Je ještě nějaká šance?

leniinka_01
3. led 2024

Hezký den všem.
Mám takový dotaz... Mám o týden mladší těhotenství. 19.12. jsem byla na kontrole a těhotenství vycházelo na 6+6tt a bylo již krásně vidět jak tluče srdíčko. Včera jsem byla na další kontrole, ale dr už srdíčko nenašel... Měla jsem být 8+6, ale velikostně odpovídalo 9+1. Jsem objednaná na příští týden s tím, že se uvidí...
Myslíte, že je ještě nějaká šance, že se srdíčko zase ,,rozeběhne"?

lencaa11
3. led 2024

@leniinka_01 pokud bylo vidět prvně a pak na další kontrole už ne tak bych se na to bohužel moc nespolihala 😔😔☘️☘️

rnika
3. led 2024

Pokud už bylo potvrzené a teď nebylo vidět. Tak to je spíš špatne. Také jsem to jednou zažila...

maca016
6. led 2024

Je mi to lito, ale sance tam nebude.. Stalo se mi to taky, těhotenství 9+2, velikost plodu 5+3... Stale jsem doufala, ze při kontrole v nemocnici, kdy me můj lékař automicky vypsal zadanku na kyretaz, zjisti, ze to je omyl a srdicko detatku bude tlouct... Samozřejmě, ze tomu tak nebylo. Hrozne me to bolelo. Na kyretaz jsem nesla, vyzadala jsem si potratovou pilulku, ktera byla ucinna a kompletně me vycistila... Po fyzicke strance jsem byla v poradku, ovsem ta dusevni byla zlomena.. Asi i proto, ze potrat neusnesl partner a zacsl byt zly apod. Zadna opora.. Vyporadala jsem se s tim sama, odchod partnera a vseho zleho... Ale zvladla jsem to. Od potratu je to ted neco malo přes rok a ja ho ted beru, ze me miminko tim, ze odešlo, vlastně zachranilo od zleho partnera. Zleho myslím se vsim vsudy. Verim, ze Váš partner je Vam oporou, vse zvladnete, telo se Vam uzdravi a příště uz se budete jen radovat.