Falešně pozitivní test

jajanek
2. lis 2018

Clovek by rekl,ze jsem tehotna 🤷‍♀️ Ale ne. Druhy den kontrolni test a nic. Odber krve pro jistotu a take nic. Stalo se Vam to nekdy, prosim??

barulina
2. lis 2018

@leniczka23 ja tebe urazet? kdybych si pamatovala v jake konverzaci jsme mluvily předtím, to bychom videly kdo koho urazi. tak na me nereaguj, jak rikam ani jsem si nevsimla ze to pises ty a ikdyby, napisu si kdy chci komu chci co chci. tak at mas krasny vecer 🙂

kittyy17
2. lis 2018

@jajanek no, pozitivni test na drogu, kterou jsi nikdy nevyzkousela, může značit skrytý zdravotní problém. Jako například diabetici mají pozitivní dechovou zkoušku na alkohol. Určitě bez k lékaři, když nic jiného, aspoň se taky zasměje 😉

simina9111992
3. lis 2018

Test na drogy v krabicce testu na tehotenstvi? Jo dobrý, tomu bych mozna jeste verila, proste omyl.. Ale, ze je ke vsemu pozitivni, tak to je trapnej vtip uz... Bud ses fakt fetna nebo se ti tenhle vtip nepovedl

jajanek
autor
4. lis 2018

@simina9111992 tohle fakt nevymyslis 😂✌️Fetka nejsem a dala jsem to se v dobre vire, ze jde o test tehotensky. Kdyby si toho holky tady nevsimly ziju v tom do ted! Ani by me to nenapadlo 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru