Duch nebo pozitivní test?

nikol67
14. led 2018

Ahoj ženy, včera a dnes ráno jsem testovala z ranní moči. Dnešní čárka mi přijde o malinko viditelnější.Co myslíte?..mám 3 dny do MS. Mám to brát jako pozitivní test?
Příznaky: pobolívání v podbříšku a sem tam cítím vaječník (jako kdyby měla MS přijít) cca už takto 4 dny, minulou sobotu a včera pocit zimnice,slabost,jak kdyby na mě něco lezlo..nic víc..

neria55
14. led 2018

@nikol67 rozhodně pozitivní 😊 potichu gratuluji 🍀

galikl
14. led 2018

Jojo urcite pozitivni, ale stale jeste ms muze dorazit..i kdyz uz to nepredpokladam kdyz je carka tak hezky videt.Testujte ob den a uvidíte zda carka sili, nebo zkuste digitální clear blue 🙂...moc držím pesti ;)

nikol67
autor
14. led 2018

Holky děkuji,jsem (snad) těhotná poprvé,tak jsem chtěla slyšet další názor 😊..na víc nám to nejspíš vyšlo už v druhém cyklu,čemuž jsem nevěřila,když jsme se rozhodli,že začnem zkoušet 🍼..ještě bych se zeptala..zavolat gynekologivi a objednat se pro potvrzení bych asi měla až po termínu MS?tedy v mém případě ve čtvrtek,pokud ve středu vynechá?

jge
14. led 2018

@nikol67 gratuluji. Ano. Ke gynekologovi az po vynechani. Drzim pesti

linee
14. led 2018

To vypada hodne nadejne, to uz je hodne silny duch, ale predevsim pozitivni test🙂 Zavolala bych koncem tydne dr. a objednala se, obvykle objednavaji kolem 14 dnu po vynechane ms. At je vse v poradku🙂

nikol67
autor
14. led 2018

Děkuji,udělám to,jak píšete.Co může způsobovat tu bolest v podbříšku?..skoro bych řekla,že to dostanu,ale to už tak čtyři dny a nic(proto jsem si udělala test)..sem tam mě píchne ve vaječníku i..četla jsem,že je to normální,ale stejně by mě zajímalo,co přesně se tam děje a co to pobolívání znamená..😆🤔

g_m
14. led 2018

@nikol67 Dělá se tam bublinka s miminkem, proto je to cítit 🙂

camillaq
14. led 2018

Pozitivni, mirnou bolest a pocit, ze to kazdou chvili dostanu jsem mela vzdy na zacatku tehotenstvi.

biedronca
15. led 2018

@nikol67 Určitě ke konci týden zavolej na gyndu, řekni že máš pozitivní TT a do té doby je dělej. Zatim nepůjde nic vidět, ale asi naberou krev na HCG 🙂 U mě nešel vidět ani gestační váček, jen hodně vysoká sliznice, a to jsem měla 14 dnů zpozdění MS. Výsledky krve, se dozvím dnes..

nikol67
autor
16. led 2018

Holky,tak já dnes už takto..sílí..👼🏼..tak sem už zavolala na gynekologii, mám přijít až 30.1..a přestat už vyhazovat peníze za těhotenské testy..😂😊tak snad se miminko udrží a bude vše ok 🤰🏽

galikl
16. led 2018

@nikol67 Jojo krásně sílí ;) teď už jen vyčkat a vydržet to čekání na utz ;) ...držím pěsti, já se tam chystám asi 25.1. tak kdo ví co uvidíme ;)

biedronca
16. led 2018

@nikol67 jak dlouho mas spozdeni?

nikol67
autor
16. led 2018

@biedronca termín MS mám až zítra,ale i tak už pěkná čárka 🙏

biedronca
16. led 2018

@nikol67 to mas krasne, ja mam takovou carku atomam 14 dni spozdeni.

nikol67
autor
16. led 2018

@biedronca nevěřila bych tomu,že už tak brzy mám slabší nevolnosti a bolesti(tlak) v podbrisku..prave jak kdybych TO mela dostat..o tom,že vše cítím jak stopařský pes ani nemluvím...😫😆

biedronca
16. led 2018

@nikol67 No tak se raduj 🙂 sdělíš to příteli ještě než půjdeš na tu kontrolu?
Ja nemam zadné přiznaky, ani tuk. Nic mě nebolí, zádné chute atd.. bolesti. Nic.... a to mam 14 dní spozdění, a hcg 1352. Ale zatim to je brzo jen 3 tydny od ovulace.

nikol67
autor
16. led 2018

@biedronca příteli sem to sdělila hned jak se objevil první duch..na večeři😊já bych to asi nevydržela😊.na víc mi bylo až do včerejška chvílema fakt blivno a ležela sem..a ty bolesti břicha občas dost cítím,tak proč před ním hrát,že mi nic neni,chutě já mám právě celoročně a teď právě spíš nechuť k jídlu..dnes bolesti mírnější a přes den žádná nevolnost,tak sem vyrazila jen tak z lehka do fitka..to máš super,že ti nic není..ale ono to ještě může vše přijít a začneš si to hezky vychutnávat se vším všudy 😂👌

pavicka
16. led 2018

@nikol67 mela jsem to uplne stejne ;) povedlo se nam snad na prvni pokus, uprimne jsem to moc necekala..max.po 10 dnech "po nasem pokusu" jsem si rikala, ze je neco spatne a ze jsem si to asi jen vsugerovala a nechtela tomu moc verit..bylo mi spatne, vse mi padalo z rukou, motala se mi hlava, celkove slaba..mno, po dalsich trech dnech jsem sla na odber hcg a uz se ukazalo pozitivni..tehu testy potom taky a to mi do MS zbyval jeste skoro tyden a vzdy jsem to mivala pravidelne..takze je to klidne mozne ;) a bud rada, me ty nevolnosti zatim neopustily, zoufalost :( :( :(

nikol67
autor
16. led 2018

@pavicka a v kolikátém jsi?😊..nám se zadařilo druhý cyklus..neuveřitelné..😊..když vím,jak s tím dnes někteří bojují...😫..

pavicka
17. led 2018

@nikol67 presne tak, dali jsme si s manzelem na takovy nenasilny pokusy pul roku az rok..a ze to nebudeme nikomu rikat a uvidime 🙂 mno, tak jsme hned videli :D :D kazdy mne strasil, ze to nepujde uz jen tak (je mi 29) a ze musime delat tohle a tamto..tak nas tedy velmi prekvapilo, jak se to povedlo..jsem ted v pulce 11.tydne a vicemene od 24.11.jsem dost vyrizena, unavena, poblinkana, atd. :D takze jsme to takhle uz dal nedokazali utajit..

nikol67
autor
17. led 2018

@pavicka ty jo takže ti začaly nějaké stavy nevolnosti a zvracení až třeba na konci 1.měsíce??..😊

pavicka
17. led 2018

@nikol67 spis tak 7-10 dni 'po'..coz je dle tehu kalendare konec 3.tydne..naplno se mi to rozjelo zacatkem 4.tydne tehotenstvi a ted jsem v pulce 11.tydne..pevne verim tomu, ze to s prvnim trimestrem-ukoncenym 3.mesicem tehu prejde, jinak nevim, co uz budu delat :( :( :(

nikol67
autor
17. led 2018

@pavicka ja mam dnes den MS,ktera samozrejme nedorazila,takze ctvrty tyden a sem tam uz ty nevolnosti sou..zatim nezvracim..😊..ale ty bolesti v břiše..uff..když sedim a pak se zvednu třeba..no sem zvedava jak se to bude dal vyvijet🙏😂

galikl
17. led 2018

@nikol67 ahoj ..můžu se zeptat..ty nevolnosti začali hned zvracením nebo nejdříve jen občas takovým pocitem na zvracení, který třeba za chvíli zmizí? A bolesti hlavy si náhodou neměla? Ty mě teda trápí dost :/

pavicka
17. led 2018

@nikol67 a boli te bricho, jako bys to mela dostat? Mne bolelo teda hrozne, vzdycky jsem bolesti zahanela praskama, ale rekla jsem si rekla, ze v tehu zadny, takze to byly tri dny krece, zacala se mi roztahovat a pnout deloha..pak tohle nejak vymizelo..porad se mi obracel zaludek, jidlo byl muj uhlavni nepritel, musela jsem kvuli tomu dokonce prepinat i reklamy, vsude maso, apod. :D takze z donuceni jen suchy rohliky-spatne z hladu, spatne, kdyz jsem se najedla :( zacarovany kruh.. urcite se zvedej pomalu, mne se vzdy tocila hlava, nekdy az na omdleni, do toho se mi prevratilo jeste vsechno v brise-a to mam doted..takze radsi sedim a zadny prudky pohyby.. preju ti jen to nej 🙂 at jsi hlavne i psychicky

pavicka
17. led 2018

v pohode, jsem chtela dopsat 🙂 🙂
@nikol67

@galikl asi se neptas mne, ale kdyz uz tu jsem :D jen pocitem, nejdriv hlavne rano..nekdy to zmizelo za chvilku, nekdy to trvalo treba i dve hodiny :( a potom postupne z rana se to stalo mym celodennim, hlavne tedy vecernim a nocnim nepritelem :( jinak hlava mne nebolela, coz se teda divim..

galikl
17. led 2018

@pavicka Jeee, myslela sem ale že se ptám tebe :D ..každopádně děkuji za odpověď...já totiž ty pocity taky takto mívám, někdy ráno, normálně bych bez snídaně neodešla a třeba dnes jsem byla ráda že sem snědla pulku chleba, někdy když mám hlad, někdy naopak po určitým jídle (zelenina) ...ale zatím je to vždy jen pocit. A teda hrozně často mi je zima :D ..doma máme 27 a já jsem v dece že je mi zima :D

pavicka
17. led 2018

@galikl 🙂 🙂 🙂 ja treba i v noci jim piskoty nebo kousky rohliku-uz je nenavidim :D ani nevim, jestli se budim hlady nebo z ceho ze je mi spatne..tak pro klid duse vzdycky neco sezobnu..a myslim, ze cekam asi zabu, porad mi v brise zblunka a jakoze to jidlo travi, ale je to hrozne nahlas :D mne jednou neudelala dobre paprika..ty blaho, to byly fofry na wc, takze tu uz si jako teda nedam :D u mne se strida zimnice a navaly horka :D :D jinak je to normalni, jak jsem se docetla, ma to hodne holek..

galikl
Autor odpověď smazal
Zobraz
galikl
17. led 2018

@pavicka Jojo úplně rozumím, právě z papriky je mi občas taky jako by těžko. Tak jsem ráda, že je to všechno normální 😃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru