Dá se věřit slabé pozitivní čárce na těhu testu?

mojsha
9. led 2012

Ahoj holky,
máte zkušennost s tím že jste byly těhu a test vám ze začátku ukazal pouze slabé ale viditelné pozitivní čárky?včera jsem si dělala TT z ranní moči a byl pozitivní stím, že čárka byla viditelná dobře nikoliv barevně sytá tako čárka v kontrolní zóně, dnes jsem si dělala test znovu (od jiné značky) a tam pozitivní čárka byla slabší něž včera 😒 tudíž nevím zda to mám brát vážně či ne, tak si přeju těhotenství, že si občas připadám že tu čárku si tam vsugerovávám 😅

krachken
14. dub 2016

@kolibricek36 Já bych počkala. Možná už by ti test něco ukázal, ale pak je tady možnost, že se jedná o biochemické a budeš zklamaná. Držím palce a hlavně se neboj, nejdůležitější je být v pohodě a klidu! Vím, že to není jednoduché, sama už jsem si ZT prošla dvakrát, ale pokud se ti těhotenství potvrdí, tak hlavně mysli pozitivně 🙂

kolibricek36
14. dub 2016

@krachken Děkuji za odpověď - počkám, vždyt to není až tak dlouho....
To je mi moc líto ....
S tím pozitivním myšlením máš asi pravdu - mi doktorka říkala, že můžu potratit - měla jsem zánět průdůšek 2x po sobě(4tt, a 7-8tt) - tak jsem se vyděsila, až jsem nespala v noci, nakonec ZT v 9+1

pavlous0003
17. kvě 2016

Ahoj děvčata jsem tu úplně nová. Chtěla bych vědět Váš názor. Jsem 15DPO mám ducha na testu. Myslíte, že by z toho mohlo něco být?? Děkuji za reakce

evulina77
17. kvě 2016

@pavlous0003 to není duch, ale regulerní čárečka, snad bude sílit a bude z toho zdravé miminko 😉

pavlous0003
17. kvě 2016

@evulina77 Děkuji doufám, že ještě zesílí. Moc by sme miminko chtěli. Snažíme se už půl roku. Jednou mi testy taky ukazovali duchy sice slabší než tento, ale po 10ti dnes spoždění se dostavila MS. Zítra jsem objednana na endikronologii, nechci nic zanedbat. Tak snad se v krvi HCG ukáže. 🙂

pavlous0003
24. kvě 2016

Ahoj ženy 17.5. Jsem sem dávala svého dušíka, dnes je 24.5. A vykouklo na mě toto 🙂 🙂 Tak přeju všem, ať se Vám brzy taky ukáže dálnice :* 🙂

cikina21
15. srp 2016

@cikina21 zdravím maminky,tak se nakonec povedlo🙂a jsem ve 13tt ;)

latera
1. zář 2016

Dobre rano holky. Chtela bych se zeptat, jestli mate nektera zkusenost s testovanim na Best-2, citlivost 20. Cetla jsem pozitivni i dost negativnich zkusenosti, ze dela falesne duchy. Ja jsem testovala 3 dny po sobe, posledni test je v den ocekavane MS.. Na fotce to neni videt ale slabe duchy udelal kazdy test... Ten posledni je ale "nejsilnejsi". Co myslite? Kdyby delal fakesne duchy tak by prece byly porad stejne, nebo myslite, ze ta intenzita se muze menit? 🙂

dasa.77
1. zář 2016

@latera mě teda ukázal jak měl 😉
gratuluji,ať sílí

latera
1. zář 2016

@dasa.77 akorat to ale vzdy vylezlo az po limitu no.. Jak je to mokry, tak tam tyhle slabe carky opravdu nevykukukuji 🙂 dekuji, zitra zkusim testnout testem z Dr. Maxe, ten ma citlivost 10, tak by to teoreticky mel zachytit lip, ne?

dasa.77
1. zář 2016

@latera Jestli to Dr.Max zachytí lépe,tak to si netroufám říct.Je to už nějaký ten pátek,ale matně si vzpomínám,že se čárka na Best2 ukázala hned,jak vzlínala moč po proužku.Ještě jsem si řekla,že ta kontrolní je nějak nízko 😀 .Ale testovala jsem po pár dnech zpoždění.V čem je rozdíl,že na Maxovi jsou celkově tmavší a širší čárky.Jak moc brzy je schopen ukázat těhotenství,to fakt nevím

latera
1. zář 2016

@dasa.77 no me se vzdycky taky zdalo, ze jak to stoupa nahoru, ze se to jakoby "zasekne" nizko a jakoby se dela carka.. Pak to ale přeleze výš na kontrolní proužek a výsledek je vidět až po zaschnutí. Jsem zvědavá, co ten Dr. Max no... Možná zkusim zítra oba - pro porovnání :D

latera
2. zář 2016

Tak nic :( dneska na Best 2 opet hodne slaby duch, na testu z Dr. maxe neni nic :( jsem 9. Den po ET. Zavadeli mi jedno embryo... Treba je jeste vazne brzo :( kazdopadne ty testy Best-2 jsou mizerny šmejdi :( :(

dasa.77
2. zář 2016

@latera a je silnější,nebo to je jen riska?

dasa.77
2. zář 2016
dasa.77
2. zář 2016

😉

latera
3. zář 2016

@dasa.77 neni silnejsi :(

dasa.77
3. zář 2016

@latera zítra by měla dojít MS? Tak ještě vydrž...už tady byla nejedna holka zbytečně zklamaná z negativního testu a pak šla teplota znovu nahoru a pozitivní byl až po vynechání 😉

lucienelka
7. říj 2016

zdravim holky, muzu mit dotaz? minulou nedeli mela prijit menstruace,takze mam 5 dni zpozdeni.Test jsem delala,pondeli,streda a dnes. Domnivam se,ze carka by mela silit. Jsem z toho trosku nervozni.Co myslite?

chloefox
7. říj 2016

@lucienelka podle mě silnější je,zkusila bych za pár dní test clearblue,ukaze ti i týden od oplodnění.

barusak95
7. říj 2016

@lucienelka potichounku gratuluji carka sili a neboj me taky nesilila nijak vyrazne takze podle me mas testy v poradku 🙂

lucienelka
7. říj 2016

diky holky 🙂

@chloefox ja si digital udelala uz v utery 🙂, ukazal mi 1-2 tyden. NIcmene zarazi me,ze papirove testy nesili, mam za sebou uz nekolik spatnych zkusenosti s biochemickym tehu,tak asi proto tak plasim.

barusak95
8. říj 2016

@lucienelka me to taky nesililo moc koukej a mam v sobe zatim zdraveho klucinu a doufam ze to tak pujde dal 🙂 skus si je delat treba po 2 dnech v tom mas videt lepsi rozdil ale nezoufej pozitivni mysleni je dobry zaklad vseho drzim moc palecky at je vse v poradku 🙂

gepe
8. říj 2016

@lucienelka ahoj, ty testy sili na fotce neboj 😉 dle vzhledu tipuju na mamatest a ty uz nejakou dobu neukazuji silne carky. Ostatne mrkni (digi clearb vs mamat).Ze plasis je pochopitelny, zkus si clear udelat jeste po vikendu, pokud jsem odhadla pocet spravne, mel by ukazovat 2-3.
Blahopreju a hlavne drzim pesti, neboj! 🙂

Ps: samozrejme, ze se neda verit slabe carce kor pokud je brzy delany test apod. Sama mam bioch za sebou. Avsak u Tebe uz neni slaba, a sili 🙂

wercs
8. říj 2016

@lucienelka Take jsem testovala mamatestem a carky mi nesilili a ted jsme v 36. tydnu. Taky me to vystrasilo a ptala jsem se na to v diskusi a bylo mi receno ze to mamatest dela.

lucienelka
8. říj 2016

Tak dnesni Dr.Max me uklidnil 🙂. Vcera jsem mela asi dost koncentrovanou moc,protoze jsem hodne pila a mela ji skoro pruhlednou,rekla jsem si,ze zkusim rano a podle toho se smirim,ze to holt nedopadlo. Ale tohle uz se da nazvat dalnici nejspis ze?

nikita27lfc
5. lis 2016

Zdravím, myslíte si že to dá brát jako ten duch? Vyšlo to ale až po cca 10 minutách od testování. Dnes jsem měla dostat menstruaci. Díky za odpověď 🙂

dasa.77
5. lis 2016

@nikita27lfc asi i záleží na testu,protože některé jsou opravdu nespolehlivé
držím palce,ať čárka sílí

junkka
5. lis 2016

@nikita27lfc ja bych brala, prvni test jsem mela ducha skoro neviditelnyho ;)

irenka84
5. lis 2016

Měla jsem to samé

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru