Dá se věřit slabé pozitivní čárce na těhu testu?

mojsha
9. led 2012

Ahoj holky,
máte zkušennost s tím že jste byly těhu a test vám ze začátku ukazal pouze slabé ale viditelné pozitivní čárky?včera jsem si dělala TT z ranní moči a byl pozitivní stím, že čárka byla viditelná dobře nikoliv barevně sytá tako čárka v kontrolní zóně, dnes jsem si dělala test znovu (od jiné značky) a tam pozitivní čárka byla slabší něž včera 😒 tudíž nevím zda to mám brát vážně či ne, tak si přeju těhotenství, že si občas připadám že tu čárku si tam vsugerovávám 😅

admiralbibi
26. bře 2017

@sonaschu myslim ze je tam jen jedna carka...

mrskato
26. bře 2017

@sonaschu já bych řekla, že tam něco je...ale dnes máš už určitě jasno 🙂 tak jak?

nicris
27. bře 2017

Ahojky holkx mam ten samy problen slaba carka na testu a dilema zda je to pozitivni prikladam fotku a prosim piste odpovedi

jullli
27. bře 2017

@nicris duch tam je udelej jiny test jeste a bude jasno

dasa.77
28. bře 2017

@nicris tohle není duch,ale jasně pozitivní test 😉

tomikjoejoe
29. bře 2017

@nicris 2 takovíhle "duchové" mi teď pobíhají doma a třetí se narodí v létě, takže za mě bych si domluvila nejlépe test z krve na gynekologii.

nicris
31. bře 2017

Tak mame jasno

terinkaladik
1. dub 2017

Ahoj holky,zajímá Mé jestli tam neco vidíte

terinkaladik
1. dub 2017

Ještě dáván druhé foto. Ten druhý test je z prvního tehu

nicris
1. dub 2017

@terinkaladik ahoj mozna trochu slaboulince

nicris
1. dub 2017

Tak devcata dnes rano nam vysel tez pozitivni jako vcera rano tak to nechame potvrdit z krve a asi budem rodinka
Podle krve nam vychazi holcicka ( mam mladsi jak pritel) to same lunarni kalendar nam rekl ze holcicka 🙂 pritel rekl ze holcicku chce tak snad nam to vyjde😍❤

terinkaladik
1. dub 2017

@nicris a je mozne ze tady je něco vidět a digitální nic zatím neukáže?

nicris
4. dub 2017

@terinkaladik ano je ale rade bych tyden pockala po tydnu jsem mela jasno 🙂

miluskah
21. dub 2017

Prosím o radu, mám zpoždění 3 dny, test včera ráno s duchem, dnes jiný test bez ducha, a před chvíli jsem si dělala test do proudu moci, clearblue, a vyšlo negativní.Proč jsem tam mela toho ducha????Jsem z toho vedle, jinak prsa strašně nalita, jiná než před menses a voleni v podbrisku je také jímací.Prosím mate někdo zkušenost?

admiralbibi
22. dub 2017

@miluskah pockej a uvidis, ja mela zretelne carky az asi 5 den po vynechani 😉

ivankaaa888
28. dub 2017

Holky prosiiim co myslite?Nikdy mi zadny test neukazal zadnyho ducha a vcera a dnes tam je.Mam to dostat za dva dny.

absintka19
28. dub 2017

@ivankaaa888 psala jsem ti i v jine diskuzi 🙂

kolibricek36
28. dub 2017

@ivankaaa888 bude silit zkus za 2dny .... 💗

dixiee
28. dub 2017

Ja tam carecky vidim.. ted jen doufat,aby silily a nedorazila ms.. 👍 nezbyva nez cekat..

ivankaaa888
28. dub 2017

Jeee dekuju jsem tu nova a jeste to moc neovladam 😕 tak co myslis?

ivankaaa888
28. dub 2017

Snazime se uz pres rok nemela jsem ovulaci po depoprovere tak mi dr nasadil clostik prvni mesic 1-0-1 to nic a druhej mesic 2-0-2 byla jsem na utz a mela jsem tam asi 5 foliku ale nevim jak velke.No jinak jindy me bolej prsa pred ms a ted nic jen trosku spodek.Bojim se...drze palce 😔

kolibricek36
28. dub 2017

@ivankaaa888 pockej nemela jsi pichly i Pregnyl? Pokud ano, tak se ti muze ukazat i z toho asi 10dni po pichnuti.....

ivankaaa888
28. dub 2017

Nn nic takoveho jen ten clostik.

irenka84
29. dub 2017

@ivankaaa888 já taky měla ducha a 7.5.ji budou dva měsíce.... Si myslím že jste těhotná

ivankaaa888
29. dub 2017

No snad mate pravdu😙

ivankaaa888
30. dub 2017

Holky dnesni test....a jsem zklamana.Carka je slaba a brisko boli dnes 28dc

kolibricek36
30. dub 2017

@ivankaaa888 a jaka je citlivost toho testu? A taky ruzne testy muzou ukazovat ruzne. Ten pred tim byl 10.....

pincola
30. dub 2017

@ivankaaa888 zkus jiný test, tenhle i mě vycházel slabě a byla jsem těhotná! Dr. max comfort dělá slabé čárky!!!!

ivankaaa888
30. dub 2017

Vsechny jsou 10 vsechny ukazujou sice slabou ale prece.Snad to neni cysta😔

kolibricek36
30. dub 2017

@ivankaaa888 ja byt tebou tak zajdu na krev - to ti reknou jiste jestli ano nebo ne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru