@zetpee a jdeš ještě na kontrolu?

fatal_error
3. bře 2024

@veroniquecz musi, podle ovulace musi, to je proste biologie. tak jsi mela posunutou ovulaci. ano, ja take mela vzdy srdecni akci az pozdeji, ale to je brano podle menstruace, protoze mam dlouhe cykly a mam ovulaci treba klidne az 25. den cyklu, cili o 11 dnu pozdeji, nez je cca standard, tim padem i srdecni akce bude v takovem pripade (pri ovulaci 25. den cyklu) o cca 11 dnu pozdeji, nez je brano jako "normalni" pri cyklu dlouhem 28 dnu s ovulaci cca 14. den cyklu. cili kdo mel srdecni akci az, placnu, 7+2, tak mel o vic nez tyden posunutou ovulaci. srdecni akce je dle realneho stari tehotenstvi 6+0 max 6+2. ja mela i 5+6 pocitano dle ovulace.
a me proste stve, jak se vzdycky nahrnou zeny, ktere davaji falesne nadeje. z nevedomosti. v dobre vire, ale ten clovek se na ty falesne nadeje upne a pak je o to vic zklamanej.

gruyerre
3. bře 2024

@zetpee hlavně ale neber žádné tabletky, dokud se neudělá kontrolní ultrazvuk. V sedmém týdnu ještě nemusí bý vidět srdíčko. Třeba to ještě dopadne dobře.

klika1881
3. bře 2024

To me moc mrzi. Drz se..
Urcite se zadari znovu s dobrym koncem ❤️. Prosla sem si tim 2x srdicko a pak konec na konci 3tiho mesice. Ted mam zdravou dcerku a cekam druhe miminko. Dockas se take 🥰 jen to chvili bude bolet.

veroniquecz
3. bře 2024

@fatal_error já jsem to osobně zažila, není to nic vymyšleného. Přístup doktorů byl takový, ze cyklus 28 dni a přes to nejede vlak. Takže od té doby jsem k přístupu lékařů fakt odtazita a rozhodne už jejich slovo neberu jako zákon. Kdybych je poslechla, tak tu dcerka není.

veroniquecz
3. bře 2024

@gruyerre souhlasím.

zetpee
autor
3. bře 2024

@veroniquecz jdu na kontrolní ultrazvuk 15.3 ale to jen proto, jestli jsem potratila doma sama nebo bude třeba tabletky. Naděje si nedělám, beru to tak, že "těhotná nejsem" a čekám na menses. Dvě děti už mám, třetí bylo neplánované ale přesto jsem po něm toužila. Uvidím co bude následovat.

vanesskavan
3. bře 2024

@zetpee treba to tak melo byt a nekdy se ještě zastesti priroda vi co dělá 🙂 držte se

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru