Co myslíte, jsem těhu?

mikuldice
20. črc 2016

Ahoj holky prosím o vaše názory.S manželem se snažíme o mimi,poslední menzes byl 19.června v neděli jsem to měla dostat a nic,už asi týden mě bolí prsa,v pondělí jsem v noci zvracela,pořád krkám a je mi tak nějak divně už 3 dny,jsem pořád spavá a při dlouhé chůzi mě bolí v podbříšku myslíte že bych mohla být těhu??včera jsem si dělala test a byl negativní.co myslíte?? Moc děkuju za případné odpovědi

levana33
13. zář 2016

@janickazabicka ted to presne nenajdu, ale utro ma v sobe slozku vytazenou ze soji, ktera je obsazena v ananasu 🙂

levana33
13. zář 2016

Ted jsem to dostala, takze sup na bylinky a dalsi pokus 🙂

janickazabicka
13. zář 2016

@tornadolu já nevím no ale být tebou tak ještě chvilku počkám. A uvidíš 😀

janickazabicka
13. zář 2016

@levana33 to je mi moc líto. Já dnes nasadila ten ananasový džus a budu pít až do té doby než uvidím za týden ty // na tehu testu 😀😀

tornadolu
14. zář 2016

@janickazabicka počkám

monique131
20. zář 2016

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, co si myslíte, z toho čekání a brouzdání na netu jsem už hrozně nervozní 🙂 S přítelem jsme měli nechráněný styk asi v době ovulace (to jsem si dopočítala až zpětně). Ptala jsem se ho a prý si dával pozor, takže teoreticky by to mělo být ok (už to tak praktikujeme přes rok a žádné mimi z toho nikdy nebylo). Ale v době očekávané MS sem začala cca 3 dny slabě špinit, takové narůžovělé skoro nic a začalo mě bolet na pravé straně v podbřišku. Dělala jsem si dva testy - jeden 11 a druhý 14 dní po styku a oba jsou negativní. Přestalo mě bolet i břicho, ale nedostavila se ani klasická MS. Většinou mě před MS bolí prsa, ale teď vůbec nic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru