Duch 8. DPO ? Má někdo zkušenost?

slunickomamina25
10. zář 2011

Ahojky jsem 8 DPO a dva dny jsem ted měla pobolívání v podbřišku a včera test čitý a dnes viditelný duch.Má někdo podobnou zkušenost??

fiallinka
10. zář 2011

Proč by ne, může to být už takhle brzo... takových případů je hodně...

slunickomamina25
autor
11. zář 2011

děkuji za odpověd ale dnes nic tak se dost bojím

ronyx
11. zář 2011

@slunickomamina25 Ahojky,já to měla taky takhle brzo. Snad ještě dřív než ty. A to jsem si dělala test zdálo se mi,že tam nic není tak jsem ho vihodila do koše,pak mi to po čtvrt hodině nedalo a šla jsem se na něj mrknout ještě jednou. A byl tam malilinkatý duch. No a vida,dneska už jsem ve 26tt a pod stromeček dostanu malého chlapečka. 😉

slunickomamina25
autor
11. zář 2011

@ronyx moc ti závidím a přeju ti to já koukala i po půl ale nic zdálo se že jo ale asi to už mám jen vykoukaný oči.Bolí to po roce snažení furt nic ale pobolívá mě podbřišek jak kdyby měla mrcha dorazit

ronyx
11. zář 2011

@slunickomamina25 tak zkus být ještě trpělivá. To že test nic neukázal ještě nemusí nutně znamenat že v tom nejsi. 😉 Já to bezpečně poznala,že mě skoro okamžitě začly bolet bradavky. A podbřišek mě taky dost pobolíval.Počkej ještě pár dní a pak test opakuj a uvidíš.A pokud nic,tak neztrácej naději. Určitě se jednou zadaří a budeš mít krásné prťě 😉

slunickomamina25
autor
11. zář 2011

@ronyx já už mám dva kluky ale manžel nemá ani jedno a bojí se zda je vůbec plodný ale na testy nepůjde že nepotřebuje zjištění že není chlap

brisalek
11. zář 2011

Ja jsem mela 10DPO ducha na testu s citlivosti 25, ale protoze jsme to zkouseli 1. mesic a red tim jsem nikdy netostovala, rikala jsem si , ze tam nic neni. Vhodila jsem to do kose na zachod. O dva dny ozdeji jsem zkusila znovu s citlivosti 10 a uz tam byli // okamzite a hezke, tak jsem se koukla na ten vyhozeny a ona tam byla slaba carka. No a je z toho dnes 2 leta holcicka. Dalsi tehu bylo neplanovane a pak skoncilo potratem, takze jsem si delala test az 1 den po tom co jsem mela dostat ms (asi 17 DPO) a uz tam byla tlustice jak blazen okamzite🙂.
Drzim palce a preju hodne stesticka at je vse jak ma.

slunickomamina25
autor
11. zář 2011

@brisalek děkuju snad to dopadne dobře o jednu holčičku jsem přišla tak snad ted to bude dobrý kéžby byli by sme nadšený

ronyx
11. zář 2011

@slunickomamina25 ouuu tak to je dost špatný přístup z jeho strany. ☹ To se taky můžete snažit roky. Třeba by zrovna šlo o nějakou banalitu z jeho strany,která se dá léčit a mohli byste mít mimčo co by dup. Ale takhle.... Třeba zkusit ještě s manžou promluvit a vysvětlit situaci.Držím pěstičky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru