Duch?👻

lauri98
15. čer 2022

Ahoj holky, tak jsem tu zas 🙈😂.
Minulý měsíc jsem testovala, vyšel mi test pozitivně, začala jsem se těšit a bohužel to bylo biochemko🙁.

Odletěli jsme na dovču a já si řekla, že se prostě sledovat nebudu a uvidí se, úspěšně. No jenže jsem začala nějak poslední 3 dny často chodit na malou a jsem neskutečně unavená každý den…

Tak mě včera bliklo v myšlenkách na test… Přihodím sem foto, budu ráda za názor. Dnes jsem ho dělala také a přijde mi pidi duch více vidět, ale upřímně mám strach…
Jinak obojí v limitu.

Mám první den zpoždění. Samozřejmě budu testovat dál, ale nějak na to nemůžu přestat myslet a chtěla bych se zeptat těch, co biochemko mají také za sebou, za jak dlouho se Vám podařilo a jestli bylo všechno v pořádku 😊.

Předem se omlouvám o často pokládány dotaz a dlouhý text..
PS: zatím jsem příteli nerikala, ze mám nějaké podezření.🙊

První včerejší, druhý dnešní po namočení.

beruska97
15. čer 2022

@lauri98 to je test od Pepina? Někde jsem tu četla že Pepino klame občas, že jsou jiný testy lepší

klokanka31
15. čer 2022

@lauri98 Já ducha vidím. Jinak já otěhotněla hned měsíc po biochemku a mám z toho 2 letou holčičku. Přeju ti ať ti to taky vyjde 🍀🍀

malinkata
15. čer 2022

Já mám za sebou 2 biochemka. Povedlo se až po 8 měsících a nyní jsem ve 32 tt

lauri98
autor
15. čer 2022

@beruska97 ano, je to pepino. Ještě jsem včera zkoušela livsane a tam malinkatej náznak čeho si, ale spis negativní.. Sháněla jsem právě mamatest, ale opět marně 😂. Zkusím vydržet ještě dva dny a vyzkouším nějaký jiný.

lauri98
autor
15. čer 2022

@klokanka31 To je hezký❤️ Dekuju moc, budu doufat..🥹, dekuju

lauri98
autor
15. čer 2022

@malinkata Gratuluji ❤️☘️ Tak hlavně, ze se zadarilo 😊

jjasmina
15. čer 2022

@lauri98 za mě jepepino také nespolehlivy bohužel a na den zpoždění by to bylo opravdu slabé. Zkuste kterýkoliv jiný test

lauri98
autor
15. čer 2022

@jjasmina Taky jsem si říkala… 🙁
Zkusím, moc tomu nedávám.. pevně doufám… ☘️obdivuji ženy, co se snaží x měsíců, či roků..

hasara33
15. čer 2022

@lauri98 na tohle bych se popravdě moc nespoléhala 🤷‍♀️ Také jsem na tomhle testu měla takového ducha a bylo z toho kulový 🙄 za mě nejspolehlivější mamatest nebo digitální 😉
Jinak já otěhotněla rok po biochemku

tereza127
15. čer 2022

Ahojte holky
Moc vás zdravím a prosím už jsem praštěná nebo vidím ducha 😂 moc si miminko přeji a nevím jestli vidím nebo už to mám v hlavě 😂 moc děkuji mám 1den spozdeni 😊😊

vikysek0987
15. čer 2022

@tereza127 vidím 😉

tereza127
15. čer 2022

@vikysek0987 žeby 😇😇😇😇 byla bych nejšťastnější 😇😇😇

tereza127
15. čer 2022

@vikysek0987 já už pravé nevím jestli ji vidím nebo ji vidím jen v hlavě 😒 tak strašně moc si to přeji aby to bylo

vikysek0987
15. čer 2022

@tereza127 Vidím krásného dušíka 😇Moc Ti přeji, aby sílil a dočkala jsi se vysněného miminka ❤

pajasala
16. čer 2022

@tereza127 něco pidi tam vidím

jjasmina
16. čer 2022

No pidi tam je, ale na jeden den zpoždění kdoví, snad zesílí ❤

tereza127
16. čer 2022

@vikysek0987 moc moc děkuji vyzkoušim v pondělí ❤️❤️

vikysek0987
16. čer 2022

@tereza127 Zkus a dej vědět....Moc držím palečky ❤

fialkadel
17. čer 2022

Já měla dvě biochemická těhotenství (únor a červenec) a v prosinci jsem otěhotněla, momentálně 29tyden s dvojčaty 🙂

vikysek0987
17. čer 2022

@fialkadel To je krásné, gratuluji a přeji, ať je vše v pořádku 🤗
Já v listopadu ZT v 10 tt,březen pozitivní testík, dnes 18.týden, tak snad🙏

fialkadel
17. čer 2022

@vikysek0987 dekuji mockrát ☺️ Taky gratuluji a držím pěsti 🙏🏻

vikysek0987
17. čer 2022

@fialkadel Moc děkuji ❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru