Bolesti a slabý těhotenský test. Mám to řešit s lékařem hned?

phantomek
14. led 2020

Přeji krásný den,

již týden mám bolesti, možná i větší než jsou běžné předmenstruační. Netrpím na ně, tak nemohu zhodnotit.

Bolí mě záda, prsa a spodní břicho. Převážně křeče a bodavá bolest.

Dítě jsme teď neplanovali, takže jsem nevěděla čemu to přisuzovat. Ze zoufalství jsem si udělala těhotenský test a to den před očekávanou menstruaci, protože jsem nevěděla, co se děje. Na testech je slabší čárka(viz příloha). Řekla jsem si, že to nechám být, k lékaři se nechci hrnout hned a uvidíme, stejně tam ani není a musela bych za záskokem. Ale ty bolesti mě děsí.

Je to normální? Nebo je něco špatně? Mám to řešit s lékařem hned?

Dekuji moc 🙂

jjasmina
14. led 2020

Vubec bych eřekla, že je to slabý těhu test, ale kdybyste měla velké křeče, raději jděte k lékaři, samozřejmě na ultrazvuku momentálně nic neuvidí, ale v případě velkých bolestí bych se obávala mimoděložního.

phantomek
autor
14. led 2020

@jjasmina Není to nic, co by se nedalo vydržet, ale je to nepříjemné. Jak říkám, normálně nemám při menstruaci žádné bolesti, takže nevím s čím to srovnat. 🙂

Když to bude sílit, tak se hned vydám k lékaři. Dekuji moc 🙂

jjasmina
14. led 2020

@phantomek Já na menstruační bolesti taky netrpěla nijak zvlast, ale když jsem otěhotněla, píchalo mě v podbříšku, že jsem i vyjekla , kolikrát mě to udělalo při chuzi a tak, že jsem musela zustat stát na místě chvilku.

phantomek
autor
14. led 2020

@jjasmina, podobně bych to také popsala. Je to tedy v pořádku, když to nebude sílit? Nerada bych něco podcenila, nemám žádnou zkušenost. 🙂

jjasmina
14. led 2020

@phantomek pokud to nebude sílit a bude to jen sem tam a nezačnete třeba špinit, tak by to snad mělo být ok.

sudylichozrout
14. led 2020

@phantomek Tohle neni slaba carka, to je velmi silna carka 🙂 Ty bolesti jsou normalni, mela jsem to tak take. Objednej se k lekari tak na konec ledna, to uz by mohlo byt na utz i neco videt, predtim to nema smysl. Kdybys zacala nejak hodne spinit, krvacet ci mela prudke krece, jed do spitalu. Ale ja nevidim duvod, myslim, ze je vse ok.

nanyh
14. led 2020

Máš krásné čárky. Já když byla těhu a ještě jsem to nevěděla, tak jsem se v noci i bolestí budila. Říkala jsem si, že to ráno už dostanu a ono furt nic😀🤷🏼‍♀️

leniczka23
14. led 2020

Prej slaby test🤣🤣
Ty bolesti jsem mela taky, fakt velke a mela jsem je v podstate cele.tehu, ale ty na zacatlu byly nejvetsi. A vse bylo v poradku.
Gratuluju a preju at je vse ok.

phantomek
autor
14. led 2020

Dekuji moc všem 😊

barcachejn
14. led 2020

Ty testy jsou naopak uz dost silne :D 🙂 gratuluji 🙂 take jsem to na zacatku mela ocekavala jsem menstruaci a nakonec me tak zacala palit zaha ze jsem si rikala no to snad neni mozny ja jsem snad tehotna a taky ze jo :D :D ty bolesti k tomu na zacatku patri si myslim pokud nejsou moc silne. Preji hodne stesticka at je prcek spravne ulozeny a propsiva 🙂))

jjasmina
14. led 2020

@leniczka23 No jo slabej test, když tady kolikrát holky chytají i neviditelné duchy 😅

phantomek
autor
14. led 2020

Já nemám moc zkušenost s testováním, nejsou to dvě výrazné čáry, ale jedna je slabší. Proto jsem to nazvala takhle. :D

jjasmina
15. led 2020

@phantomek Testík je krásnej a věřím, že bude vše v pořádku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru