Druhá slabá čárka na testu, mohu být těhotná?

klarksonek
26. bře 2015

Dobrý den milé dámy, mám nepravidelný cyklus MS a podle kalendáře jsem měla MS dostat v neděli (samozřejmě To není přesné ).S přítelem se snažíme o druhé miminko,jelikož mám už dcerku.Dnes jsem si udělala test a druhá čárka je hodně slabá,ale viditelná i pod umělým světlem. Příznaky mám jako před menstruací až na jeden a to citlivost prsou.U první dcery jsem žádné příznaky neměla, dokonce ještě v třetím měsíci jsem měla MS,proto jsem to zjistila až na začátku 4 měsíce. Mohu být tedy těhotná?

jimichanga
29. bře 2015

@anetadr to je mi líto. no uvidíme no.zatím nekrvácím, ani nešpiním. je mi pořád stejně, jako u prvního testu. Stát se může všechno, ve středu jdu k doktorce, stejně sem tam měla jít, nechám si vzít krev. Známá , prý ani u jednoho neměla na testu dvě čárky, jen u jednoho ducha. Každé tělo reaguje jinak, uvidíme jak to dopadne. 🙂

levandelka
29. bře 2015

Já mám na unimarketu krásné čárky,viz album,dnes i na plastovem do.proudu z kauflandu,a na dr.max testu jen slabunky stín 😖

jimichanga
29. bře 2015

@levandelka upřímně..těm testům moc nerozumím..chápu, je to o citlivosti, ale jak na jednom může vyjít jasně pozitivní a na druhém sotva viditelná čárka, z toho aby se člověk zbláznil. Je pravda, že se vyplatí počkat, dojít si k doktorovi a na krev a mít klid, než blbnout s testama a nervovat se. ačkoliv, já mám co řikat. dnes mi je přítel vyhodil, abych tam ty čárky furt nekontrolovala..:D

anetadr
30. bře 2015

@denysek15
@jimichanga takhle to vypadalo - nejprve pěkně sílily, pak byly stále stejné a pak slábly. Pak jsem šla na gyndu, kde dr potvrdil neprosperující těhotenství - tedy byla tam dutinka, žloutkový váček, ale žádné miminko. Poslal mě na revizi, ale u Apolináře tomu chtěli ještě dát pár dní čas. Druhý den jsem pak začala sama krvácet a vše krásně odešlo samo. Na revizi jsem nakonec nemusela.

jjaanca
30. bře 2015

@anetadr Ježiš! Ale ono to nevypadá že by vysloveně slábly, jen nepatrně. To jsem tedy trochu vyděšená, moje poslední čárky jsou totiž taky spíš stejné. Teď jsem 2 dny netestovala, tak dnes kupuju test a zítra ráno to zas zkusím. 😲

anetadr
30. bře 2015

@jjaanca zase na druhou stranu, dr u Apolináře se mi skoro vysmála, že si takhle porovnávám testy - prý je to zcela neprůkazné. Mě ty testy ale normální nepřišly, mám za sebou dvě zdařilá těhotenství a tam čárka vždy krásně sílila, takže tohle mi prostě přišlo divné a taky že bylo. Důležité ale je, že jsem ty testy dělala vždy ve stejnou dobu a je to stejná značka. Ona to každá značka ukazuje trochu jinak, takže testy jiné značky určitě nemá smysl porovnávat. Každopádně spíš stejné nevadí - hlavně dva po sobě - to jsem měla i při Šímovi a teď mi chrní v kočárku🙂 - dva dny po sobě fakt nejde hodnotit!!!! Spíš když už ani po týdnu ta čárka nezesílí, tak je to zvláštní. Ale i to jsem tu četla, že někdo nikdy úplně pozitivní test neměl.

jjaanca
30. bře 2015

@anetadr Nojo, na tohle funguje jediná věc - počkat. 15.4. mám UZ. Jenže když já jsem tak hrozně nedočkavá 🙂

anetadr
30. bře 2015

@jjaanca chápu - znám to velice dobře😀 tak moc držím palce, ať je vše v pořádku!!!!!

denysek15
30. bře 2015

@anetadr
tak já to mám úplně stejně, navíc ještě řeším vaginální mykozu, takže spíš budu počítat s horším,jinak bych byla radši, kdyby to odešlo spontánně než jít zase na revizi ☹

anetadr
30. bře 2015

@denysek15 tak uvidíš - naděje umírá poslední🙂 ale asi je lepší počítat s tím horším a pak být mile překvapená, než naopak. Tak moc držím palce!!!!

aji_na
21. bře 2016

milá děvčata, dovolte mi vstoupit do vaší diskuze, pročítám si jí a nestečím žesnout kolik hloupostí tu čtu ...jen "zakvolat" ...
Co se týče slábnutí druhého proužku tak vysvětlení je naprosto jedoduché a každá rozumně smýšlející bytost by o tom nediskutovala na internetu. Testy jsou založeny na koncentraci HCG v moči, koncentrace hormonu je nejvyšší právě ráno, ale pokud opakujete test během dne (což nechápu ...) bude koncentrace kolísat !!! a to i v závislosti na pitném režimu ... občas není špatné zapojit mozek !!!!
@jimichanga

anetadr
21. bře 2016

@aji_na Milá Aji_nko, sice jsme se bavily o testech dělaných průběžně vždy ve stejnou dobu několik dní po sobě, ale i tak ti ze srdce děkuji, že jsi nám to po roce takhle s citem a úctou vše vysvětlila. 🙂

jimichanga
21. bře 2016

@aji_na no..tak kdyz uz zasnes tak stoji za to si tu diskuzi precist poradne..kazdopadne diky za radu tri mesice po mem porodu.. 😀 kdyby nahodou bylo nake priste, vezmu si to k srdci protoze o tom co si tu napsala jsem nemela aaaaaani tuseni.. 😀 😀 😀

simuska24
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucka8rui
22. kvě 2020

Ahoj holky vidite tam něco?

tasimia
22. kvě 2020

@lucka8rui bohužel nic nevidím ☹

lucka8rui
22. kvě 2020

@tasimia fakt

tasimia
Autor odpověď smazal
Zobraz
tasimia
22. kvě 2020

@lucka8rui noo, tady uz slabého dušíka vidím 🙂

tasimia
22. kvě 2020

@lucka8rui budu držet palce ať sílí.. jak dlouho máš do MS?

lucka8rui
22. kvě 2020

@tasimia už jsem měla ms ale jenom 2 dny a ten 3 den už mi končila bolí mě prsa, bývá mi často špatně, večer se mi špatně spí, a s určitých jídel mi je špatně, a mám furt tvrdý podbřišek. Mela bych být v 8 tt

tasimia
22. kvě 2020

@lucka8rui no v 8tt by si měla už pořádně dálnice i když na to já moc nevěřím 🙂.

lucka8rui
22. kvě 2020

@tasimia no právě moje kamaradka měla slabou čárku do 3 měsíce tak nevím jestli to mám brát že nejsem

tasimia
22. kvě 2020

@lucka8rui já měla negativní test v 7tt, ale spíše byl vadný. Další už pak ukázal dálnice 🙂.

tasimia
22. kvě 2020

@lucka8rui nejlepší bude jít na gyndu 🙂)

lucka8rui
22. kvě 2020

@tasimia tak že to nemám vyloučit? V pondělí si tam zajdu

tasimia
22. kvě 2020

@lucka8rui ty.. jako nechci vzbuzovat falešnou naději, to určitě ne..ale já měla prostě v 7tt sněhobílý test :D. Nesla jsem ho i doktorce ani duch nic, takže kdo ví ;). Zkus zítra ještě jeden a uvidíš.

sandra260192
25. říj 2022

Holky co si myslíte

vladuskav34
25. říj 2022

@sandra260192 že máš špatny test tohle je ovulační a ne těhotenský.

lencaa11
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru