Falešně pozitivní test

jajanek
2. lis 2018

Clovek by rekl,ze jsem tehotna 🤷‍♀️ Ale ne. Druhy den kontrolni test a nic. Odber krve pro jistotu a take nic. Stalo se Vam to nekdy, prosim??

zuzkabrum
2. lis 2018

To je teda zvláštní, většinou je spíš test falešně negativní. Asi fakt vadný kus. Ale je to teda fakt divný...

radecka1
2. lis 2018

Jsi si jistá, že je to těhotenský test? Na těhotenském testu bývá napsáno HCG. Co jsem se dívala na net tak MET500 mi vylezl jako test na drogy.

kikwita
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavca1982
2. lis 2018

Jo tohle je pravděpodobně pozitivní test na Metamfetamin

pavca1982
2. lis 2018

Tazatelko neuraž se,ale pokud plánuješ těhotenství měla bys asi přestat s tím Pervitinem.😊

jajanek
autor
2. lis 2018

@pavca1982 ja drogy neberu 😂😂😂😂 takze mam falesne pozitivni test na drogy? V krabicce mama testu 🙈 to je docela husty :/

petulejan
2. lis 2018

@pavca1982 no to mě podrž 😂

pavca1982
2. lis 2018

@jajanek To byl vtip samo jen mi to přišlo úsměvný.

jajanek
autor
2. lis 2018

@pavca1982 v pohode 😊 jen nechapu jak je to mozne ✌️

leniczka23
2. lis 2018

@jajanek to neni tehotensky test..je to test na drogy.. mozna bys mela prestat brat pernik jestli chces otehotnet..a pak kupovat test na hcg..🤣

pavca1982
2. lis 2018

@jajanek No to nevím to je teda fakt divný

jajanek
autor
2. lis 2018

@leniczka23 dekuju za radu 😂

leniczka23
2. lis 2018

@jajanek jestli byl tenhle test v testu na mamatest, to tezce pochybuju, ale pokud si si fakt jista tak napis vyrobci😁 a jestli si ho mela pozitivni mozna bych si nechala udelat i test z krve. Kdyby ti ho dali treba policajti pri jizde autem mas po ridicaku.

kikwita
Autor odpověď smazal
Zobraz
moly001
2. lis 2018

@jajanek asi bonusový test🙂 ale po dlouhé době diskuze s tehotenskym testem, který pobavil😀 to tu myslím, ještě nebylo....

pavca1982
2. lis 2018

@kikwita To teda jo.Jen tohle je ještě o trochu zajímavější a ještě k tomu když někmu vyjde pozitivní na perník??😊

jajanek
autor
2. lis 2018

@leniczka23 jako mela. ted me desi to ze mam pozitivni test na drogy ktere jsem ani nikdy nezkousela ( btw je mi 39 ) fakt mi to hlava nebere 🤷‍♀️

radecka1
2. lis 2018

@jajanek A nebereš nějaké léky? Asi bych si raději nechala udělat testy obvodním a případně to s ním probrat, jestli nic nebereš.

leniczka23
2. lis 2018

@jajanek co chlap? Necstava se ti nekdy ze nemuzes spat a pak mate s chlapem dlouhou noc treba? Znam par pripadu kdy to chlapi davaj potaji svejm.zenam aby si uzili..

pavca1982
2. lis 2018

@leniczka23 No ten by jel teda..

kikwita
Autor odpověď smazal
Zobraz
jajanek
autor
2. lis 2018

@leniczka23 ne vazne to nehrozi ✌️ Tohle je proste nejakej uplne hustej omyl 😊 jsme oba sportovci zijici sporadanym zivotem na zdravem stravovani ✌️

jajanek
autor
2. lis 2018

@radecka1 neberu nic jen omegu3 a multivitamin 😊

jajanek
autor
2. lis 2018

@kikwita jak fakt mazec 😂 btw me napada, kdybych chtela otestovat pubertaka tak se muze stat, ze nic nebere a nikdo mu neuveri 🤷‍♀️

barulina
2. lis 2018

@leniczka23 urcite po liznuti hned neprijde o papiry. prave kvůli falesne pozitivnim se vždy u toxi jede na krev a moc a ceka se az na výsledky z tohoto.

lucinkamarecek
2. lis 2018

Asi umřu smíchy, tomu se říká fakt pozitivní test 😁

leniczka23
2. lis 2018

@barulina diky za osvetu..ale.jestli te muzu poprosit, delej ze neexistuju, protoze s tebou ja si nemam co rict..dekuju

barulina
2. lis 2018

@leniczka23 jeziis ja si ani nevsimla, zes to psala ty :D t mas vazne asi problem v tom, ze neumis priznat kdy se mylis a ještě pletes ostatní. a bud v klidu, ja si te opravdu nevyhlidla, na to nemam cas ani vek, proste jsem jen reagovala na blby kec

leniczka23
2. lis 2018

@barulina Ja s tim nemam problem, mas pravdu, vim ze se chodi vzdy na krev. Nezachazela jse do detailu. Nemam problem. Nevidim nic spatneho na tom, ze nemam zajem se bavit s nekym kdo je mi krajne nesympaticky. A ty bys to mela respektovat misto toho me.tu zase urazet. Jen ses zase ukazala. Hezky vecer.

verunkanatalka
2. lis 2018

Tak to je divný ne?Zašla bych si na krevní test na drogy....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru