Duch nebo ryska?

klaudi00
19. led 2020

Ahojte holky, chci se zeptat jestli tam fakt něco je a nebo jen pouhá ryska, já tam něco sice vidím ale nejsem si jistá jestli je to to co tam má být 😀 lidi kteří můj test viděli říkají že tam je náznak ducha ale nevím jestli to říkají proto protože si to přeji 😀 tak prosím zkušené očko jestli se na to podívá prosím budu ráda za každou odpověď ♥️

lucijeennaa
19. led 2020

Ja nic nevidím :-/ Třeba jsem slepoň a nebo třeba testujete moc brzo. 🙂

klaudi00
autor
19. led 2020

No možná asi máte pravdu, já už se bojím testovat 😀 jsem z toho na prášky.. příznaky asi i mám ms jsem mela naposledy 28.12. Už 3 dny v kuse zvracím, nic se mi nechce jenom bych spala, neustále motání hlavy 😀 už nevim co si o tom myslet

lucijeennaa
19. led 2020

@klaudi00 Takže testujete předčasně. 🙂 Vydržte, není kam spěchat... počkejte až nepřijde, pak testujete a budete mít jasno a pak vám začnou “nerviky” než vás vezmou na UTZ aby bylo něco už vidět. Takhle zbytečně týráte sama sebe... 🙂 Vím že se to lehko řekne, ale fakt není kam spěchat a zbytečně se nervovat jestli to vyšlo nebo ne. A pokud mate příznaky tak to vidím jedině pozitivně. 🙂 Držím pěstičky.

nikotynka01
19. led 2020

Přidávám se sem pokud nevadí, vidíte tam něco? Spodní předevčírem, vrchní dnes.. Oba dělané večer..

rebe
19. led 2020

Sněhobíle čistý test. Udělejte si další tři dny po datu očekávané menstruace.

klaudi00
autor
19. led 2020

Děkuji moc za hezkou odpověď ♥️ počkám až bude meškat a pak testnu 🙂)

rebe
19. led 2020

@nikotynka01 Ty tam snad něco vidíš?

nikotynka01
19. led 2020

@rebe právě že vidím
😏

rebe
19. led 2020

@nikotynka01 Aha, já teda absolutně nic. Už máš zpoždění?

klaudi00
autor
19. led 2020

@nikotynka01 já taky u sebe vidím :D ale kdyz nahnu telefon tk tam vidim uplne slabouu carecku na tom prvnim testu nevim no.. hlavně ať ti to vyjde tak jak si přeješ ♥️

lucijeennaa
19. led 2020

@nikotynka01 To jsou testy od pepína? Opět tam nic nevidím, ale pokud je to pepíno s těmi nemám dobrou zkušenost. Respektive když mi vyšlo X testu pozitivních, koupila jsem pepino jen kvůli oznámení pritelovi a ten mi vyšel tak tak viditelný i po tom, co už měla proběhnout celá menstruace, že bych byla na pochybách, kdyby šlo o první test.

rebe
19. led 2020

@klaudi00 Já vím, že je to těžké vydržet. Ale kromě toho, že je to zbytečné honění duchů, má to doporučení ještě jeden důvod. Může se stát, že k oplodnění dojde a velmi citlivé testy už ho dokáží zaznamenat, ale odejde spolu s menstruací. Je to zbytečné trápení. Stejně tak je dobré pro potvrzení těhotenství jít ke gynekoložce až kolem 7. týdne, aby už bylo srdíčko a nemuselo se na něj se stresem čekat.

lucijeennaa
19. led 2020

@klaudi00 Budeme tu čekat na oznámení 🍀

klaudi00
autor
19. led 2020

No právě já vím, chci radši k doktorovi než lovit duchy.. tak já radši asi počkám a pak se vydám na prohlídku 😀

klaudi00
autor
19. led 2020

Podám jasnou zprávu 🤩♥️

nikotynka01
19. led 2020

Ono je to složitější, 10. 1 proběhla ms slabší než normálně ale byla.. ale i po ní mě stále bolí prsa, žaludek a v břiše pne.. Uplne poslední nechráněny styk proběhl 1den ms a před tím 4.1.. Tak proto testuju, protože je mi jak mi je.. Asi blázen já vím, ale prostě tam ty čárky vidím a vidím i že sílí.. Ta vespod je vidět méně ta horní víc.. Přikládám ještě foto dnešního testu to je ten vrchni vyfoceny líp 😞

rebe
20. led 2020

@klaudi00 Já dobře vím, jak je to těžké 🙂 Když jsme se snažili o druhé miminko, měla jsem dostat menstruaci druhý den dovolené. Nebrala jsem s sebou test, že vydržím po ní, a budu mít aspoň pořádnou čárku, kdyby to vyšlo. Nakonec jsem pádila do místní lékárny, nejlevnější test stál 30 euro. Ani jsem nemrkla a koupila ho 😀

nikotynka01
20. led 2020

@lucijeennaa ne pepino, nějaký baby top test

rebe
20. led 2020

@nikotynka01 Ta menstruace mohla být slabší ze stejného důvodu, z něhož ti není dobře, třeba z virozy. Těhotenské příznaky většinou necítíš krátce po otěhotnění... Vydrž aspoň týden, ideálně do termínu další menstruace, než budeš dělat test. Já tam vážně nic nevidím. Pokud těhotná jsi, čárka by se měla objevit viditelněji.

nikotynka01
20. led 2020

@rebe jo asi to bude nejlepší.. Dělám tohle hlavně proto, protože dělám práci kde tahám těžké věci a doma 3letaka tak aby se, kdyby náhodou, něco nestalo..

lucijeennaa
20. led 2020

Já se omlouvám, ale fakt nic nevidím. 🥺 Vydržte ženy. Stejně dokud Vám doktor nepotvrdí srdeční činnost bude to jen o čekání, které neuspěcháte. Vrátíte se do dob, kdy jste jako malé čekaly na Ježíška a bylo to nekonečné. Ani pak bohužel není nic jisté, ale přeci už jen člověk muže mít radost. Takový vylovený duch tolik radosti neudělá, jako když vám doktor ukáže, že ve vás tluče další srdíčko. Vylovený duch vás akorát donutí myslet na to, že nechcete aby dorazila menstruace a pak se na to člověk tak soustředí, že si to kolikrát i přivolání. Takže 2-3 dny po očekávané menstruci určitě budou dálnice u obou. ❤️

rebe
20. led 2020

@nikotynka01 Neboj, takhle brzy je v tobě všechno dobře chráněné 🙂

klaudi00
autor
20. led 2020

@lucijeennaa vydržím, musím máte pravdu vyloveny duch opravdu radost neudela spis jen vas da do stresu jestli jsme nebo ne.. napsala jste to hezky počkám do meškáni a hned k doktorovi ♥️nebudu na to myslet tím si nijak nepomůžu dobrou noc ženy 🥰

nikotynka01
20. led 2020

Dekuju ženy, nebudu na to už myslet.. Dobrou noc 🙂

kuttu
20. led 2020

@nikotynka01 Holky...příznaky tehotenstvi...jako zvraceni atd zpusobuje zvysujicicí se hladina hcg,pokud by tomu tak bylo,mely by jste pozitivni testy...ze zkusenosti vim,ze vzdy,kdyz mi bylo nejak divně jsem si myslela,ze se to povedlona pak mesic,kdy mi nebylo vůbec nic a bylo to tam...

jjasmina
20. led 2020

@nikotynka01 Já nevidim nic teda

jjasmina
20. led 2020

@lucijeennaa Naprostej souhlas, jako taky sme hrozně toužili po miminku, ale vždy jsem testovala až kolem ms, zvlast po těch neblahých zkušenostech. Ono vlastně ani není duvod testovat takhle brzy, když stejně rozhodující, teda aspon podle mě je ultrazvuk. Kolikrát byl u mě pozitivní test a stejně jsem čekala na to srdíčko na ultrazvuku, které tam kolikrát ani nebylo

nina004
20. led 2020

@nikotynka01 klaudi00
Nevidím čiarku ani na jednom z vašich testov 🙂

patmouse
20. led 2020

@nikotynka01 oba jsou negativni. Hlavne kdyz jsou dva dny po sobe,tak by byl videt snad aspon malicky naznak,ze je carka silnejsi, ale ani na jednom zadna carka neni.
Hlavne tedy je lepsi delat z ranni moci...

klaudi00
autor
20. led 2020

Tak jo nevydrzela jsem to ten spodní dneska ráno a vrchni v patek .. ja nevim ale asi tam fakt neco je 😀😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru