Bolest kříže jako příznak těhotenství?

ms.neomagic
19. led 2017

Holky,zeny,tehulky,maminky mam dotaz,mel jste nekdo jako priznak tehotenstvi bolesti krize? mam dnes prvni termin ms a stale nic,ted vecer test negativni,od nedele mam bolesti v krizi,obcas mi jdou do nohou...jiny priznaky nemam,jen zacpu a vzdy vecer mi je tak nak divne od zaludku...mivam cykly po 23-24dnech..dnes je to 23dc...dekuji za kazdou odpoved.

absintka19
19. led 2017

@ms.neomagic tak me krize zacali pobolivat az v 24tt. Ale kazdy to muze mit jinak. Ono priznaky tehu jsou stejne jako priznaky menzes. A sama dobre vim jak jsem si nekolikrat pri zpozdeni myslela ze priznaky mam 🙂 psychika a telo si dela co chce 🙂 drzim palce.

ms.neomagic
autor
19. led 2017

@absintka19 dekuju..ja prave mivam priznaky menzes uplne jine..bolest podbrisku,bolest prsou..a ted prave nic,jen ty zada 🙂

mendywendy
19. led 2017

Ja to tak mela. A druhy den pidi pidi pidi duch 🙂

ms.neomagic
autor
19. led 2017

@mendywendy opravdu..tak jeste nemam ztracet nadeji? 🙂

martulka6188
19. led 2017

Taky mě bolelo v kříži v začátcích. Takže ano, může to být příznak, stejně tak to může být i cokoli jiného...

ms.neomagic
autor
19. led 2017

@martulka6188 moc dekuju..tak uvidim..a kdy jste mela pozitivni tt?

martulka6188
19. led 2017

Těžko říct, myslela jsem si, že jsem testovala v den vynechné MS, ale protože jsem ji měla nepravidelnou, tak to asi bylo ještě asi 3 dny před vynecháním. Byl tam ale jen tak slabej duch, že doteď nevím, jestli jsem si ho spíš jen nevymyslela. Za tři dny už byla čárka.

absintka19
19. led 2017

@ms.neomagic dle navodu min.tyden po vynechane MS. Nekdo ma uz pted, nekdo den po, ale uvadi se tyden po. Vyhnes se stresu ze den po nic, dva dny nic, tri dny nic....a nakonec 7 den neco 🙂

mendywendy
19. led 2017

@ms.neomagic Urcite ne, v tomto pripade jsem mela ducha tyden pred ocekavanou ms. Tak pak dej vedet 🙂

alischkar
19. led 2017

Taky jsem měla jako jeden z prvních příznaků bolest kříže. Pozitivní tt pak byl nějak 13 DPO.

prostejina
19. led 2017

Jedno odpoledne jsem mela test negativní a druhy den ráno dálnice..a ted mám dvouměsíční slecinku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru