Dá se věřit slabé pozitivní čárce na těhu testu?

mojsha
9. led 2012

Ahoj holky,
máte zkušennost s tím že jste byly těhu a test vám ze začátku ukazal pouze slabé ale viditelné pozitivní čárky?včera jsem si dělala TT z ranní moči a byl pozitivní stím, že čárka byla viditelná dobře nikoliv barevně sytá tako čárka v kontrolní zóně, dnes jsem si dělala test znovu (od jiné značky) a tam pozitivní čárka byla slabší něž včera 😒 tudíž nevím zda to mám brát vážně či ne, tak si přeju těhotenství, že si občas připadám že tu čárku si tam vsugerovávám 😅

irenka84
5. lis 2016

Teď už 20+2 tt

nikita27lfc
5. lis 2016

@irenka84 a kdy jste šla na gyndu? Hned v této fazi ducha nebo počkala ještě... Ja jsem z toho dost nervózní a chtěla bych to vědět ale nevím zda to není brzo na ultrazvuk.. A odběry krve moc nemusím.:(

irenka84
5. lis 2016

Počkala jsem dva tři dny a pak byl pozitivní + že menstruace stále nikde a hned k doktorovi udělal prohlídku ultrazvukové vyšetření a už byl vidět plůdek a myslím že to můžete zkusit co nejdříve (ráno) hormon v moči může během dne klesat a bude pozitivní

nikita27lfc
5. lis 2016

V pondělí si udělám další test a uvidíme, měla bych být 4+3... Snad to klapne 🙂 děkuju

irenka84
5. lis 2016

Držím palce ale osobně myslím že v pondělí budete mít radost

dasa.77
5. lis 2016

@nikita27lfc nemá smysl se hnát k doktorovi dřív,jak týden po vynechané MS.... je lepší,když doktor na UTZ vidí již plný gestační váček,než jen prázdnou dutinku 😉

astyna
5. lis 2016

Mě doporučil gynekolog až tak 2 týdny po vynechaném menzesu, ale v rodině máme mimoděložní, takže já jsem šla hned, jakmile jsem zjistila // na testu.

nikita27lfc
6. lis 2016

Ok děkuji, objednám se až na příští týden teda. Zítra udělám test a doufám že bude konečně dálnice a ne duchové 😀. Divně me píchá v podbrisku, ale četla jsem tady je to normální tak snad to je ok. Pry je dobré si koupit kys.listovou, ale počkám asi až po kontrole na gyn. 🙂 je mi 24 a je to moje první tehu. tak vůbec nevím co a jak a mám obavy ze všeho, pořád se zkoumam jestli na mě něco není jinak, ale zatim ani nevolnosti, nic.

drzticka81
6. lis 2016

tak dle me je nejlepsi jit k doktorovi az nejaky ten osmy tyden - do te doby se muze stat kdeco (zamlkle, biochemicke apod.), v 8. tydnu je uz videt srdecni akce apod. taky ti budou brat nejdrive krev na hcg, za dva tydny na vysetreni typu nemoci, rh, krevskupina.....a za dalsi dva tydny zas na prvoskrining- ja bych to asimilovala jen na ty dvkrve, hahaha taky nesnasim brani krve..........

jascha
6. lis 2016

@nikita27lfc Me tenkrat objednali az v sestem tydnu,ze to driv nema cenu.A nezkoumej se,akorat budes ze vseho v nervu🙂Ja na zacatku tehu mela jen dost citlivy prsa a zacaly se zvetsovat.Nevolnosti nastoupily az koncem druheho mesice a permanentni kocovina trvala cca do konce patyho.Ale uteklo to a dneska Broucka presvedcuju,aby se uz narodil,vcera jsem mela TP.Desne to leti🙂

nikita27lfc
6. lis 2016

@jascha objednám se taky na ten 6tt abych byla klidnější i co se týče vyloučení mimodelozniho. Jeee tak držím palce, pak dejte vědět. 🙂 jinak teď jsem letěla pro ten mama test o kterém se tu píše že je nejlepší a hle:

jascha
6. lis 2016

@nikita27lfc Z hlediska vylouceni mimodelozniho je ten sesty urcite lepsi..
Ten test vypada slibne😉 Drzim pesti!🙂
(Ja si tenkrat delala tri,nemohla jsem uverit,pac mi nic nebylo a vsechny ovu testy negativni...)

jajinex1987
6. lis 2016

Já jsem si dělala 14 dní po vynechání MS několik Mamatestů a měla jsem jen sotva viditelné čárky. Pak jsem ze srandy zkusila Mamatest asi v 9. týdnu potvrzeného těhotenství a stále neznatelná čárka. Za mě Mamatest není moc spolehlivý.

sipkovarose
6. lis 2016

souhlasím ty Mamatesty jsou nespolehlivé.Já jsem byla spokojená s Dr.Max 😉 .Sice mi Mamatest ukázal těhu ale brala jsem to s rezervou a od Maxe už jsem tomu věřila 😉

nikita27lfc
6. lis 2016

Já mám dnes dva dny po vynechání MS a už den před MS byl slaboulinky duch.

nikita27lfc
6. lis 2016

Už tomu věří i přítel :D

irenka84
6. lis 2016

@nikita27lfc rikam že ste těhotná

jascha
6. lis 2016

@nikita27lfc To opravdu vypada slibne🙂Drzim pesti,at je na gynde vse v absolutnim poradku🙂

nikita27lfc
7. lis 2016

Dnes jsem byla na hcg a mam 226,2 je to ok kdyz mi to vychází na 4+3 dnes?

nikita27lfc
7. lis 2016

Dnes jsem byla na hcg a mam 226,2 je to ok kdyz mi to vychází na 4+3 dnes?

irenka84
9. lis 2016

Tak co ste jak si myslím?

dasa.77
9. lis 2016

@nikita27lfc naprosto,bude jen stoupat

nikita27lfc
9. lis 2016

Včera jsem byla na gynde, zatim sice brzo na ultrazvuku jde pry něco vidět az od hodnoty hcg nad 1000, ale měla jsem mít i preventivku tak mi vzal i stěry a domnival se se vidi gestacni vacek 1mm a sliznici mam 16mm říkal ze za dva týdny kontrola a už bude vidět i srdicko 🙂 tak jsem rada 🙂 a co vy? ;)

irenka84
10. lis 2016

Gratuluji jeto nádherný pocit zjistit těhotenství a držím palce do dalších měsíců

nikita27lfc
11. lis 2016

@irenka84 nějak tomu spíš pořád nemůžu uvěřit, zatím nemám žádné příznaky, a hrozně se bojím toho všeho neznámého 🙂. Jak to bylo u vás z kraje těhotenství?

irenka84
11. lis 2016

Pokaždé euforie a pak to začalo nevolnosti,unava a věřte že pokud se vám to vihne buďte ráda já jsem byla jak vyzdimana u prvního půl roku a teď po třech měsících klid ikdyz občas po ránu😉 tak nějak je divné že víte že ve vás roste noví člověk a ví nic na sobě nevidíte nic necítíte dokud nezačne kopat já jsem 21tt a každý den i teď tam sebou mele a de to vidět přes kůži akorát se mi zdá těch 9mesicu straaaaasne dlouhých spestrenych o kontroly u doktora a nakupování titernych vecicek 😃 je nádherné když vám dají malinkej uzlíček 😭 můj dnes 4 letej syn je poklad a brzy nás bude o jedno ho vic a veškerý strachy jsou pric

admiralbibi
15. lis 2016

@mojsha Ahoj, mě se to taky stalo. Cyklus mám 28-30 dní, testovala jsem ráno dva dny po vynechání MS - výsledek slabá ale viditelná čárka, další den to samé, pak jsem jeden den vynechala a další den testovala odpoledne a skoro nic nebylo vidět. No a 5. den po vynechání MS z ranní moči už dvě silné II 🙂 Takže nezoufej, myslím, že můžu gratulovat 🙂

irenka84
21. lis 2016

@nikita27lfc tak jak se máte doufám že rostete

nikita27lfc
21. lis 2016

@irenka84 Jee ano ano rosteme, minulý týden jsem byla na kontrole kdy byl GV 11mm, zárodečny tercik a naznak plodu 🙂 to jsem byla.5+3 a zítra jdu na ultrazvuku už na srdicko 🙂.akorat se trochu divím že stále nemám žádné příznaky... Baštim Femibion a jinak me akorát obcas poboliva bricho.....A co u vás? 🙂 čekáte holčičku či chlapečka? jaké jména? 🙂 na velkém ultrazvuku ve 20 tt vse ok?

irenka84
22. lis 2016

Tak to je pěkné😃 je krásné koukat na milimetrové srdíčko které bije😃 a buďte ráda že se vám nevolnost a únava vyhýbají😂já včera byla na ultrazvuku v poradně všechno je v úplným pořádku jsem objednaná na oGTT a jestli je to kluk nebo holka to ještě nevíme Ale je vše jak má být

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru