Bojím se, že jsem těhotná

vuu
10. říj 2015

Dobrý den.
Před dvouma týdny jsem měla nechráněný pohlavní styl, včera se měla dostavit menstruace, ale nedostavila. Bojím se že sem těhotná. Muj přítel mi řiká, že se nemám čeho bát, protože si dal pozor. (je pravda, že se do mě neudělal). Mensturaci mám jendou pravidelnou a jednou ne. Těhotenský test si půjdu koupit až v úterý (nemám se tam jak pro něj dřiv dostat). Žádné příznaky nemám. Jen sem týden po stylu dostala zánět močáku ale velice malý jenom takové příznaky.dostala jsem antiobitika mǔzou Mensturaci ovlivnit i ta nemoc nebo ty prášky?
Předem děkuju za odpovědi.

elleonorecka
10. říj 2015

Nemoc může ovlivnit cyklus, to znamená, že menses můžeš dostat klidně až za týden 😉. Nepravidelné cykly jsou normální, pokud nebereš prášky 🙂. V úterý stejně ještě bys nepoznala ani podle testu, jestli si těhotná. Ještě počkej 😉, je brzo dělat závěry 🙂. A pokud se bojíš otěhotnět, tak nesexuj 🙂, to je nejspolehlivější antikoncepce, to že tě tvůj přítel uklidňuje je hezké, ale ani když nevyvrcholí otěhotnět můžeš 🙂, takže příště bacha 🙂.

prdecek
10. říj 2015

atb můžou menstruaci oddálit, stejně vám řekne pravdu až ten test, držím pěsti ať to dopadne tak jak chcete, ať už miminko chcete a nebo ne

aaa
10. říj 2015

Loni mi antibiotika posunula MS o 10 dní. Pro klid doporučuju udělat test 🙂

iveta93
10. říj 2015

Jak píšou holky antibiotika i nemoc ti může cyklus rozhodit. Ale to že se to tebe neudělal neznaméná že těhotná být nemůžeš. Ony ty spermie utíkají po celou dobu sexu jen to není taková "salva" jako při ejakulaci takže riziko je menší, ale stále tu je. Pokud jsem pochopila že dítě nechceš asi by jste měli zvážit nějákou formu ochrany - kondomy, antikoncepci atd. Určitě nespoléhat na přerušovaný sex a že se do tebe neudělá. 😉

vuu
autor
10. říj 2015

Děkuju moc! 🙂 A kdy si teda mám udělat ten test?
@elleonorecka

iveta93
10. říj 2015

No minimálně (můj osobní názor) je den po vynechání MS, ale klidně bych počkala ještě pár dní (3-4). Určitě z ranní moči. ;) Držím palce ať to dopadne jak si přeješ. 🙂

vuu
autor
10. říj 2015

MS jsem měla dostat včera. A v úterý to bude uz 16dní po pohlavním styku. Takže to bude tak akorát? :-:-O
@iveta93

iveta93
10. říj 2015

Tak v úterý už by to bylo akorát. 🙂 Většinou prodávají po dvou testech v jednom balíčku tak si jeden udělej v úterý a druhý projistotu ve středu z ranní a budeš vědět na čem jsi. 😉

vuu
autor
10. říj 2015

A jestli se můžu ješte zeptat jaká značka těhotenské tesi je nejlepši?
@iveta93 🙂

elleonorecka
10. říj 2015

Já si test dělala tak po 5 a více dnech po vynechání mensesu a bylo už to jasné 🙂, žádní duchové, ale krásně viditelné čarky 🙂.. a jaký test- to ti poradí v lékárně, podle mně stačí ty obyčejné, jsou tam dva a jsou spolehlivé, alespoň já jsem byla spokojená 🙂
@vuu

iveta93
10. říj 2015

@vuu Já kupovala u dr.maxe ty do 50 kč (v odkaze) a vždy ukázal správně. 🙂

https://www.drmax.cz/matka-a-dite/pripravky-pro...
https://www.drmax.cz/nezarazene/gs-mamatest-10-...

vuu
autor
10. říj 2015

Dobře děkuju moc. Pokaď nedostanu MS do úterý jdu hned pro těhotenský test. Dám vedět jak jsem dopadla. 😉
@iveta93 @elleonorecka

werik153
11. říj 2015

Já jsem s antibiotikama nedostala MS 4 měsíce....ale je tedy pravda, že jsem brala dost silná. Co se týče toho že se do tebe neudělal, my to takhle praktikujeme půl roku a těhotná nejsem.

elleonorecka
15. říj 2015

@vuu Tak co, jak jsi dopadla? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru